Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pejzaże - uczymy się i dyskutujemy

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 10.03.2007 20:04

Ja też jakiś rok dopiero posiadam cyfrówkę i to nie jakiś super aparacik tylko taki na domowy użytek, fajniejsze mi jednak wychodzą z analogowego, tak mi się wydaje...
I bardzo lubię tu sobie poczytać o tych wszystkich fotograficznych cudach, może kiedyś na emeryturze zgłębię te tajniki :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 10.03.2007 20:08

Rysio napisał(a):Kasiu, śliczne, starogradzki zalew :lol: ehhh i Ty tam mieszkasz...... :cry: ale Ci zazdroszczę :wink:

Wszystkie ładne ale te z zoomem najładniejsze, te Biokovo i Brać w tle tak pięknie oświetlone :D


Dzięki za wsparcie, dla początkującego bardzo ważne!
Co do miejsca zamieszkania i tutejszych widoków to faktycznie jest czego zazdrościć.
Ale Twój robaczek na jednym z tematów o fotografowaniu jest trudny do przebicia, Rysiu...Tak samo, jak i zdjęcia Leszka Skupina (zawsze życzliwego dla fotograficznych poczynań forumowiczów), Arkawroc i wielu innych...
Pozdrówki serdeczne :D
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 10.03.2007 20:42

Krzysiek - podoba mi się ta plama światła przed wyspą widać że "lewituje" - super rozproszone światło - i tu widać jak promienie słoneczne w Chorwacji zawieszają się we mgle nad Jadranem ;), bo mniemam, że to z Chorwacji ;), nie mniej jednak też CPL by się przydał, nie wiem jaki masz aparat, ale nie bardzo poradził sobie z tą sytuacją

Oczywiście na zdjęciu Chorwacja a ,,lewitująca'' wyspa to Korcula.Aparacik to olympus c-745 a większość zdjęć robiona w pozycji auto
:cry: Poprostu laik jestem a książeczka jest dość gruba i brak czasu na,, studia '' nad nią .Dzięki za komentarz :wink:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 10.03.2007 21:09

No to teraz ja :D Oryginał,bez żadnej obróbki.

Obrazek
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.03.2007 21:15

Kasiu, ten robal u Was na wyspie siedzi a konkretniej w Ivan Dolac, ale szybko się przemieszczał jak skrzydła rozwinął :wink:

Wojan, piknie, nic nie trza poprawiać :D
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 10.03.2007 21:49

Wojan, piknie, nic nie trza poprawiać :D[/quote]

dodam - przepiknie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.03.2007 21:58

wojan napisał(a):No to teraz ja :D Oryginał,bez żadnej obróbki.

Obrazek


To w Maroko Wojan miał takie oko :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.03.2007 22:00

No to hurtem dorzucę cuś pod ocenę szanownej komisji z jej Przewodniczącym Ricardo na czele :lol: :lol: :lol:
1)
Obrazek
2)
Obrazek
3)
Obrazek
4)
Obrazek
i proszę o surową ocene co by na przyszłośc błedów nie popełniac :lol:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 10.03.2007 23:12

Ja tylko zwykłym oglądaczem jestem-bardzo mi się podobają :D
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 10.03.2007 23:15

Piotrek, a to ostatnie zdjęcie to skąd?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.03.2007 23:35

e.zetka napisał(a):Piotrek, a to ostatnie zdjęcie to skąd?

To sa górki wokół plaży w Basce na Krk (pozostałe też są z Krk) Pozdravki :papa:
Ostatnio edytowano 10.03.2007 23:37 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.03.2007 23:35

e.zetka napisał(a):Piotrek, a to ostatnie zdjęcie to skąd?

Bo te poprzednie pachną Krkiem
matkaboska
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 01.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) matkaboska » 11.03.2007 02:23

Dziś mam wene na wstawianie zdjęć ;)
Ja dla odmiany wstawię pejzaż miejski. Może w porównaniu z innymi zdjęciami Zagreb wypada dość skromnie mam jednak nadzieje, że bedzie się Wam podobać.
1. Sava I
Obrazek

2. Sava II
Obrazek
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.03.2007 12:18

Piotrek_B napisał(a):i proszę o surową ocene co by na przyszłośc błedów nie popełniac :lol:


Sam się prosisz :lol:

1. Za długi czas :D , za mały kontrast
2. Za duże szumy
3. Kompletnie przepalone skały i niebo (też czas w dół, zakup polara kołowego)
4. Również czas w dół, drzewo na pierwszym planie wyrasta z :?: kard o parę mm w dół :D
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 11.03.2007 13:22

To i ja jeszcze dwa dorzucę.
Obrazek
Te góry oświetlone popołudniowym słońcem wyglądały przecudnie, ale ja oczywiście zdążyłam uchwycić tylko ich część, chmury zasuwały bardzo szybko...na moje nieszczęście. :wink:
I drugi obrazek, pewnie doskonale znany wielu z Was :)
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Pejzaże - uczymy się i dyskutujemy - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone