Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parking w Wenecji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2017 10:24

OK.JPG
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 04.08.2017 10:26

Pääkäyttäjä napisał(a):wiele osób wpada na ten "komunalny"


A czy to źle?
Będę w Wenecji spać 30.08. Nocleg na samym jej środku więc i autem chcę podjechać jak najbliżej.
Zarezerwowałem właśnie ten komunalny, przez ich stronę. Cena 23,4E za dobę - przy rejestracji online
Plusem jest to, że masz osobny wjazd jeżeli masz rejestrację i czeka miejsce ;)
http://avm.avmspa.it/it/content/autorimessa-comunale-0
Ostatnio edytowano 04.08.2017 10:28 przez Garo&Justa, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2017 10:28

Garo&Justa napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):
Malowa napisał(a):wiele osób wpada na ten "komunalny"


A czy to źle?
Będę w Wenecji spać 30.08. Nocleg na samym jej środku więc i autem chcę podjechać jak najbliżej.
Zarezerwowałem właśnie ten komunalny, przez ich stronę. Cena 23,4E za dobę - przy rejestracji online
Plusem jest to, że masz osobny wjazd jeżeli masz rejestrację i czeka miejsce ;)
http://avm.avmspa.it/it/content/autorimessa-comunale-0


Parkingi w tym miejscu są po prostu zatłoczone - stąd to, co napisałem.
Jakbym wtedy wiedział o możliwej rezerwacji on-line, to bym nie marudził.
Człowiek uczy się całe życie a my planowaliśmy z Triestu do Wenecji przyjechać pociągiem - tylko zaspaliśmy :mrgreen:
Był to wyjazd na wariackich papierach.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.08.2017 19:51

Garo&Justa napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):wiele osób wpada na ten "komunalny"


A czy to źle?
Będę w Wenecji spać 30.08. Nocleg na samym jej środku więc i autem chcę podjechać jak najbliżej.
Zarezerwowałem właśnie ten komunalny, przez ich stronę. Cena 23,4E za dobę - przy rejestracji online
Plusem jest to, że masz osobny wjazd jeżeli masz rejestrację i czeka miejsce ;)
http://avm.avmspa.it/it/content/autorimessa-comunale-0


nie wiem jak to się ma do rzezcywistości, ale do tego parkingu zniechęciło mnie kilka czynników m.in. zapis:
- The automobile must be left open and able to be moved (this rule is for security reasons only) :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2017 20:06

Jaaa, parkowanie po włosku :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Parking w Wenecji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone