Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Paszport ... czy potrzebny.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Paszport ... czy potrzebny.

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.07.2006 19:13

Czytając inny post o podobnej tematyce zastanowiło mnie jak wygląda mój paszport. Wygląda nawet całkiem całkiem, jak "nowka" tyle tylko że data ważności skończyła się 12 lutego 2006 r. :evil: :evil: :evil: :evil: Mam teraz za swoje. Wyjazd planowany 21 lipca ...... Czy ktos cos na ten temat może mi powiedzieć. Jak jest na granicach, .... może przepuszczą na dowód. ?????????????? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 05.07.2006 19:43

woka napisał(a):Czytając inny post o podobnej tematyce zastanowiło mnie jak wygląda mój paszport. Wygląda nawet całkiem całkiem, jak "nowka" tyle tylko że data ważności skończyła się 12 lutego 2006 r. :evil: :evil: :evil: :evil: Mam teraz za swoje. Wyjazd planowany 21 lipca ...... Czy ktos cos na ten temat może mi powiedzieć. Jak jest na granicach, .... może przepuszczą na dowód. ?????????????? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

woka nie :D tylko nie Ty :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.07.2006 19:54

Dzieki Andrzej za dobry humorek. :lol: Sprawa ma sie bardziej powaznie. Zawsze w drugiej polowie sierpnia, zawsze tak było od lat. W tym roku ze wzgledu na "przymusowy" urlop małżonki od 21 lipca. Ponadto 2 wrzesnia .... piję, śpiewam, hulam .... jestem zaproszony na weselisko. :lol: Jak widzisz, ten 21 lipca nie jest terminem złym. Tylko ten paszport ....... że musiało mi sie to teraz przydażyć. Za co i za jakie grzechy. !!!!!! ( a ja taki wyjątkowo spokojny człowiek) Jutro, o godz. 07,59 jestem w biurze paszportowym, przygotowałem sobie juz klęcznik. Padnę na kolana przed PANEM (PANIĄ) urzednikiem, pocałuję w rączki. ..... Zobaczymy.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 05.07.2006 19:58

woka napisał(a):Dzieki Andrzej za dobry humorek. :lol: Sprawa ma sie bardziej powaznie. Zawsze w drugiej polowie sierpnia, zawsze tak było od lat. W tym roku ze wzgledu na "przymusowy" urlop małżonki od 21 lipca. Ponadto 2 wrzesnia .... piję, śpiewam, hulam .... jestem zaproszony na weselisko. :lol: Jak widzisz, ten 21 lipca nie jest terminem złym. Tylko ten paszport ....... że musiało mi sie to teraz przydażyć. Za co i za jakie grzechy. !!!!!! ( a ja taki wyjątkowo spokojny człowiek) Jutro, o godz. 07,59 jestem w biurze paszportowym, przygotowałem sobie juz klęcznik. Padnę na kolana przed PANEM (PANIĄ) urzednikiem, pocałuję w rączki. ..... Zobaczymy.

opcja szukaj na cro :D i po kłopocie :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.07.2006 20:05

forum/viewtopic.php?t=11634&highlight=paszport

Jest. :D :D :D :D
masz racje, trochę spanikowałem. Chyba rutyna mnie zgubiła. Nigdy do tego jakos nie przywiązywałem należytej uwagi.
matej.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) matej. » 05.07.2006 20:06

Dwa tygodnie temu bez problemu przejehcałem przez ranice na nowym dowodzie, a wdrodze powrotnej słowieński celnki oglądał dowód z każdej strony czyba z 5 minut.
matej.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) matej. » 05.07.2006 20:06

Dwa tygodnie temu bez problemu przejehcałem przez ranice na nowym dowodzie, a wdrodze powrotnej słowieński celnki oglądał dowód z każdej strony czyba z 5 minut.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.07.2006 20:24

Dzięki za potwierdzenie. Pozdrawiam.

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Paszport ... czy potrzebny.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone