Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac 2011 i inne zatrubki

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 05.07.2012 11:17

od kiedy tam będziesz? My od 28 lipca
iwona73
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 20.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona73 » 05.07.2012 12:30

Joan65 My dopiero od 24.08 :cry:
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 05.07.2012 12:42

iwona73 napisał(a):Joan65 My dopiero od 24.08 :cry:


buuuuu :cry:

to Ci wygrzeję miejsce na plaży... :D
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 05.07.2012 14:07

Joan65 napisał(a):My od 28 lipca


To przyjedziecie na "podmiankę" :wink: po Nas :lol: My od 21 lipca, niestety wygląda na to, że nie załapiemy się na "Dni Borka" :(
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 05.07.2012 14:26

Dyskusję na temat "Dni Borka" przeniosłem TUTAJ
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 06.07.2012 07:11

iwona73 napisał(a):
Joan65 napisał(a):
iwona73 napisał(a):
Joan65 napisał(a):
meliska napisał(a):U nas też byłby spontan gdyby nie fakt, że praktycznie nic nie wiem o Chorwacji więc wole sobie ramowy plan przygotowac i decydowac sie na odstepstwa ;) pewnie i tak zrealizujemy połowę.


Wiadomo, plan jest najważniejszy...sponton spontonem ale ramówka być powinna. Gratuluję i życzę udanych wakacji z "własnym, prywatnym" biurem podróży :D

Właśnie święta prawda "własne,prywatne biuro podróży" :!:
Tylko ciekawe dlaczego to biuro w moim przypadku wybiera ciągle ten sam kierunek :?: :wink:


Droga iwono73 mam to samo...no może z kilkoma odskokami w inne miejsca....odpowiedź jest jedna - CIĄGŁY NIEDOSYT... i wielka miłość do Cro

W tym roku pierwszy raz na półwyspie w miejscowości Borak oczywiście dzięki wszystkim obrzydzającym to miejsce. Mam nadzzieje że się nie zawiodę i naprawdę jest tam OKROPNIE :wink:


Ja również dołączam z podziękowaniami dla wszystkich obrzydzających ,,zatunelowców". Pomogli w dokonaniu wyboru.
Do zobaczenia w Borku (albo Dingacu he, he). :D :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.07.2012 07:55

Chyba przy Dingaču 8)
tadeusz2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadeusz2 » 09.07.2012 15:58

I ja sam već u Orebiću. Ovdje je lijepo, topla voda u more i sunce mnogo, a ja sam već crveno. Hvala Bogu, sada sakrio iza oblaka.

:D Niestety, tylko dzięki guglowaniu tak z chorwacka.
Tak na poważnie to mój pierwszy raz na tym półwyspie. Jak na razie jestem mile zaskoczony. Jeśli sił starczy to otworzę nową relację.
Przyjechaliśmy tutaj w ciemno i nie ukrywam, że nasz gospodarz miał w tym spory udział, za co mu teraz muszę podziękować.
Wielkie dzięki :D
i pozdrawiam z Orebica.
ZoltaN
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZoltaN » 10.07.2012 12:40

Pytanko...

W jakiej cenie w Orebicu można aktualnie wypożyczyć skuterki, a najlepiej quady ???

Z tego co kojarzę blisko przeprawy promowej można było wypożyczyć jednoślady...
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 10.07.2012 13:01

ZoltaN napisał(a):Pytanko...

W jakiej cenie w Orebicu można aktualnie wypożyczyć skuterki, a najlepiej quady ???

Z tego co kojarzę blisko przeprawy promowej można było wypożyczyć jednoślady...


nie spotkałem się z czymś takim ( całe szczęście) w Orebić-iu, może dlatego że nie szukałem, z pełnym szacunkiem do Ciebie, ale z tymi quadami to lekko przesadziłeś, pomyliłeś miejsca to nie są Międzyzdroje, Rewal,Hel czy O ZGROZO Egipt

powyższa wypowiedź wyraża TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE ZDANIE
ZoltaN
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZoltaN » 10.07.2012 13:25

Telepol ale o co cho ???

Pag & Hvar objechaliśmy na skuterach, Lastovo na quadach... wiatr we włosach, prędkość przejazdu spacerowa a do tego można "wszędzie" wjechać w poszukiwaniu ustronnych zatoczek (co w przypadku auta nie jest zawsze oczywistą oczywistością szczególnie na kamienistych szutrach)... wszystko jest dla ludzi myślących, a okres młodzieńczych popisów na jednym kole mamy już za sobą...
meliska
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) meliska » 10.07.2012 14:57

Helooo :) - jesteśmy w Tucepi.

Tak jak pisałam wcześniej szukamy albo campingu albo kwatery na półwyspie - możecie coś polecic ?

Czy przy takiej temp. jaka jest aktualnie możliwe w ogóle jest spanie w namiocie - dzięki za odpowiedzi :)


ps. jest cudownie ! :)
anek cro
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anek cro » 10.07.2012 15:52

Aldonka napisał(a):Moje tereny, nie może mnie tu zabraknąć, zdecydowanie nie :)

No właśnie... też siedzę i czytam, i też doczekać nie mogę, a gdzie tam druga połowa sierpnia...
Divna, Duba , Trapanji... przeurocze miejsca...
pozdrawiam wszystkich zauroczonych półwyspem...
anek cro
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anek cro » 10.07.2012 16:02

Znalazłem i wklejam współrzędne : szer. 43° 1'0.29"N, dł. 17°12'5.63"E
Kurczę , raj na ziemi ... Będę w Mimicach ,aż mnie korci ,żeby wyskoczyć tam na chociaż na 1 dzień ...[/quote]
z Mimic to kawałek, choć z doświadczenia napiszę, że można tam się dostać na skróty, z okolic Makarskiej wypływają stateczki wycieczkowe na dziką plaże, prosto do Bistro Zaporat w Dubie Pel., stamtąd do zatoki w Divnej jest już bardzo blisko, trzeba tylko zlokalizować stateczki.. :-)
anek cro
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anek cro » 10.07.2012 16:37

ZoltaN napisał(a):Telepol ale o co cho ???

Pag & Hvar objechaliśmy na skuterach, Lastovo na quadach... wiatr we włosach, prędkość przejazdu spacerowa a do tego można "wszędzie" wjechać w poszukiwaniu ustronnych zatoczek (co w przypadku auta nie jest zawsze oczywistą oczywistością szczególnie na kamienistych szutrach)... wszystko jest dla ludzi myślących, a okres młodzieńczych popisów na jednym kole mamy już za sobą...


O dzięki dobry człowieku! szczególnie za fragment Lastovo na quadach... Powiesz gdzie wypożyczyć i mniej więcej za ile? a jak to się ma do rowerów? ponoć wysokich górek nie ma i rower też dobrym jest pomysłem dla takich z ADHD...
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Peljesac 2011 i inne zatrubki - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone