Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac kwatery

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ankaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 17.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankaz » 23.04.2010 11:40

Dzięki. Jedziemy 16.06 w cztery osoby dorosłe i trójka dzieci. Licze na to, ze jest jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego i nie będzie problemu z kwaterami. Stresa mam, bo jak już coś znajdę w necie i zerkam na kalendarz i dostepnosć to w większości przypadków sa już krzyżyki.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.04.2010 11:50

Spróbowałbym zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zdobywacie dwa "Viktory" lub jak się poszczęści to Fani przy plaży.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 23.04.2010 11:52

Nie wszyscy zamieszczają oferty w necie.
Jedź śmiało w ciemno, tylko dobrze rozplanuj podróż, bo Loviste leży na końcu świata ;)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.04.2010 12:00

Arek napisał(a):Nie wszyscy zamieszczają oferty w necie.
Jedź śmiało w ciemno, tylko dobrze rozplanuj podróż, bo Loviste leży na końcu świata ;)


Nie wspominając o rezygnacji z ofert.
A Loviste to jeden z dalszych (jak nie najdalszy zakątek drogowy Chorwacji)
ankaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 17.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankaz » 23.04.2010 13:40

Super - rewelacja. Bardzo dziękuję szczególnie Adamowi.B, bo na podanym wyżej linku znalazłam super domek przy plaży w Borku - dla dwóch rodzin z fajna ceną . Zadzwoniliśmy - jest wolny- więc nie jadę w ciemno do Loviste tylko w "jasne" do Borka - wpłacam zaliczkę i odliczam dni do wyjazdu. Wielkie dzięki.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 23.04.2010 16:11

Jak się nazywa ten dom?
ankaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 17.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankaz » 24.04.2010 17:36

Dom nazywa się Fikus. Jest blisko plaży i na zdjęciach wszystko wygląda ok. A może ktoś tam był i napisze coś ciekawego?
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 26.04.2010 16:00

ankaz napisał(a):Dom nazywa się Fikus


Też się zastanawiałem nad tę chatką , oferowała mi ja pani Sarka z agencji , wygląda fajnie dla dwóch rodzinek , ale w końcu wybrałem dom Jadranka . :D - termin bardziej podpasował 8)
ankaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 17.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankaz » 27.04.2010 08:30

Dokładnie ta sama Pani nam zoferowała ten domek - mam nadzieję ze wszystko bedzie wporządku - a jak nie to opinie o Boraku sa takie dobre, że chyba sama miejscowość będzie rekompensatą. Pozdrawiam
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 27.04.2010 15:26

Dokładnie :D
Miejscowośc jest sielska i anielska :wink: , byłem tam tylko parę godzin ale wszystkim z naszej paczki bardzo się podobało , dlatego tez wracam tam w tym roku .
Poza tym cały Peljesac jest super :D
mikele442
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikele442 » 12.01.2011 20:33

Witam!
Wybieram się do domu Fikus. Jeżeli któryś z forumowiczów tam gościł bardzo proszę o opinie .
piotr65
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr65 » 23.01.2011 16:32

Witam.
Ponieważ z roku na rok zjeżdżamy coraz niżej, padło na Peljesac.
Moja piękniejsza połowa chce do Orebicia.
Ja boję się, że tamtejsza plaża jest zbyt zatłoczona.
Wiem,że o gustach się nie dyskutuje, ale wolimy raczej spokojne i ciche
miejsca. Stali bywalcy, pomóżcie. Pchać się do Orebicia, czy szukać gdzie indziej, oczywiście też Peljesac.
Pozdrawiam.
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 04.02.2011 14:29

Byliśmy w zeszłym roku, plecam za pośrednictwem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , nie podobała nam się zbytnio plaża , jeździliśmy do Divnej - przecudownie, sam Peljesac polecam z całego serca, poszukajcie może kwaterki w Podobuce tam podobno plaża ładniejsza i blisko Orebica
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Peljesac kwatery - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone