Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - lista kempingów( opinie)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 29.03.2005 18:32

ally napisał(a):No to fajnie.
Gajus a teraz kemp w Dubie :mrgreen:

Opisałem go dwa posty wyżej ..."wirtualny camp" .
Pozdrawiam GAJUS
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 29.03.2005 18:50

"Pojechaliśmy dalej na Peljesac do Duby na kamp Luka. Niestety kamp nie dość że daleko od plaży to był nieczynny. ..."

Duba, chyba odpada. :lol:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 08.04.2005 11:27

Zakupiłam ostatnio nową mapę i znalazłam tam kemp w miejscowości Trstenik.... Wiecie coś o nim?
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 08.04.2005 13:29

ally napisał(a):Zakupiłam ostatnio nową mapę i znalazłam tam kemp w miejscowości Trstenik.... Wiecie coś o nim?


Rzeczywiście, jest tam nieduży kemping (przed miejscowością jadąc z góry trzeba skręcić w lewo). Przypomina raczej pole namiotowe - niski standard. Usytuowany jest na nierównym terenie zadrzewionym w kształcie klina schodzącego miejscami dość pochyło do morza. Byłem na początku lipca i nie było tłumów. Plaża kamienista i nieduża - sam kemping nie wywarł na mnie wielkiego wrażenia, za to okolice Trstenika są super! A jeszcze jak się je zwiedza rowerkiem ? Osobiście zahaczyłem o ten kemping wracając rowerem z Trstenika do Żuljany szutrową drogą wzdłuż linii brzegowej. Pozdrawiam...
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 08.04.2005 14:02

Ano wiemy... spalismy tam 1 noc po drodze z Korculi. Dojechalismy szutrowa droga wzdluz brzegu od strony tunelu w Dingacu do miasteczka Trstenik. Dla zawieszenia zdrowiej do Trstenika dotrzec od drugiej strony. Sam kamp dokladnie taki jak Emtomek opisal. Woda w zatoczce wyjatkowo czysta :)
pzdr
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 08.04.2005 17:12

Czyli jest to nieduży kemping.
emtomek. Skąd Twoja opinia o niskim standarcie?Pytam z uwagi na to, że ja gustuję w małych , rodzinnych kempingach tak więc moze coś wiesz o sanitariatach itd. Jeśli możesz to napisz coś więcej :D

Miło by było jakby ten kemping znjadował się nad tą plażą:
Obrazek

No właśnie. A czy mogę zapytać o to jak oceniacie plażę na tym kempingu?
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 08.04.2005 17:18

Wypatrzyłam jeszcze jedno miejsce...
Z tym, że miejscowośc bez nazwy ( na mapie zaznaczona jako kilka domów).
Uvala Prapatna ( nie mylić z Prapratna bo to z innej strony półwyspu a i miejsce bardzo dobrze forumowiczom znane)- patrząc na Trpanj w kierunku południowym jakieś 5km.Droga ( pewnie żwirowa) zaznaczona jest z miejscowości Orhanovići( obok nieco większe Oskruśno i Zagruda...)W tej zatoczce, gdzie zaznaczone są 4 domy jest i zaznaczony kemping!!!

:D Standartowo... kto był i może coś opowiedziec???
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 08.04.2005 18:18

ally napisał(a):Czyli jest to nieduży kemping.
emtomek. Skąd Twoja opinia o niskim standarcie?Pytam z uwagi na to, że ja gustuję w małych , rodzinnych kempingach tak więc moze coś wiesz o sanitariatach itd. Jeśli możesz to napisz coś więcej :D ...


Jak wspomniałem, przez ten kemping przemknąłem tylko rowerem w jedną stronę - na dół po mocno nierównej drodze. Stało kilka namiotów, ogólnie: odczucie braku gospodarza. O ile pamiętam to również szukałem miejsc o jakich wspominasz ( małych, cichych, rodzinnych), dlatego widząc strzałkę CAMP przy drodze - zajrzałem tam. Ponieważ miejsce na pierwszy rzut oka nie spodobało mi się za bardzo to nawet nie zaglądałem do sanitariatów. Po prostu szybko porównałem je do Żuljany (tam miałem namiot) i stwierdziłem że szkoda czasu na podchody (teraz nawet przejrzałem fotki z wakacji, ale akurat tam nie robiłem). Ogólnie wyglądało to bardzo przeciętnie - ale to są moje subiektywne odczucia. Jeśli ktoś uważa, że ze mnie gapa to dajcie znać - w czerwcu jadę w tę okolicę to może zawitam na omawiany kamp.. Pozdrawiam... :lol:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 08.04.2005 18:33

W czerwcu!To świetnie bo ja końcem sierpnia więc będę czekać na Twoją relację.

A co z plażą na tym kempie?
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 08.04.2005 18:36

Emtomek.
A na którym kempie byłeś w Żuljanie?
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 09.04.2005 09:29

ally napisał(a):Emtomek.
A na którym kempie byłeś w Żuljanie?

Z istniejących tam trzech niedużych kempingów wybrałem ten najdalszy - Vucine, obok pensjonatu Kremena. Tylko na nim można rozłożyć namiot w miejscu widocznym z wody. Zresztą tam były najfajniejsze miejsca ... :lol:
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 09.04.2005 09:37

ally napisał(a):W czerwcu!To świetnie bo ja końcem sierpnia więc będę czekać na Twoją relację.

A co z plażą na tym kempie?

OK, po moim przyjeździe pogadamy - będę przygotowany.. :D
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 09.04.2005 12:16

emtomek napisał(a):
ally napisał(a):Emtomek.
A na którym kempie byłeś w Żuljanie?

Z istniejących tam trzech niedużych kempingów wybrałem ten najdalszy - Vucine, obok pensjonatu Kremena. Tylko na nim można rozłożyć namiot w miejscu widocznym z wody. Zresztą tam były najfajniejsze miejsca ... :lol:


O Vucine Forumowicze pisali wiele dobrego. Ja się tylko zastanawiam czym się różni Vucine I od Vucine II - takie nazwy mam w zestawieniu mini kempów .... :roll:
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 09.04.2005 12:21

ally napisał(a):Czyli jest to nieduży kemping.
emtomek. Skąd Twoja opinia o niskim standarcie?Pytam z uwagi na to, że ja gustuję w małych , rodzinnych kempingach tak więc moze coś wiesz o sanitariatach itd. Jeśli możesz to napisz coś więcej :D

Miło by było jakby ten kemping znjadował się nad tą plażą:
Obrazek

No właśnie. A czy mogę zapytać o to jak oceniacie plażę na tym kempingu?


Ally a gdzie jest ta plaża ,którą zamieściłeś w poście-chyba gdzieś na Peljesacu?

:hut:
pzdr :papa: :papa:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 09.04.2005 12:27

Diego M.
Fotkę znalazłam po wpisaniu ( www.google.pl ) hasła Trstenik... ale nie wiem gdzie dokładnie znajduje się ta plaża. Zapewne w rejonie Trstenika :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - lista kempingów( opinie) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone