Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parę fotek z KRKu - Majówka 2017 - jedziemy po balsam

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.03.2018 09:27

osobiście taka opcja nie jest mi znana, nie namierzyłem takiego dojazdu, bo pewnie bym się tam wybrał, nawet nierównym szutrem, co dla naszego auta nie stanowi problemu
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 22.03.2018 09:41

No to szkoda, więc wykreślam Oprnę z planów odwiedzenia, bo w ciągu tygodnia majowego i tak jest co zwiedzać.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 22.03.2018 10:40

Nie. Trzeba się zatrzymać na drodze.
Jest zejście po zboczu.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2018 10:46

sdolas napisał(a):
gusia-s napisał(a):... Jest to wymarzone miejsce do kajakowania i zdobywania cudnych, pustych plaż :hearts:
Woda cieplutka i upał nie ustępujący Dalmacji.

Czyli już wiemy z Habanero co będziemy eksplorować w kolejnych latach :lol: :smo:
Habanero - pewnie że wie :mrgreen: bo eksplorował już w mojej relacji z Krku ale Ciebie tam nie było to nie wiem czy Ci zdradzi :wink:

te kiero napisał(a):Dobra, tera czas na drugą stronę Starej Baśki, właściwie to już za nią i Campingiem Skrila; ...
Ja nie wiem czy to wytrzymam, tak mi się tęskni do tych miejsc jak chyba do żadnych innych :(
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.03.2018 12:07

gusia-s napisał(a):
te kiero napisał(a):Dobra, tera czas na drugą stronę Starej Baśki, właściwie to już za nią i Campingiem Skrila; ...
Ja nie wiem czy to wytrzymam, tak mi się tęskni do tych miejsc jak chyba do żadnych innych :(


oprócz Breli to najchętniej wracamy myślami i zdjęciami na Krk :smo:


Dobra 4 dzień relacji, czas kończyć :oczko_usmiech: :mrgreen:

przed nami jeszcze odwiedziny u Baśki, chwila w "Rybniku", senne Senj, chorwacki Zavrat... i coś tam jeszcze wyciągnę z rękawa :wink: teraz cza popracować
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 22.03.2018 14:23

gusia-s napisał(a):... Habanero - pewnie że wie :mrgreen: bo eksplorował już w mojej relacji z Krku ale Ciebie tam nie było to nie wiem czy Ci zdradzi :wink:

Jeszcze nie wiem kiedy :roll:, ale widzę że muszę się zabrać za nadrabianie zaległości :smo:

te kiero
Sorki za zaśmiecanie :wink:

Więcej tych ... :hearts: zatoczek :hearts: to Ty już nie wstawiaj może co :roll: .... bo za chwilę to będę żałował że już mam miejscówkę na ten rok zabukowaną 8O
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2018 15:04

sdolas napisał(a):
gusia-s napisał(a):... Habanero - pewnie że wie :mrgreen: bo eksplorował już w mojej relacji z Krku ale Ciebie tam nie było to nie wiem czy Ci zdradzi :wink:
Jeszcze nie wiem kiedy :roll:, ale widzę że muszę się zabrać za nadrabianie zaległości :smo:
te kiero
Sorki za zaśmiecanie :wink:
Więcej tych ... :hearts: zatoczek :hearts: to Ty już nie wstawiaj może co :roll: .... bo za chwilę to będę żałował że już mam miejscówkę na ten rok zabukowaną 8O
To może już zacznij :mrgreen:
te kiero sorry ale nie mogę się powstrzymać :wink:
Ze specjalną dedykacja dla sdolas - tylko jedną wrzucę :mrgreen:
DSCN6100.JPG
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.03.2018 15:12

sdolas napisał(a):Więcej tych ... :hearts: zatoczek :hearts: to Ty już nie wstawiaj może co :roll: .... bo za chwilę to będę żałował że już mam miejscówkę na ten rok zabukowaną 8O


ok, powoli będę już tonował... :wink:
nadmienię tylko, że nie odwiedziliśmy chyba połowy pięknych miejsc, szczególnie tych dostępnych wyłącznie od strony "balsamu" :smo:

gusia-s napisał(a):te kiero sorry ale nie mogę się powstrzymać :wink:
Ze specjalną dedykacja dla sdolas - tylko jedną wrzucę :mrgreen:

spokojnie, jeżeli wzbogaci to relację, utwierdzając kogoś do wybrania tego kierunku to proszę bardzo :papa:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 22.03.2018 15:39

te kiero napisał(a):...nadmienię tylko, że nie odwiedziliśmy chyba połowy pięknych miejsc, szczególnie tych dostępnych wyłącznie od strony "balsamu" :smo:

:? 8O :roll:
gusia-s napisał(a):Sorki za zaśmiecanie :wink:
...
Ze specjalną dedykacja dla sdolas - tylko jedną wrzucę :mrgreen:

:nice: :nice:

Nawet małżowince tych fotek nie pokaże bo mnie wyprowiantuje :roll:
Ale i tak na tyle rozbudziłaś moją ciekawość że mogła byś się pochwalić gdzie to :smo:
Chyba że znajdę to w Twojej relacji to zapewne nadrobię :wink:
Ale ja już gdzieś tą fotkę widziałem sporo czasu temu .... :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2018 15:47

sdolas napisał(a):...Ale i tak na tyle rozbudziłaś moją ciekawość że mogła byś się pochwalić gdzie to :smo:
Chyba że znajdę to w Twojej relacji to zapewne nadrobię :wink: ...
Pomogę ;)

te kiero napisał(a): ok, powoli będę już tonował... :wink: ...
Nie oszczędzaj nas :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.03.2018 19:30

gusia-s napisał(a):Ze specjalną dedykacja dla sdolas - tylko jedną wrzucę :mrgreen:
DSCN6100.JPG


8O :roll:
Ty mnie tutaj Gusia nie mąć takowymi rzeczami,
bo planu C nie potrzeba mi :boss:
:papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.03.2018 21:14

Wiecie co? Tak troszeczkę zaczynam żałować, że jednak nie zdecydowaliśmy się w tym roku na ten Krk. Wygrał Hvar i oczywiście już się nie mogę doczekać tych wszystkich plaż i zatok hvarskich, ale te plaże Krku też są całkiem całkiem...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.03.2018 21:58

agata26061 napisał(a):Wiecie co? Tak troszeczkę zaczynam żałować, że jednak nie zdecydowaliśmy się w tym roku na ten Krk. Wygrał Hvar i oczywiście już się nie mogę doczekać tych wszystkich plaż i zatok hvarskich, ale te plaże Krku też są całkiem całkiem...


w przyszłym roku się wymienimy, ja na Hvar, Ty na Krk i będzie kwita :D
poza tym na Hvarze też jest pod dostatkiem balsamu, rzekłbym nawet że więcej

Tymczasem podziwiamy Baśkę, najpierw wizyta na dole (prawie bez zdjęć), czujemy się jak na plaży i promenadzie w PL, co chwilę soczyste urwał. Potem jedziemy w stronę nieba na znany Krkowiczom cmentarz z widokiem... tu też nasi byli

DSCF0753.JPG


DSCF0712.JPG


DSCF0725.JPG


DSCF0728.JPG


DSCF0729.JPG


DSCF0732.JPG


DSCF0743.JPG


DSCF0744.JPG


DSCF0701.JPG


Baśka to ładne miejsce, szczególnie od góry wygląda efektownie, ale w ścisłym sezonie, jednak nie chciałbym jej doświadczyć.
Akurat trafiliśmy na porę mw. obiadową i prawie wszystko było zajęte w lokalach.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.03.2018 22:07

te kiero napisał(a):
w przyszłym roku się wymienimy, ja na Hvar, Ty na Krk i będzie kwita :D
poza tym na Hvarze też jest pod dostatkiem balsamu, rzekłbym nawet że więcej

No i właśnie dlatego Hvar wygrał. Zawsze marzyłam o tym, żeby zobaczyć wszystkie hvarskie "must see" i tak się stanie w tym roku. A za rok... być może właśnie to będzie Krk ;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.03.2018 22:11

te kiero napisał(a): Potem jedziemy w stronę nieba na znany Krkowiczom cmentarz z widokiem...

Nie byłem, ale gdybym sobie mógł wybrać swój ostatni apartman to chyba byłoby to to. :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Parę fotek z KRKu - Majówka 2017 - jedziemy po balsam - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone