Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - lista kempingów( opinie)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bogdor
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 12.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdor » 20.07.2012 14:52

2+2 z autem namiotem i prądem ponad 175 PLN/dzień - bardzo drogo...
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 16.01.2013 11:18

Hmmm jesli chodzi o camp Lupis to chyba my jesteśmy weteranami.
W tym roku jedziemy 8 raz na ten kemping i zazwyczaj spędzamy tam minimum 2 tygodnie a w tym roku może więcej. :D
Kamping Lupis jest prowadzony przez rodzinę Lupis (Ivan, Vinka i Djani) należy do jednych z najstarszych kampingów w Chorwacji !!!. Mały, bezpieczny, czysty, cichy (jedyne chałasy to od wyjących w nocy szakali). Plac na kampingu wyrównany wysypany drobnym kamykiem - nie pylący w cieniu starych oliwek i fig. Przy samym kampingu plaża z wysypanymi kamyczkami i pomostem oraz kilka ławek w cieniu pini.
Jeśli ktos marzy o piasku to w Loviste znajdzie go idąc w kierunku centrum wioski jakieś 400 metrów !!!. Samo Loviste ma jedna z najdłuższych lini brzegowych prawie 40 km i kilka pięknych zatok z zejściem do morza.


Mam pytanie jak jedziecie do Lupis to promem czy normalnie dróżką autkiem? może głupie pytanie ale tak mi przyszło do głowy :)
dzięki za opdowiedź
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 18.02.2013 20:49

autkiem prosto CIUT za Orebiczem no duży ciut
Rivi
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rivi » 09.08.2013 18:47

Witam,
Podbijam temat, moze macie jakies nowe namiary, informacje, z tegorocznych wakacji :hut: .
Peljeszac nie jest mi jeszcze znany kempingowo. Wszysto, no moze raczej wiele przeczytalam o tym cudnym miejscu, troche go widzialam, ale w lekkim truchcie i ciagle mi malo. Jedziemy go zobaczyc dokladnie. Ciagnie mnie w strone Dingaca, Trstenika i szukam tam czegos niezbyt duzego, ale z mozliwoscia wstawienia pontonu do wody (to znajomi wymyslili, ze beda wlec ponton).
Z ciekawoscia czekam na wasze info :P .

Pozdrawiam :papa:
Rivi
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 09.07.2014 20:37

Witam
Odświeżę temat.
Już trzy lata nie byłem w CRO. Teraz się wybieram w ciemno na kamp Perna, ale znajomy trochę mnie postraszył że mogę nie znaleźć miejsca, bo w tamtym roku podobno ograniczyli miejsca namiotowe na koszt bungalowów.
Czy możecie coś poradzić, gdzie w razie czego uderzyć?
Jadę pod koniec lipca. Trzy rodziny na trzy namioty
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 09.07.2014 21:00

Jackar napisał(a):Witam
Odświeżę temat.
Już trzy lata nie byłem w CRO. Teraz się wybieram w ciemno na kamp Perna, ale znajomy trochę mnie postraszył że mogę nie znaleźć miejsca, bo w tamtym roku podobno ograniczyli miejsca namiotowe na koszt bungalowów.
Czy możecie coś poradzić, gdzie w razie czego uderzyć?


A to prawda, jest sporo pięknie nowo wyglądających bungalowów (w zeszłym roku) ...... w większości pustych :roll:, mocno przesadzili z cenami :?

Popatrz tu : http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... =1&otok=13

są prawie wszystkie z pierwszej strony tego wątku :D

:papa:
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 09.07.2014 21:20

Dzięki
Celem głównym jest Perna. Ale na Pelješac wjeżdżam w niedzielę wcześnie rano i mam zamiar obadać po drodze kilka kampów m.in.: Prapratno, Punta-Mokalo, Paradiso.
Ostatnie posty z tego tematu są z przed dwóch lat, więc jakby ktoś miał jakieś sugestie lub opinie to chętnie poczytam. Może coś się pozmieniało (nowe sanitariaty, powiększone kampingi)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 09.07.2014 21:44

Jackar napisał(a):Dzięki
Celem głównym jest Perna. Ale na Pelješac wjeżdżam w niedzielę wcześnie rano i mam zamiar obadać po drodze kilka kampów m.in.: Prapratno, Punta-Mokalo, Paradiso.
Ostatnie posty z tego tematu są z przed dwóch lat, więc jakby ktoś miał jakieś sugestie lub opinie to chętnie poczytam. Może coś się pozmieniało (nowe sanitariaty, powiększone kampingi)


Tu niestety nie pomogę bo w tym roku będzie to nasz.... pierwszy raz kempingowy :mrgreen:
Staram się śledzić od pewnego czasu wszelkie "nowinki" ale nic nie znalazłam. My wyjeżdżamy w sobotę, ale na Pelješac dotrzemy dopiero kole 17 :roll: no chyba, że w Orašacu na kempingu nie będzie miejsca :twisted:
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 09.07.2014 21:51

Sylwetka&Gienuś napisał(a):
Jackar napisał(a):Dzięki
Celem głównym jest Perna. Ale na Pelješac wjeżdżam w niedzielę wcześnie rano i mam zamiar obadać po drodze kilka kampów m.in.: Prapratno, Punta-Mokalo, Paradiso.
Ostatnie posty z tego tematu są z przed dwóch lat, więc jakby ktoś miał jakieś sugestie lub opinie to chętnie poczytam. Może coś się pozmieniało (nowe sanitariaty, powiększone kampingi)


Tu niestety nie pomogę bo w tym roku będzie to nasz.... pierwszy raz kempingowy :mrgreen:
Staram się śledzić od pewnego czasu wszelkie "nowinki" ale nic nie znalazłam. My wyjeżdżamy w sobotę, ale na Pelješac dotrzemy dopiero kole 17 :roll: no chyba, że w Orašacu na kempingu nie będzie miejsca :twisted:


No właśnie coś problem z tymi nowinkami.
A kamp już macie wybrany, czy jedziecie w ciemno?
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 09.07.2014 21:57

Jackar napisał(a):
A kamp już macie wybrany, czy jedziecie w ciemno?


W sumie po "wizycie" w zeszłym roku w grę wchodził tylko jeden ... w Dubie ... :-D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 09.07.2014 22:01

cześć,ja własnie wróciłam z Vrili w Trpanj,duzo zacienionych miejsc,sanitariaty w porządku,często sprzątane,plaża dwa kroki od namiotu,lodówki do dyspozycji.tam jest cudownie .....i te szakale ...żyć nie umierać :D na prawdę bardzo nam się podobało,na pewno jeszcze tam wrócimy .cena za 3 osoby+samochód+namiot+prąd+taksa 31 euro dziennie,w pełni sezonu ceny ciut wyższe.
aha i błotko lecznicze blisko,jak ktoś lubi się potaplać :oczko_usmiech:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 10.07.2014 08:28

Ah jak dobrze trafiłam!!! Wyjeżdżam dzisiaj w nocy. Po drodze 3 dni u "braci Węgrów", a od poniedziałku Vrila :D . Będziemy tam pełne 12 dni ( chyba, że coś nam się spodoba na Korculi, to istnieje opcja przenosin). Czy możesz mi opisać kwestię zaopatrzenia w jedzonko, jakie konoby polecasz itp. 8)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 10.07.2014 20:57

robiliśmy zakupy w Trpanj,jest sporo sklepów,spacerkiem jakieś 20 min od kampu.w Trpanj jedlismy tylko raz w konobie,bo duzo wyjeżdżaliśmy w dzień i trochę stołowaliśmy się też przy namiocie .Nie pamiętam nazwy tej konoby,jedliśmy ribną platę czyli owoce morza,były ok.jest sporo knajpek,na pewno gdzieś Wam zasmakuje.Kamp prowadzi Ulli ,bardzo fajna babeczka
i jeszcze dwoje młodych,bardzo pomocni.Postarajcie się nie rozbijać za blisko recepcji,bo tam jest tv i długo siedzą ludzie i gadają,moze to przeszkadzać.ale Wam zadroszczę,my byliśmy tylko 5 nocy,bo jechaliśmy z Czarnogóry,chętnie znowu bym tam wróciła.odwiedzcie winiarnię Matuszko,bardzo fajne miejsce.
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 10.07.2014 21:14

Sylwetka&Gienuś napisał(a):
Jackar napisał(a):Dzięki
Celem głównym jest Perna. Ale na Pelješac wjeżdżam w niedzielę wcześnie rano i mam zamiar obadać po drodze kilka kampów m.in.: Prapratno, Punta-Mokalo, Paradiso.
Ostatnie posty z tego tematu są z przed dwóch lat, więc jakby ktoś miał jakieś sugestie lub opinie to chętnie poczytam. Może coś się pozmieniało (nowe sanitariaty, powiększone kampingi)


Tu niestety nie pomogę bo w tym roku będzie to nasz.... pierwszy raz kempingowy :mrgreen:
Staram się śledzić od pewnego czasu wszelkie "nowinki" ale nic nie znalazłam. My wyjeżdżamy w sobotę, ale na Pelješac dotrzemy dopiero kole 17 :roll: no chyba, że w Orašacu na kempingu nie będzie miejsca :twisted:


Właśnie wszedłem na stronkę kampu w Orašacu. Muszę przyznać, że wygląda bardzo, bardzo (plaża, zacienienie, odległość do Dubrownika).
Z twojego postu zrozumiałem, że pierwszeństwo ma Orašac, a w drugiej kolejności Duba.
Kiedy się tam wybieracie?
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 10.07.2014 21:30

Jackar napisał(a):
Właśnie wszedłem na stronkę kampu w Orašacu. Muszę przyznać, że wygląda bardzo, bardzo (plaża, zacienienie, odległość do Dubrownika).
Z twojego postu zrozumiałem, że pierwszeństwo ma Orašac, a w drugiej kolejności Duba.
Kiedy się tam wybieracie?


Troszkę inaczej, na Dubę pojedziemy na 100 % gdyby "Pod Maslinom" nie było miejsca to wtedy wcześniej wystartujemy do Duby ot :wink: Najpierw jedziemy do Orašaca właśnie z powodu bliskości Dubrownika, chcemy odwiedzić "Dubrownik nocą" a z kampu bez problemu podjedziemy komunikacją podmiejską (mam nadzieję).
I jeszcze chcemy odwiedzić kilka punktów "bo blisko".

W Orašacu będziemy od poniedziałku 14.07 , wcześniej Sarajevo :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - lista kempingów( opinie) - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone