Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeather

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.07.2015 22:47

maniust napisał(a):
Katerina napisał(a):
maniust napisał(a):Mam nadzieję że to już koniec deszczu i zabawy w kotka i myszkę z AccuWeather ! :wink:


Nie było aż tak źle, ale nerwówa towarzyszyła nam cały czas..No i nie zobaczyliśmy 2 głównych atrakcji Visu :( Dlatego traktuję zeszłoroczny pobyt jako zapoznawczy, a teraz we wrześniu jedziemy pogłębiać przyjaźń :D :boss:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.07.2015 22:49

mirasowski napisał(a):Witam zapowiada się ciekawie. Będę i tu zaglądać. :D :papa:

Bardzo będę rada :)
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 21.07.2015 22:57

Hej,
my jechaliśmy mniej więcej tydzień później, a wrażenia z pogody po drodze podobne. Przed Zagrzebiem dodatkowo zwężenia na trasie prawie nas dobiły, bo dojeżdżaliśmy w tamte rejony już po ciemku.
I podobnie Sv. Rok przyniósł odmianę, całe zło zostało na Velebicie - to faktycznie inny świat, ten zatunelowy.
Czytam z uśmiechem, bo Peljesac i okolice - to moja ulubiona część Cro..
Ale ja 55 DDW :((, jak chyba nikt na tym forum..

Pozdrawam :papa:
Ela
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.07.2015 23:13

kroj napisał(a):Hej,
my jechaliśmy mniej więcej tydzień później, a wrażenia z pogody po drodze podobne. Przed Zagrzebiem dodatkowo zwężenia na trasie prawie nas dobiły, bo dojeżdżaliśmy w tamte rejony już po ciemku.
I podobnie Sv. Rok przyniósł odmianę, całe zło zostało na Velebicie - to faktycznie inny świat, ten zatunelowy.
Czytam z uśmiechem, bo Peljesac i okolice - to moja ulubiona część Cro..
Ale ja 55 DDW :((, jak chyba nikt na tym forum..

Pozdrawam :papa:
Ela


Witaj Elu :) 55 dni - faktycznie długo..Ja piszę relację jako k(c)roterapię :oczko_usmiech: żeby czas szybciej zleciał..
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 22.07.2015 08:49

Katerina napisał(a):
magg5 napisał(a):ja także poczytam z przyjemnością :)
również byliśmy we wrześniu 2014 na Peljeśacu i pewnie gdybym miała pisać relację z tamtego wyjazdu to dałabym jej podobny tytuł, bo AccuWeather sprawdzałam przez dwa tygodnie średnio co godzinę :)
Widzę zdjęcie jelonka, co oznacza, że odpowiedziłaś Badiję, prawda? My w zeszłym roku trochę tam..."utknęliśmy" i zastanawiam się teraz, czy to przypadkiem nie z Wami spędziliśmy tam kilka godzin dłużej niż zakładaliśmy? :)


Witam serdecznie. "Utknięcie" na Badiji chcę opisać , w rzeczy samej..Czy to z Wami dzwoniłam do turistićkiej zajednicy w Korćuli, żeby nas ewakuowali (coś tak około 10 września)?


TAK!!! :) To byliśmy my! :) Jejku, tyle czasu wypatrywałam na cro.pl czy może opiszesz naszą przygodę z Badiją (sama jeszcze nie podjęłam się wyzwania pisania relacji) no i w końcu doczekałam się :) Do dzisiaj wspominamy podłą babę przewodniczkę z Polski... no ale nic już nie zdradzam. Będziemy śledzić relację i serdecznie Ciebie i Twojego męża pozdrawiamy :) :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.07.2015 09:36

maniust napisał(a):
Katerina napisał(a):Jak ja Wam zazdroszczę Cromaniacy z południa Polski :!:

Ja to im się dziwię, ilekroć codziennie widzę załadowane na fulla auta , na obwodnicy Trójmiasta zmierzające nad Bałtyk. 8O


:lol: Ja się nie dziwię,że załadowane na maxa..W końcu nad Bałtyk w lecie trzeba, oprócz tradycyjnego wakacyjnego zestawu zabrać kurtki puchówki, kalosze, parę kompletów bielizny termalnej, obowiązkowo farelkę :roll: itd. No i miotacz ognia na barszcz Sosnowskiego przyda się w tych ciężkich czasach :oczko_usmiech:
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 22.07.2015 10:09

Tytuł dobry, pamietam zjazd humoru przed wyjazdem jak zobaczyłem na accu że ma lać przez tydzień w desperacji nawet szukałem jakichś lastów ale na szczęście nie znalazłem... po przyjedzieździe do Orebiča accu służylo już tylko do sprawdzania jakiej pogody na pewno nie będzie :).
W tym roku jak patrzę na informacje o pozarcha to az mi słów brakuje :(
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.07.2015 10:44

magg5 napisał(a):
Katerina napisał(a):
magg5 napisał(a):ja także poczytam z przyjemnością :)
również byliśmy we wrześniu 2014 na Peljeśacu i pewnie gdybym miała pisać relację z tamtego wyjazdu to dałabym jej podobny tytuł, bo AccuWeather sprawdzałam przez dwa tygodnie średnio co godzinę :)
Widzę zdjęcie jelonka, co oznacza, że odpowiedziłaś Badiję, prawda? My w zeszłym roku trochę tam..."utknęliśmy" i zastanawiam się teraz, czy to przypadkiem nie z Wami spędziliśmy tam kilka godzin dłużej niż zakładaliśmy? :)


Witam serdecznie. "Utknięcie" na Badiji chcę opisać , w rzeczy samej..Czy to z Wami dzwoniłam do turistićkiej zajednicy w Korćuli, żeby nas ewakuowali (coś tak około 10 września)?


TAK!!! :) To byliśmy my! :) Jejku, tyle czasu wypatrywałam na cro.pl czy może opiszesz naszą przygodę z Badiją (sama jeszcze nie podjęłam się wyzwania pisania relacji) no i w końcu doczekałam się :) Do dzisiaj wspominamy podłą babę przewodniczkę z Polski... no ale nic już nie zdradzam. Będziemy śledzić relację i serdecznie Ciebie i Twojego męża pozdrawiamy :) :papa:


No to się poznałyśmy...po roku, zdaje się, że wtedy nie przedstawialiśmy się sobie? Ja Was też Magdo pozdrawiam :papa:
Kasia
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 22.07.2015 14:29

Katerina napisał(a):po stresie związanym z przejazdem przez piękne miasto Łódź :mrgreen: Poza odcinkiem Strykowo- Łódź na resztę trasy narzekać nie można.

Łódź wbrew pozorom nawet ładna jest, ale jeżdżenie po niej to koszmar :roll:
a miasto nazywa się Stryków
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.07.2015 14:35

Kobal66 napisał(a):Tytuł dobry, pamietam zjazd humoru przed wyjazdem jak zobaczyłem na accu że ma lać przez tydzień w desperacji nawet szukałem jakichś lastów ale na szczęście nie znalazłem... po przyjedzieździe do Orebiča accu służylo już tylko do sprawdzania jakiej pogody na pewno nie będzie :).
W tym roku jak patrzę na informacje o pozarcha to az mi słów brakuje :(


Gdynia/Gdańsk pozdrawia Kraków :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.07.2015 14:38

Kasia i Krzyś napisał(a):
Katerina napisał(a):po stresie związanym z przejazdem przez piękne miasto Łódź :mrgreen: Poza odcinkiem Strykowo- Łódź na resztę trasy narzekać nie można.

Łódź wbrew pozorom nawet ładna jest, ale jeżdżenie po niej to koszmar :roll:
a miasto nazywa się Stryków


Oooopss..teraz widzę, że napisałam Strykowo :oops: Oczywiście, że Stryków :mrgreen:
A do Łodzi nie mam nic, poza tym, że stoi mi na drodze, i tak za długiej do Cro :oczko_usmiech:
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 22.07.2015 14:45

Katerina napisał(a):
magg5 napisał(a):
Katerina napisał(a):
magg5 napisał(a):ja także poczytam z przyjemnością :)
również byliśmy we wrześniu 2014 na Peljeśacu i pewnie gdybym miała pisać relację z tamtego wyjazdu to dałabym jej podobny tytuł, bo AccuWeather sprawdzałam przez dwa tygodnie średnio co godzinę :)
Widzę zdjęcie jelonka, co oznacza, że odpowiedziłaś Badiję, prawda? My w zeszłym roku trochę tam..."utknęliśmy" i zastanawiam się teraz, czy to przypadkiem nie z Wami spędziliśmy tam kilka godzin dłużej niż zakładaliśmy? :)


Witam serdecznie. "Utknięcie" na Badiji chcę opisać , w rzeczy samej..Czy to z Wami dzwoniłam do turistićkiej zajednicy w Korćuli, żeby nas ewakuowali (coś tak około 10 września)?


TAK!!! :) To byliśmy my! :) Jejku, tyle czasu wypatrywałam na cro.pl czy może opiszesz naszą przygodę z Badiją (sama jeszcze nie podjęłam się wyzwania pisania relacji) no i w końcu doczekałam się :) Do dzisiaj wspominamy podłą babę przewodniczkę z Polski... no ale nic już nie zdradzam. Będziemy śledzić relację i serdecznie Ciebie i Twojego męża pozdrawiamy :) :papa:


No to się poznałyśmy...po roku, zdaje się, że wtedy nie przedstawialiśmy się sobie? Ja Was też Magdo pozdrawiam :papa:
Kasia


Chyba nie, z tego co pamiętam jak się zorientowaliśmy, że też jesteście z Polski i też, tak jak my, wypatrujecie łodzi na morzu to zaczęliśmy ze sobą rozmawiać bez przedstawiania. Może kiedyś, gdzieś na chorwackiej ziemi to nadrobimy :) my w tym roku też we wrześniu jedziemy, ale na Brač :)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 22.07.2015 14:45

Będę tu wpadał :wink:
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 22.07.2015 14:50

Kasia i Krzyś napisał(a): Łódź wbrew pozorom nawet ładna jest, ale jeżdżenie po niej to koszmar :roll:
a miasto nazywa się Stryków


podpisuję się pod tymi słowami :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.07.2015 14:59

Marsallah napisał(a):Będę tu wpadał :wink:


To tak jak ja wpadam do Ciebie :) Zapraszam, mój pierwszy przewodniku po Visie :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeather - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone