Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament dla 2+2 poszukiwany

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.11.2015 22:19

sdolas napisał(a):Mocno w oko wpadło mi Duce, bida z opiniami w tej okolicy :(

duce-omis-prosze-o-opinie-t21581.html?hilit=Duce
:oczko_usmiech:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 15.11.2015 22:25

yzedef napisał(a):Ja jakiś miesiąc temu zarezerwowałem i powiem ci że już gdzie nie gdzie były zajęte terminy jak szukałem, a mam termin w końcu czerwca. Pomyśl czy na pewno chcesz riwierę makarską bo tak jak porównuje ceny do aktualnej rezerwacji na wyspie i do tego rocznego Peljesaca to jest spora różnica.

Wyspy to pewnie na kolejny raz, czyli trzeci wyjazd, chociaż ....
Raczej nastawiłem się już na sprawdzone miejsce na tydzień i tydzień gdziekolwiek na Makarskiej w górach :roll:
Hmm ... no i o wyspach sporo naczytałem się że nie bardzo dla zwiedzających ze względu na prom, pomijając taki Ciovo gdzie można wjechać mostem.
Ten drugi tydzień chciałbym w górach, w miejscu z którego trochę pozwiedzam na prawo i lewo, czy w górę i w dół, jak kto woli.

Mikromir
Duce ma zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link zaadaptowane jako przejście podziemne pod magistralą. Widoki super, płasko, fajna plaża z drzewkami, niby wszystko czego szukam :wink:

Edit: dzięki Janusz, na pewno zerknę, kiedyś już tam byłem bo kojarzę ten wątek ale mi jakoś uciekł.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament dla 2+2 poszukiwany - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone