Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

parkowanie w Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mick
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mick » 30.07.2007 20:01

jacek gryczewski napisał(a):Dubrownik- mijasz po lewej stronie stare miasto i kilka platnych parkingów po prawej stronie jedziesz pod górke mijasz po prawej stronie hotel Hilton i uważnie obserwuj lewa strone zaraz za restauracją jest wąska uliczka w lewo i na końcu tej uliczki znajduje sie BEZPŁATNY !!!!! parking z pieknym widokiem na starówke i fort a obk parkingu przepiekny prak z oczkiem wodnym i żułwiami :)

Są tam dwie restauracje blisko siebie. Czy ta restauracja to chińszczyzna? Duży problem z parkowaniem w centrum? Kiedy lepiej jechac do Dubrovnika - w weekend czy w tygodniu (ze względu na parkowanie)?
kk
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kk » 09.08.2007 12:58

gdzie jeszcze mozna parkowac w Dubrovniku?? najlepiej bezplatnie? w tym roku pierwszy raz jade do Dubrovnika i nie wiem gdzie sie mam udac?
david8213
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 09.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) david8213 » 14.08.2017 13:33

Ile kosztuje parkowanie auta osobowego na centralnym parkingu w mieście Hvar. Bylem tam kiedyś ale parkoowalem free pod fortecą. .. teraz chciałbym zaparkować pod górą.
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 17.08.2017 01:58

[quote="Hunter"]Problemy są np. w miastach lub ich cześciach, które są same w sobie atrakcjami turystycznymi.

Trogir: Kilka parkingów na lądzie niedaleko przed wjazdem na pierwszy mostek. Nie korzystałem z nich ale podejrzewam, że ze stawką godzinową. Jeśli się ktoś zdecyduje na stanie w korkach na mostach to może przejechać na Ćiovo i za mostem w lewo. Wzdłuż całego nabrzeża ciągnie się parking. Stawka 10kun za auto i można stać ile się chce. Ale tu też ciężko o miejsce. Im dalej od zabytkowej starówki tym łatwiej.

Sibenik: W koło zabytkowej starówki sporo miejsca do parkowania ze stawką godzinową 5kun/h. Ale jest parking za 10kun płatne jednokrotnie.
Trzeba się kierować do portu ulicą Vladimira Nazora. Gdy się już zobaczy wodę to jedziemy w lewo za stację INA. 250m na wprost jest parking na nabrzeżu.

Kolego, dwa tygodnie temu (w ub. roku też) parkowałem na tym parkingu, ale te 10kun to nie jest opłata jednokrotna, tylko za godzinę :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2017 06:44

macvw napisał(a):Kolego, dwa tygodnie temu (w ub. roku też) parkowałem na tym parkingu, ale te 10kun to nie jest opłata jednokrotna, tylko za godzinę :(

A kolega macyv sprawdził datę postu kolegi Huntera .... :?:
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 18.08.2017 02:35

Janusz Bajcer napisał(a):
macvw napisał(a):Kolego, dwa tygodnie temu (w ub. roku też) parkowałem na tym parkingu, ale te 10kun to nie jest opłata jednokrotna, tylko za godzinę :(

A kolega macyv sprawdził datę postu kolegi Huntera .... :?:

O tym Janusz nie pomyślałem :oops: zwracam honor! :) mea culpa! Pozdrav :papa:
adirm
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) adirm » 23.08.2017 22:58

Cześć,

Co do Sibenika, to jest duży parking miejski za 20kn/dzień (cena z 2017 roku). Trudno go przeoczyć jadąc od strony Zadaru. Z samego parkingu do centrum mamy jakieś 15 minut spacerkiem :-)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
parkowanie w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone