Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Peljesac - lista kempingów( opinie)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.08.2016 13:49

PLAŽA 20267 KUČIŠTE - VIGANJ 4, Od Gaja 66, A. Šeparović (020)719-062
PLAŽA 20267 KUČIŠTE - VIGANJ 4, P. Hektorovića 54, M. Džubur (020)719-061
draggho
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) draggho » 28.08.2016 15:08

Walt napisał(a):Zdarzyło się komuś rezerwować termin na kempingu Divna? Nie odpowiadają na maile ani na fejsbukowe wiadomości, a że ekipa dość liczna się wybiera to nie chciałbym jechać w ciemno.

Wiem, że "po ptokach", ale przyda się na przyszłość.
Z informacji od Stevena (właściciela), rezerwacje najpóźniej w marcu/kwietniu, potem możesz liczyć na łut szczęścia. My pojechaliśmy w tym roku w ciemno, pierwszą noc spaliśmy w miejscu przejściowym, bez cienia, na resztę pobytu mieliśmy dużo szczęścia, bo zwolniło się świetne miejsce, kompletnie zacienione. To chyba, oprócz przepięknej plaży, największy atut Divnej.
Co do odpowiadania na maile, to mają mały kłopot, bo tam gdzie mieszkają nie ma internetu :( Pewnie odpowiadają z opóźnieniem. Przy okazji, masz może do nich maila?
Walt
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 29.08.2016 09:26

Pisałem do nich na Facebook'u i mailowo (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl). Na odpowiedź trochę się naczekałem, okazało się że ostatnie rezerwacje były w okolicach Bożego Narodzenia. Przynajmniej jeśli chodzi o przyczepy. Temat kempingu sobie odpuściłem po dokładniejszym rekonesansie tego lata - po pierwsze - przyczepy jeśli już są, to stoją na plaży - lokalizacja piękna, ale w pełnym słońcu, a po drugie - z przyczepą mógłbym mieć problem z podjechaniem, szczególnie gdybym trafił na kogoś z naprzeciwka. Może kiedyś....
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.08.2016 18:42

Walt napisał(a):... Temat kempingu sobie odpuściłem po dokładniejszym rekonesansie tego lata - po pierwsze - przyczepy jeśli już są, to stoją na plaży - lokalizacja piękna, ale w pełnym słońcu, a po drugie - z przyczepą mógłbym mieć problem z podjechaniem, szczególnie gdybym trafił na kogoś z naprzeciwka. Może kiedyś....
Jak byliśmy w 2014 to kilka przyczep stało również w części zadrzewionej... tam gdzie rosną oliwki, lecz większą budą tam się nie wciśnie... chyba że przed lub po sezonie kiedy jest luz. Z wydostaniem się z budą nie ma problemu, nic nie wyjedzie bo normalnie mijają się 2 auta jeszcze z zapasem a nachylenie wcale nie jest jakieś strome. Węziej jest dopiero za Divna w kierunku Duby. Skoro jest kemping w tym miejscu i zjeżdżają na niego zestawy to znaczy że da się :)
Dziś wrzucili na fb nowe fotki... wygląda na to, że odnowiono sanitariaty przynajmniej z zewnątrz :D... i już pusto na kempie.
katatek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) katatek » 11.08.2017 21:38

Dzień dobry:)

My ruszamy w niedzielę w składzie 2+2, w ciemno, rok temu byliśmy tak pięć dni na Rabie (nie bardzo nas wyspa urzekła) i potem dwa tygodnie na campingu Lili na Hvarze (Jagodna). W tym roku chcielibyśmy w nowe miejsce, chyba dalej jeszcze na południe, myślę o Korculi albo właśnie Peljesacu - przeczytałam cały wątek i dalej nie wiem, czy są tam campingi godne polecenia podobne do Lili?
Czyli:
- mały, dość prosty camping (bez basenów, animacji, knajp itp.)
- w stosunkowo dzikim pięknym miejscu
- z własną fajną dla dzieci plażą
- taki właśnie rodzinny a nie imprezowy
?

Będę wdzięczna za rady!
Pozdrowienia,
Kasia
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

Peljesac - lista kempingów( opinie) - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017