Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament dla 2+2 poszukiwany

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Apartament dla 2+2 poszukiwany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.10.2015 22:35

Tak jak w temacie poszukuje apartamentu w Dalmacji środkowej lub południowej, gdzie będą to dwa oddzielne pomieszczenia z minimum 3 łóżkami w tym jedno dwuosobowe. Nie musi i nawet nie chcę, aby było nad samym morzem - 1-1,5km będzie ok jeżeli nie będzie to dojście ruchliwymi ulicami. Ważne, aby była cisza, klimat i cena max 55-60 ojro. Wyposażenie to lodówka i jakaś kuchenka do zrobienia małego obiadku dla dzieci. Za wszelkie namiary będę wdzięczny. Zapomniałem napisać, że fajnie by było jak by nie był to kombinat z 10-cioma pokojami. gdzie każdego wieczora była by impreza. Szukamy spokojnego klimatycznego miejsca z miłymi gospodarzami.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.10.2015 17:54

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.10.2015 18:34

szkoda gadać
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.10.2015 23:16

Bank kwater nie jest obszerny, znajdziesz tam polecane przeze mnie miejsce z ap. 2+2.
Janusz podesłał CI bardzo przydatny link, powinieneś wręcz nawet podziękować ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2015 06:27

Z racji tego, że nie jestem na forum od dzisiaj to link znam i nie o to chodziło w moim pytaniu.
Jak sam napisałeś z racji tego, że nie jest obszerny to zapytałem, nie licząc na wiele i okazało się, że miałem rację.
Ludzie znają i mają namiary na fajne kwatery, ale nie chcą się nimi dzielić na forum. Cóż takie życie i chyba trzeba robić tak samo.
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 31.10.2015 13:00

PWojtek też tak uważam ale cóż nic na to nie poradzimy a jeszcze zaraz się posypią....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.10.2015 16:46

PWojtek napisał(a):Ludzie znają i mają namiary na fajne kwatery, ale nie chcą się nimi dzielić na forum. Cóż takie życie i chyba trzeba robić tak samo.

andywiki napisał(a):PWojtek też tak uważam ale cóż nic na to nie poradzimy a jeszcze zaraz się posypią....

Andrzej, prawie udało Ci się mnie wkurzyć.
11 października umieściłeś na forum post:
moze-na-hvar-t46490.html#p1653792
Mimo Twojego niezdecydowania:
andywiki napisał(a):też rozmyślamy o Hvarze , ale i Korculi i Braću i sami nie wiemy co wybrać

podzieliłam się z Tobą tanim namiarem na jednej ze wspomnianych wysp na PW. Jeśli nie mogłeś odpowiedzieć na PW - z różnych względów miewam okresowo wyłączone - mogłeś zareagować w wątku. Tymczasem jednak wolisz narzekać, że nikt nie wysyła namiarów, co nie jest zgodne z prawdą. Chyba, że opacznie zrozumiałam Twoją wypowiedź?... :roll:
Szczegółowy opis innej kwatery umieściłam we wspomnianym banku kwater. Właśnie po to, by się nim podzielić, bo po to ów bank istnieje chyba?... Nawet jeśli nie ma tam dokładnie tego, czego chwilowo szukamy, zdecydowanie uważam, że jeśli ktoś w ogóle odpowiada linkiem w takim dryfującym wątku jak ten, należy mu się podziękowanie. I mówię w związku z tym - to, co zniechęca mnie najbardziej do udzielania pomocy, to przede wszystkim brak zwykłej kindersztuby wielu pytających. :?
Na szczęście ciągle jeszcze są tacy, którzy mają klasę. Niewielu, ale jednak. :)
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 31.10.2015 17:04

Mikromir rzeczywiście Przepraszam odebrała tę wiadomość moja żona teraz się dowiedziała,ale coś jej nie pasuje nie istotne. Nie narzekam wiemy jak duże jest forum jak by każdy dzielił się wiadomościami o apartamentach tak tanich jak Ty to było by super,ale nie którzy nie chcą po prostu nie wiem dla czego domysły mogą być rożne ale nie narzekam tylko patrze na to optymistycznie bo trzeba by się postawić w każdej sytuacji.pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2015 21:02

PWojtek napisał(a):Ludzie znają i mają namiary na fajne kwatery, ale nie chcą się nimi dzielić na forum. Cóż takie życie i chyba trzeba robić tak samo.

andywiki napisał(a):PWojtek też tak uważam ale cóż nic na to nie poradzimy a jeszcze zaraz się posypią....



Kilka razy komuś wysłałem namiar i odpowiedzi nie było, nawet "dziękuję", głucha cisza. A kilka razy były pretensje, że za drogo albo że słaba jakość.
Niestety bardzo dużo ludzi chciałoby mieć wszystko podane pod nos, do tego to musi być coś bardzo taniego z położeniem nad samą plażą i do tego apartman czy hotel musi być świetnie wyposażony, a to są warunki trudne do spełnienia :roll:
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 31.10.2015 21:48

Zgadzam się z tym co piszesz i to rozumie Lednice mimo wszystko uważam że są ustępstwa,ale to nie oto chodzi .... moim skromnym zdanie forum jest po to by wymieniać się poglądami i pomóc oczywiście na ile to jest możliwe i jeśli ktoś potrzebuje tej pomocy to pisze :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2015 21:49

Nie ma się co denerwować są ludzie i ludziska.
Mi nie chodzi o taniość tylko zakładam powiedzmy 60 euro za dobę i jak wyjdzie taniej to pojadę na 2-4 dni dłużej. Płacenie po 100 euro za apartament w którym jestem tylko w nocy i ewentualnie 2-3h w dzień mija się z celem jak dla mnie. To jest tylko moja opinia ktoś inny może mieć inną.
Ja zawsze odpisuje nawet jak mi kwatera nie odpowiada, bo tego kultura wymaga.
Dzięki za namiary w wątku i na priw coś się znajdzie powoli chociaż na 95% wrócę tam gdzie w zeszłym roku chyba że mi ktoś coś super zachwycającego poleci :wink:
Ostatnio edytowano 31.10.2015 21:53 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.10.2015 21:53

PWojtek napisał(a): na 95% wrócę tam gdzie w zeszłym roku chyba że mi ktoś coś super zachwycającego poleci :wink:

Trzeba było w pierwszym poście napisać, że to ma być coś super zachwycającego, byśmy czasu nie tracili.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2015 21:56

Mikromir napisał(a):
PWojtek napisał(a): na 95% wrócę tam gdzie w zeszłym roku chyba że mi ktoś coś super zachwycającego poleci :wink:

Trzeba było w pierwszym poście napisać, że to ma być coś super zachwycającego, byśmy czasu nie tracili.


Nikt nie traci czasu po prostu szukam alternatywy. Czasem jest w życiu tak, że coś zobaczysz i stwierdzisz, że chcesz to mieć, tak samo może być z kwaterą. Ktoś Ci poleci i stwierdzisz, że to jest to o czym myślałeś czy marzyłeś i pojedziesz ot i cała filozofia. Każda opinia czy polecenie jest ważne.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.10.2015 22:04

PWojtek napisał(a):Każda opinia czy polecenie jest ważne.

No to opisz tę Twoją sprawdzoną kwaterę w banku kwater. To będzie pomocne i pożyteczne dla innych.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2015 22:11

Zastanowię się nad Twoją propozycją.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament dla 2+2 poszukiwany
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone