Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament dla 2+2 poszukiwany

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 31.10.2015 22:21

PWojtek napisał(a):Ludzie znają i mają namiary na fajne kwatery, ale nie chcą się nimi dzielić na forum. Cóż takie życie i chyba trzeba robić tak samo.

To chyba jest negatywny efekt działania moderatorów w kierunku wycięcia reklam.
Niestety ale dość restrykcyjny regulamin zniechęca ludzi do podawania namiarów.
Bank kwater dobry pomysł ale nie działa, mało forumowiczów dzieli się tam namiarami a wielka szkoda.
Niestety trzeba zakasać rękawy i ryć wszelkie wątki i pchać się z pytaniami gdzie tylko można.
Niestety ale tym też się zaśmieca forum.
Ale innej opcji nie ma, trzeba trochę poszukać i uzbroić się w cierpliwość, ktoś zapewne odpowie, obecnie też widzę po nieprzeczytanych zapytaniach że jest forumowa posucha, ludzie się bardziej ożywią na przełomie roku.
iwan431
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwan431 » 11.11.2015 22:42

Mikromir napisał(a):
PWojtek napisał(a): na 95% wrócę tam gdzie w zeszłym roku chyba że mi ktoś coś super zachwycającego poleci :wink:

Trzeba było w pierwszym poście napisać, że to ma być coś super zachwycającego, byśmy czasu nie tracili.

Witam
Na początku przeglądania forum też myślałem, że to skarbnica super okazji. Teraz uważam, że relacje z podróży to prawdziwa skarbnica informacji. Jeżeli wybierze się cel to kwatera zawsze się znajdzie. A przede wszystkim chodzi o cel a nie kwaterę.Chciaż wygodnie i tanio każdy woli. :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 15.11.2015 09:44

Nie do końca racja z tym, że jak się ma cel to kwatera sie znajdzie. Pierwszy wyjazd ( edit : jak dotąd jedyny ;) )też planowałem na mapach google i srteetview, by wybrac okolice, plażę itp. Kwatera jest rownie istotna jak samo miejsce, to czy opis jest zgodny ze stanem faktycznym, czy nie jest głośno, jaki jest wlaściciel itp na zdjeciach kwatery sie nie znajdzie. Wielka szkoda że forum jest pomocne we wszystki ale nie w podawaniu sprawdzonych namiarow. Niestety odpowiadajacych na priv też jest jak na lekarstwo.
Ostatnio edytowano 15.11.2015 14:41 przez sdolas, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.11.2015 11:05

sdolas napisał(a): Wielka szkoda że forum jest pomocne we wszystki ale nie w podawaniu sprawdzonych namiarow. Niestety odpowiadajacych na priv też jest jak na lekarstwo.

Ciekawe dlaczego?... :roll:
Wiesz, jakie PW ostatnio otrzymałam? :x
Czy można prosić o namiary na apartamenty w Chorwacji?
Tyle. Moja odpowiedź z pytaniem o jakieś szczegóły - region, rodzaj apartamentu etc. - została zignorowana. Pewnie miałam wysłać wszystko co miałam, a pytający sam by sobie wybrał i odrzucał co mu tam pasuje albo nie... :roll: Jak w biurze podróży, gdzie klient - nasz pan. Ale sorry - ja tu nie pracuję. Dzielę się namiarami, ale sytuacja, gdy ktoś po prostu szasta nie swoim czasem i traktuje mnie przedmiotowo jest dla mnie nie do przyjęcia.
Inny przykład - 9 listopada odpowiedziałam na czyjeś pytanie o apartamenty na PW. Wiadomość do dziś pozostała nieodebrana. Nie mówiąc o tych PW, które wywaliłam, bo mi zalegały nieodebrane po kilka miesięcy. :?
To tylko nieliczne z wielu przykładów.
Tyle w cytowanym temacie.
artom
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artom » 15.11.2015 12:39

Witam, mogę coś polecić ale ze względu że mam za krótki staż na Cro nie mogę umieszczać linków ani wysyłać wiadomości na PW. Kwaterę mam na Ciovo , Okrug Gornij, na uboczu, cisza i spokój, do plaży 2min, do większych atrakcji na plaży dla dzieciaków 5min. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to chętnie odpowiem na maila.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.11.2015 13:05

artom napisał(a):Witam, mogę coś polecić ale ze względu że mam za krótki staż na Cro nie mogę umieszczać linków ani wysyłać wiadomości na PW. Kwaterę mam na Ciovo , Okrug Gornij, na uboczu, cisza i spokój, do plaży 2min, do większych atrakcji na plaży dla dzieciaków 5min. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to chętnie odpowiem na maila.

Dodaj opis doBanku Kwater ze zdjęciami i informacjami. Jak ktoś będzie zainteresowany to się skontaktuje.

sdolas napisał(a):
PWojtek napisał(a):Ludzie znają i mają namiary na fajne kwatery, ale nie chcą się nimi dzielić na forum. Cóż takie życie i chyba trzeba robić tak samo.

Bank kwater dobry pomysł ale nie działa, mało forumowiczów dzieli się tam namiarami a wielka szkoda.

Sdolas narzekasz na ukrywanie przez forumowiczów danych sprawdzonych kwaterek, a widzę, że Ty podzieliłeś się w Banku tylko jednym namiarem, a z Twoich postów wnioskuję, że byłeś kilka razy w Cro. A Ty PWojtek podzieliłeś się swoimi namiarami w B.kwater?
Ja wrzucam namiary do banku. Uważam, że warto, bo można znaleźć opinię o kwaterce i nie pisać bezsensownie pytań, co wiecie o tym miejscu itp. Przedstawiam app. wskazując na minusy i plusy w moim odczuciu, bo każdy ma inne oczekiwania i to co dla mnie może być wadą, dla innego będzie zaletą.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 15.11.2015 13:17

Ludzie włóżcie też trochę własnego wysiłku!, teraz wszyscy chcą mieć wszystko na gotowo... najlepiej jeszcze aby im mapki porobić gdzie chodzić co robić.. strasznie mnie to irytuje, tak ciężko jest pogrzebać ten 1-2 wieczory w necie, wyszukać coś wysłać zapytania... dostać ceny i wtedy na forum ewentualnie podpytać kogoś kto był o opinie. Ja tak zawsze robię a przy okazji szukania kwaterki i analizowania potencjalnej miejscowości czytam o niej o atrakcjach w pobliżu i już mam na wstępie spory zasób wiedzy o docelowym miejscu. Niestety wielu forumowiczów chce namiary a sami nie wiedzą nawet w jaki rejon chcą jechać!, a powinno być na odwrót przecież.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 15.11.2015 14:39

:wink:
piekara114 napisał(a):Dodaj opis doBanku Kwater ze zdjęciami i informacjami. Jak ktoś będzie zainteresowany to się skontaktuje.

Nie spełnia regulaminu forum, za krótko jest na forum i za mała aktywność, spora szansa że moderator potraktuje to jako reklamę :(
piekara114 napisał(a):Sdolas narzekasz na ukrywanie przez forumowiczów danych sprawdzonych kwaterek, a widzę, że Ty podzieliłeś się w Banku tylko jednym namiarem, a z Twoich postów wnioskuję, że byłeś kilka razy w Cro.

Narzekam bo mam niestety na co i to nie bez powodu.
Nie na ukrywanie a brak chęci podzielenia się z innymi często młodymi stażem forumowiczami.
Jestem na forum kilka lat, aktywność jakąś tam mam bo intensywnie szukam, nie zaliczam się raczej ( w mojej ocenie) do tych co muszą mieć wszystko podane na tacy i mają 10 postów rocznie.
Po dwóch latach przeglądania forum znalazłem coś niemal idealnego dla siebie, w tym roku byłem w Cro po raz pierwszy więc ciut jesteś w błędzie :wink:
Jeśli wyjadę po raz kolejny to z pewnością podzielę się namiarem, jeśli to nie będzie to samo miejsce, poniekąd z konieczności :wink:

yzedef napisał(a):Ludzie włóżcie też trochę własnego wysiłku!, teraz wszyscy chcą mieć wszystko na gotowo... najlepiej jeszcze aby im mapki porobić gdzie chodzić co robić.. strasznie mnie to irytuje, tak ciężko jest pogrzebać ten 1-2 wieczory w necie, wyszukać coś wysłać zapytania... dostać ceny i wtedy na forum ewentualnie podpytać kogoś kto był o opinie. Ja tak zawsze robię a przy okazji szukania kwaterki i analizowania potencjalnej miejscowości czytam o niej o atrakcjach w pobliżu i już mam na wstępie spory zasób wiedzy o docelowym miejscu. Niestety wielu forumowiczów chce namiary a sami nie wiedzą nawet w jaki rejon chcą jechać!, a powinno być na odwrót przecież.

Jeśli pisząc powyższe piszesz również do mnie to mnie obrażasz, choć i tak obrażony się nie czuję, bo ja nie z takich :wink:
A dlaczego, bo .......jak ciut wyżej opisałem.

Rozumiem Twoją irytację ale zrozum też takich jak ja, co szukają gdzie można tygodniami, piszą gdzie można, łącznie z właścicielami w Cro i trafiają na mur.

Jedno jest pewne, szukanie namiarów nie byłoby tak trudne gdyby wracający umieszczali namiary w banku kwater, a jak widać robią to nieliczni :(
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 15.11.2015 15:24

sdolas napisał(a):Jeśli pisząc powyższe piszesz również do mnie to mnie obrażasz, choć i tak obrażony się nie czuję, bo ja nie z takich :wink:
A dlaczego, bo .......jak ciut wyżej opisałem.

Rozumiem Twoją irytację ale zrozum też takich jak ja, co szukają gdzie można tygodniami, piszą gdzie można, łącznie z właścicielami w Cro i trafiają na mur.

Jedno jest pewne, szukanie namiarów nie byłoby tak trudne gdyby wracający umieszczali namiary w banku kwater, a jak widać robią to nieliczni :(


Jesteś nadwrażliwy, napisałem ogólnie swoje własne przemyślenia jak ja to postrzegam nie adresowane personalnie do nikogo. Podawałem zresztą namiar tobie w Tucepi będzie już z jakiś miesiąc temu... ty nie skorzystałeś ale inna osoba z forum tak i ma już rezerwację.
Jeszcze szukasz ?, strasznie długo...
Co do banku to ok aczkolwiek ludzie teraz mają takie wymagania.. tacy są roszczeniowi że mi się może coś podobać a inny powie że to nora i gdzie jak go wpuściłem w maliny... może chcieć zwrotu kasy jeszcze ode mnie :).
artom
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artom » 15.11.2015 15:46

andywiki sprawdź pocztę, odpisałem, mam nadzieję, że doszło.
iwan431
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwan431 » 15.11.2015 16:10

sdolas napisał(a):Nie do końca racja z tym, że jak się ma cel to kwatera sie znajdzie. Pierwszy wyjazd ( edit : jak dotąd jedyny ;) )też planowałem na mapach google i srteetview, by wybrac okolice, plażę itp. Kwatera jest rownie istotna jak samo miejsce, to czy opis jest zgodny ze stanem faktycznym, czy nie jest głośno, jaki jest wlaściciel itp na zdjeciach kwatery sie nie znajdzie. Wielka szkoda że forum jest pomocne we wszystki ale nie w podawaniu sprawdzonych namiarow. Niestety odpowiadajacych na priv też jest jak na lekarstwo.


Zgadzam się jakość kwatery jest ważna. Pisząc ( kwatera się znajdzie) nie miałem na myśli że byle jaka. Ja kilka dni temu wyznaczyłem cel. Zapytałem na forum o kwatery, dostałem namiary z opinią i już ma apartament zarezerwowany na 2016. W moim przypadku pomoc forum jest oczywista.
brovar81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 15.11.2015 16:13

Wracając do tematu polecam. marusici-dom-kuzmanic-t46281.html
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 15.11.2015 21:53

yzedef
Szukam, szukam i jeszcze trochę poszukam.
Dzięki takim jak Ty, z odrobiną zrozumienia i cierpliwości możliwe że coś fajnego znajdę :wink:
W styczniu decyzja więc jeszcze trochę czasu mam.
Mocno w oko wpadło mi Duce, bida z opiniami w tej okolicy :(
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 15.11.2015 22:01

Ja jakiś miesiąc temu zarezerwowałem i powiem ci że już gdzie nie gdzie były zajęte terminy jak szukałem, a mam termin w końcu czerwca. Pomyśl czy na pewno chcesz riwierę makarską bo tak jak porównuje ceny do aktualnej rezerwacji na wyspie i do tego rocznego Peljesaca to jest spora różnica.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.11.2015 22:08

sdolas napisał(a):Mocno w oko wpadło mi Duce, bida z opiniami w tej okolicy :(

Patrzyłeś jak tam magistrala leci?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament dla 2+2 poszukiwany - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone