Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - lista kempingów( opinie)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.07.2014 22:31

Jeśli ktoś będzie zaglądał na Ponta i Vala w Mokalo dajcie znać proszę jak tam wygląda sprawa z miejscowkami pod przyczepę. Wszelkie info mile widziane. My planujemy wjazd 20 lipca. Wiem że dla przyczep i kamperów miejscówki są w górnych partiach tych kempingow, ale jak duże i czy z cieniem to już tajemnica. Może ktoś cyknie fotkę i tu wrzuci?
Wolałabym kemping po tej stronie półwyspu, jak będzie bardzo ciasno na tych dwóch to będziemy szukać innych także kto kolwiek widział kto kolwiek coś wie proszę o info.
:)
Ostatnio edytowano 11.07.2014 21:17 przez gusia-s, łącznie edytowano 1 raz
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 11.07.2014 19:34

Sylwetka&Gienuś napisał(a):
Jackar napisał(a):
Właśnie wszedłem na stronkę kampu w Orašacu. Muszę przyznać, że wygląda bardzo, bardzo (plaża, zacienienie, odległość do Dubrownika).
Z twojego postu zrozumiałem, że pierwszeństwo ma Orašac, a w drugiej kolejności Duba.
Kiedy się tam wybieracie?


Troszkę inaczej, na Dubę pojedziemy na 100 % gdyby "Pod Maslinom" nie było miejsca to wtedy wcześniej wystartujemy do Duby ot :wink: Najpierw jedziemy do Orašaca właśnie z powodu bliskości Dubrownika, chcemy odwiedzić "Dubrownik nocą" a z kampu bez problemu podjedziemy komunikacją podmiejską (mam nadzieję).
I jeszcze chcemy odwiedzić kilka punktów "bo blisko".

W Orašacu będziemy od poniedziałku 14.07 , wcześniej Sarajevo :D


Dzięki za podpowiedź o Orašacu (jak nie Pod Maslinom to może Pece), dało mi to plan rezerwowy.
Pozdrawiam i życzę dużo słońca na urlopie :papa:

Czy ktoś był już w tym roku na kampie Perna obok Orebiča?
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 11.07.2014 19:46

Jackar napisał(a):Dzięki za podpowiedź o Orašacu (jak nie Pod Maslinom to może Pece), dało mi to plan rezerwowy.
Pozdrawiam i życzę dużo słońca na urlopie :papa:


Ni ma za co :D Też biorę "poprawkę" na ten kamp, co prawda jest on nie po tej stronie jadranki, ale w sumie chodzi o kilka nocy, i tak będziemy w te dni bardziej "mobilni" ,więc nie będzie to przeszkodą.

Pozdrawiam i wzajemnie :papa:
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 11.07.2014 21:34

gusia-s napisał(a):Jeśli ktoś będzie zaglądał na Ponta i Vala w Mokalo dajcie znać proszę jak tam wygląda sprawa z miejscowkami pod przyczepę. Wszelkie info mile widziane. My planujemy wjazd 20 lipca. Wiem że dla przyczep i kamperów miejscówki są w górnych partiach tych kempingow, ale jak duże i czy z cieniem to już tajemnica. Może ktoś cyknie fotkę i tu wrzuci?
Wolałabym kemping po tej stronie półwyspu, jak będzie bardzo ciasno na tych dwóch to będziemy szukać innych także kto kolwiek widział kto kolwiek coś wie proszę o info.
:)



a to chyba jakaś zmiana planów ? jak dobrze pamiętam to miał być rok przerwy od Cro ??

Na Peljesacu byłem tylko na Autocamp Denka w Loviste - zdecydowanie polecam, cienia też się znajdzie, ale czy w lipcu będzie miejsce ? polecałbym zapytać na ich profilu na FB lub zadzwonić :) bardzo fajny rodzinny camping na końcu świata..
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.07.2014 21:46

maarec napisał(a):
gusia-s napisał(a):Jeśli ktoś będzie zaglądał na Ponta i Vala w Mokalo dajcie znać proszę jak tam wygląda sprawa z miejscowkami pod przyczepę. Wszelkie info mile widziane. My planujemy wjazd 20 lipca. Wiem że dla przyczep i kamperów miejscówki są w górnych partiach tych kempingow, ale jak duże i czy z cieniem to już tajemnica. Może ktoś cyknie fotkę i tu wrzuci?
Wolałabym kemping po tej stronie półwyspu, jak będzie bardzo ciasno na tych dwóch to będziemy szukać innych także kto kolwiek widział kto kolwiek coś wie proszę o info.
:)


a to chyba jakaś zmiana planów ? jak dobrze pamiętam to miał być rok przerwy od Cro ??

Na Peljesacu byłem tylko na Autocamp Denka w Loviste - zdecydowanie polecam, cienia też się znajdzie, ale czy w lipcu będzie miejsce ? polecałbym zapytać na ich profilu na FB lub zadzwonić :) bardzo fajny rodzinny camping na końcu świata..


Hehe, nie wiesz??? ... kobieta zmienną jest :mrgreen:
Tak owszem, nastąpiła zmiana planów i chcemy ruszyć za tydzień.
Chcemy pomieszkać jakieś 5-6 dni gdzieś po środku półwyspu, najlepiej w okolicach Orebica właśnie, raczej po "tej" stronie niż "tamtej" :idea: a potem przeprowadzka :)
Loviste faktycznie na końcu świata a my nie usiedzimy w miejscu więc trochę bez sensu dojeżdżać wszędzie taki kawał dlatego szukamy ciut bliżej. :)
Gdzie osiądziemy :?: to się dopiero okaże :mrgreen:
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 11.07.2014 22:01

gusia-s napisał(a):
maarec napisał(a):
gusia-s napisał(a):Jeśli ktoś będzie zaglądał na Ponta i Vala w Mokalo dajcie znać proszę jak tam wygląda sprawa z miejscowkami pod przyczepę. Wszelkie info mile widziane. My planujemy wjazd 20 lipca. Wiem że dla przyczep i kamperów miejscówki są w górnych partiach tych kempingow, ale jak duże i czy z cieniem to już tajemnica. Może ktoś cyknie fotkę i tu wrzuci?
Wolałabym kemping po tej stronie półwyspu, jak będzie bardzo ciasno na tych dwóch to będziemy szukać innych także kto kolwiek widział kto kolwiek coś wie proszę o info.
:)


a to chyba jakaś zmiana planów ? jak dobrze pamiętam to miał być rok przerwy od Cro ??

Na Peljesacu byłem tylko na Autocamp Denka w Loviste - zdecydowanie polecam, cienia też się znajdzie, ale czy w lipcu będzie miejsce ? polecałbym zapytać na ich profilu na FB lub zadzwonić :) bardzo fajny rodzinny camping na końcu świata..


Hehe, nie wiesz??? ... kobieta zmienną jest :mrgreen:
Tak owszem, nastąpiła zmiana planów i chcemy ruszyć za tydzień.
Chcemy pomieszkać jakieś 5-6 dni gdzieś po środku półwyspu, najlepiej w okolicach Orebica właśnie, raczej po "tej" stronie niż "tamtej" :idea: a potem przeprowadzka :)
Loviste faktycznie na końcu świata a my nie usiedzimy w miejscu więc trochę bez sensu dojeżdżać wszędzie taki kawał dlatego szukamy ciut bliżej. :)
Gdzie osiądziemy :?: to się dopiero okaże :mrgreen:


i o to właśnie w tym wszystkim chodzi :)... sam bym sobie nie uwierzył miesiąc temu gdzie nas zaprowadzą holowniki na wczasach :)
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 17.07.2014 13:48

czy ktoś zna tegoroczny cennik na Vrili w Trpanj?
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.07.2014 19:55

No ja znam ;) po 20 lipca 7euro za osobę,namiot 4/5 euro,auto 5 euro,elektryka 3 euro taxa 1 euro
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.03.2015 21:33

Kemping Ponta w Mokalo od tego sezonu będzie miał już swój basen. Prace jeszcze trwają ale niecka już zainstalowana.
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 09.06.2015 10:17

Cześć i co z tym basenem na Poncie? Jest już i czy cena nie wzrosła przez to? A tak ogólnie to polecacie ten camp? Można tam grilować przy namiocie? Napiszcie coś wiecej o tym campie bo chciałem w tym roku tam jechać. Czy jest tam w miarę płytka woda(jade z dzieckiem) i czy daleko z campu do sklepu? Dzięki z góry za odpowiedzi
Pozdrawiam Darek
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.06.2015 21:06

darek1974 napisał(a):Cześć i co z tym basenem na Poncie? Jest już i czy cena nie wzrosła przez to? A tak ogólnie to polecacie ten camp? Można tam grilować przy namiocie? Napiszcie coś wiecej o tym campie bo chciałem w tym roku tam jechać. Czy jest tam w miarę płytka woda(jade z dzieckiem) i czy daleko z campu do sklepu? Dzięki z góry za odpowiedzi
Pozdrawiam Darek


Patrz tu basen i cennik, fotki plaży
Grillować na ogniu nie można, do sklepu 2 km (najbliżej jest Konzum na przeciw kemp. Nevio) o plaży pisałam już tu
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 10.06.2015 15:23

Wstawiam zeszłoroczny cennik Kampu Vrilla ,może się przyda
Załączniki:
P6100019.JPG
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.06.2015 15:43

andeo napisał(a):Wstawiam zeszłoroczny cennik Kampu Vrilla ,może się przyda

a jak to się czyta?
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 10.06.2015 18:10

Gusiu ,na dole podział jest na 4 rodzaje sezonu ,czyli niski,wysoki,niski i zamknięcie sezonu
(?)
i potem każda rubryka jak osoba dorosła ,dziecko,namiot duży/mały itd też ma 4 rubryczki z cenami :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.06.2015 18:18

andeo napisał(a):Gusiu ,na dole podział jest na 4 rodzaje sezonu ,czyli niski,wysoki,niski i zamknięcie sezonu
(?)
i potem każda rubryka jak osoba dorosła ,dziecko,namiot duży/mały itd też ma 4 rubryczki z cenami :)


A tak jakoś jaśniej, jakiś przykład?
(bo też nie kumam)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - lista kempingów( opinie) - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone