Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - lista kempingów( opinie)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 15.04.2005 14:18

Dokładnie chodzi mi o małe ,spokojne kampy,bez dyskotek ,wielkich restauracji,najlepiej na odludziu.Biorę też pod uwagę Makarską no i tą uwielbianą przez Ciebie Jagodna..
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 15.04.2005 14:22

Mam jeszcze pytanie-czy na kempingach jest miejsce gdzie można przechować dokumenty ?
violonczela
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 15.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) violonczela » 15.04.2005 16:54

ally napisała:
Ceny: osoba 6E, prąd 1E (pałciłam w euro co było mi na rękę). Reszta w cenie. Lodówka (zamrażalka ogromna i dla wszystkich) również w cenie. Tyle, że plaża jest znacznie mniejsza niż ta z Twoich zdjęć z pobytu w Żuljanie, niemniej bardzo urokliwa i dla kazdegoz najdzie się to co lubi. Albo kamyczki albo skały

Pozwolę sobie na pytanie dotyczące plaży. Po obejrzeniu zdjęć z Jagodnej nasuwa mnie się jedno pytanie, plaża rzeczywiście jest malutka. Czy nie ma na niej tłoku? A może jest tam jeszcza jakaś inna plaża? Właśnie widok tej małej plaży znięchęca mnie do uwzględnienia w swoich planach wakacyjnych Jagodnej, pomimo tylu pozytywnych opinii co do tego campingu. A może się mylę?

Pozdrawiam
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.04.2005 18:42

Już śpieszę z informacjami.
Zacznę od tego, że w zeszłym roku miałam dokładnie taki sam dylemat ... wielkośc plaży w Jagodnej. Wydawała mi się strasznie mała.

Po weryfikacji :mrgreen: :
Kemp Lilli to dwie plaże żwirowe w tym jedna większa a druga mniejsza odzielona od pierwsze skałką (można do niej zejść z drugiej strony kempu lub brodząc w wodzie po kolana), plus plaża skalista (same skały z zejściem do wody - drabinka) i patrząc z kempingu w lewą stronę jakieś 200 do 300 m płaskich skał schodzących do wody ( z tym, że bez drabinki :) i odrazu głęboko).

Mniejsza plaża żwirowa to miejsce FKK i tych, którym golsaki nie przeszkadzą. Większa ( nie mylić z dużą) jest "tekstylna)..... skałki jak kto lubi tam żadko kto bywa.

Zatłoczenie -> ja byłam dwa tygodnie w drugiej połowie lipca. Z miejscem i spokojem nie było problemów, nieco większy tłok był przed samym wyjazdem w jeden dzień... do tej pory nie wiem czemu hehehe.
Uznałam, ze to nadchodzący ... sierpień czyni taki tłok ( na kempingu namiotów nie było aż tak wiele) ale zaraz po mnie ( tylko przepakowali autko) wyruszyli w to samo miejsce moi rodzice na trzy tygodnie od początku sierpnia i nie narzekali na tłok a zapatrywania na spokój mają podobne jak ja.


Na Hvarze nie można niestety oczekiwać całkowitej pustki na plażach bo jest ich jak na lekarstwo :D

Jeśli już Hvar to jedynei Lilli lub Milna ewentualnie Mlaska reszta... odpada- jak zobaczyłam kempingi w Jelsie to mi łzy w oczach po 22h drogi staneły ale dzięki FORUMOWICZOM TRAFIŁAM DO JAGODNEJ!!!!
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.04.2005 18:47

efka napisał(a):Mam jeszcze pytanie-czy na kempingach jest miejsce gdzie można przechować dokumenty ?


Na każdy na jakim byłam jest takie miejsce. Zazwyczaj jest to recepcja. Zabierają paszport - aby im nie uciec hehhe ale mnie to na rękę bo nie muszę go pilnować.
Jednak kemping w HR mają jedną specyficzną cechę -> są bardzo bezpieczne i czuć to od samego wjazdu :D

P.s Jeśli chodzi Ci o inne dokumenty to zapewne też je przechowają jeśli porosisz.

Ja np. będąc w grecji - spanie na plazy w namiocie chowałam je w krzakach heheheheheheheh
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.04.2005 18:50

Jak chcecie to mogę fotkę "poglądową" ( choć kiepsko oddajacą rzeczywistość) podesłać na maila :)
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 15.04.2005 19:01

ally napisał(a):Jak chcecie to mogę fotkę "poglądową" ( choć kiepsko oddajacą rzeczywistość) podesłać na maila :)
To ja poroszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :coool:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.04.2005 19:09

Już poszły :)
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 15.04.2005 20:30

Ally -piękne dzięki .Fotki są super :D
Oszkliwiec
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.05.2004
Camping Paradiso

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oszkliwiec » 15.04.2005 23:08

Byłem na nim juz dwa razy.Mały kamping oddalony kilka kilometrów od Orebića.Cisza spokój i fajniste widoczki
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004
Re: Camping Paradiso

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 16.04.2005 10:24

Oszkliwiec napisał(a):Byłem na nim juz dwa razy.Mały kamping oddalony kilka kilometrów od Orebića.Cisza spokój i fajniste widoczki


A o którym kempingu mówisz :roll: ?
Oszkliwiec
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oszkliwiec » 16.04.2005 14:23

:D A tematu nie łaska przeczytać?Chodzi o camping Paradiso koło Orebića :lol:
violonczela
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 15.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) violonczela » 16.04.2005 14:44

ally napisała:


Już śpieszę z informacjami.
Zacznę od tego, że w zeszłym roku miałam dokładnie taki sam dylemat ... wielkośc plaży w Jagodnej. Wydawała mi się strasznie mała.

Po weryfikacji :
Kemp Lilli to dwie plaże żwirowe w tym jedna większa a druga mniejsza odzielona od pierwsze skałką (można do niej zejść z drugiej strony kempu lub brodząc w wodzie po kolana), plus plaża skalista (same skały z zejściem do wody - drabinka) i patrząc z kempingu w lewą stronę jakieś 200 do 300 m płaskich skał schodzących do wody ( z tym, że bez drabinki i odrazu głęboko).

Mniejsza plaża żwirowa to miejsce FKK i tych, którym golsaki nie przeszkadzą. Większa ( nie mylić z dużą) jest "tekstylna)..... skałki jak kto lubi tam żadko kto bywa.

Zatłoczenie -> ja byłam dwa tygodnie w drugiej połowie lipca. Z miejscem i spokojem nie było problemów, nieco większy tłok był przed samym wyjazdem w jeden dzień... do tej pory nie wiem czemu hehehe.
Uznałam, ze to nadchodzący ... sierpień czyni taki tłok ( na kempingu namiotów nie było aż tak wiele) ale zaraz po mnie ( tylko przepakowali autko) wyruszyli w to samo miejsce moi rodzice na trzy tygodnie od początku sierpnia i nie narzekali na tłok a zapatrywania na spokój mają podobne jak ja.


Na Hvarze nie można niestety oczekiwać całkowitej pustki na plażach bo jest ich jak na lekarstwo

Jeśli już Hvar to jedynei Lilli lub Milna ewentualnie Mlaska reszta... odpada- jak zobaczyłam kempingi w Jelsie to mi łzy w oczach po 22h drogi staneły ale dzięki FORUMOWICZOM TRAFIŁAM DO JAGODNEJ!!!!


Dziękuję za odpowiedź. Teraz trzeba się zastanowić czy jechać na Hvar do Jagodnej czy też w tym roku zaliczyć Peljesac. Jeżeli już Jagodna to mam nadzieję , że całą ekipą łącznie ze sprzętem (różnego rodzaju dmuchane materace,żółwie, krokodyle i delfiny :lol: ) zmieścimy się na tej malutkiej plaży. Jest tylko jeden problem, po naszej wizycie ten spokojny camping prawdopodobnie przestanie być zaliczany do spokojnych, ze względu na nasze tzw, bardzo żywe pociechy :D
no ale jeżeli zdecydujemy się na Jagodną to damy znać innym cromaniacom :lol:

Pozdrawiam
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 16.04.2005 14:47

:wink: Temat dotyczy całego półwyspu, więc domyśleć się trudno.
Niemniej temat zszedł nieco na Hvar :D

Mówisz Paradiso.
Rzeczywiscie. Patrząc na mapę, położony jest w małej miejscowości, tak więc jest zapewne cicho i spokojnie.

Jest tam jakiś sklepik?Jak sanitariaty?Ceny?
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 16.04.2005 14:51

Violonczela.
Kemp Lili odwiedzają w 80% rodziny z dzieciakami :!: :oczko_usmiech: i zapewniam Cię, że większość z nich to "Małe Potwory" heheheheheheeh.

.... przez klika dni, sąsiadujący namiot zajmowała dziewczynka ze Słoweni.... co myśmy się w nocy kołysanek nasłuchali hehhhe. No cóż małe dziecko to małe. Pewnych spraw nie rozumie a o tym, że jest 2 w nocy zupełnie nie pamięta :lol: :lol: :lol:

p.s i te 80% wczasowiczów .... tez ma całe stado dmuchanych krokodyli :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - lista kempingów( opinie) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone