Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pelesjac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mykk
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.07.2014
Pelesjac

Nieprzeczytany postnapisał(a) mykk » 24.03.2017 00:01

Cześć wybieram się na półwysep pelesjac pod koniec sierpnia, dokładnie do orebic
Przeszukałem internet w celu znalezienia miejsc gdzie można spędzić czas i w pobliżu znalazłem
Wodospady krvavica oraz mostar
Dubrownik
Zatoka kotorska i okolice
Wyspa mljet
Wyspa korcula
Szczyt Sv ilija
Moje pytanie brzmi co jeszcze w tej okolicy można ciekawego porobić i zobaczyć interesują mnie głównie rzeczy naturalne, mam na myśli takie rzeczy jak góry wodospady jakieś jaskinie może o ile są. będę tam dwa tygodnie i nie dam rady siedzieć bezczynnie tyle czasu :D pozdrawiam
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 24.03.2017 00:40

mykk napisał(a):Cześć wybieram się na półwysep pelesjac pod koniec sierpnia, dokładnie do orebic
Przeszukałem internet w celu znalezienia miejsc gdzie można spędzić czas i w pobliżu znalazłem
Wodospady krvavica oraz mostar
Dubrownik
Zatoka kotorska i okolice
Wyspa mljet
Wyspa korcula
Szczyt Sv ilija
Moje pytanie brzmi co jeszcze w tej okolicy można ciekawego porobić i zobaczyć interesują mnie głównie rzeczy naturalne, mam na myśli takie rzeczy jak góry wodospady jakieś jaskinie może o ile są. będę tam dwa tygodnie i nie dam rady siedzieć bezczynnie tyle czasu :D pozdrawiam

To co wypunktowałeś to dla mnie cztery tygodnie za mało ( a lubię aktywny tryb wakacji ), Ty masz tylko dwa :lol:
i zamierzasz to wszystko pozwiedzać i jeszcze siedzieć bezczynnie 8O

PS Postaraj się używać dużych liter (to nic nie kosztuje ) bo strasznie razi w oczy :-| :-|
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 24.03.2017 16:03

No, może zabraknąć czasu... ;)
Jeszcze plaża Pasjača i region Konavle z twierdzą Sokol.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone