Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parę fotek z KRKu - Majówka 2017 - jedziemy po balsam

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.03.2018 10:21

Magda O. napisał(a):Ano widzicie, widocznie parę lat temu było inaczej. Wtedy ( a był to początek sierpnia) nie było specjalnie zatłoczone i ani razu nie czekaliśmy na stolik. Szkoda... to risotto do dziś mi się śni :hearts: ale może teraz już by mi tak nie smakowało...


Jak na trzy pobyty w Krku, za każdym razem moje zainteresowanie się knajpami przy molo szybko gasło - tłumy, długi czas oczekiwania na stolik i równie długie oczekiwanie na jedzenie.
gertstary1
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 14.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gertstary1 » 01.04.2018 13:21

Staje w nastepnym szeregu i czytam :) witam serdecznie,w Polandii zimno,a mnie juz nosi za ciepłem i CRO mi brakuje :) to już bedzie 6 raz. Super sie czyta o KRK i okolicach,bardzo fajne zdjecia mostu z interioru-opis,że pustki i sami tubylcy :) Na KRK bylismy w 2015,wycieczkowo,1 dzień,bardzo nam sie podobało,stacjonowaliśmy niedaleko wjazdu na wyspe,okolice Kraljevicy,pojechaliśmy najpierw w 6 miesiacu ciązy,rok póżniej te samo miejsce z 9 miesieczna mała :) potem rok przerwy na Szybenik-Zadar i w 2018 znów Kraljevica,niecałe 3 miesiace,juz sie nie moge doczekać.Dla naszej rodziny miejsce super,blisko,warunki dobre,tłumy w czerwcu do zniesienia i też naprawde moze być fajnie,pzdr
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.04.2018 18:30

Witam jednego z ostatnich...
gertstary1 napisał(a): mnie juz nosi za ciepłem i CRO mi brakuje :) to już bedzie 6 raz.

zaprawdę Ci mówię: nie tylko Tobie tego brakuje :wink: :idea:
gertstary1 napisał(a): Super sie czyta o KRK i okolicach,bardzo fajne zdjecia mostu z interioru

Krk to miejsce, do którego chętnie wrócimy, podobnie jak w to miejsce z okazałym widokiem na Krcki most, można tam zaznać prawdziwego spokoju*
* nie dotyczy pewnie sezonu :idea:



Niebawem "Ostatnie Pożegnanie" :? :papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.04.2018 21:51

Ten majowy ciut ponad tydzień dość szybko zleciał. Choć zregenerowaliśmy porządnie "akumulatory", naprawdę żal było odjeżdżać, tym bardziej wracać do o wiele, wiele zimnej PL - o czym przekonaliśmy się później mw już w okolicy Żiliny.
Mamy zwyczaj, by po spakowaniu się jeszcze zrobić ostatnią rundę honorową na ostatnie pożegnanie z Jadranem, podczas której zwykle rozmyślamy czy jeszcze ujrzymy kiedyś ponownie Balsam Jadranu.
Trzeba przyznać, że wybrzeże w samym mieście Krk jest mocno urozmaicone, co sprawia że jest pięknie.

[na 6 zdjęciu w tym poście, widać po prawej u góry linę, to ZIPLine, żałuję że wtedy nieczynna, zjazd nad takim turkusemmusi być suuuper]

DSCF0121.JPG


DSCF0153.JPG


DSCF0180.JPG


DSCF0247.JPG


DSCF0278.JPG


DSCF0296.JPG


DSCF9949.JPG


DSCF9960.JPG


DSCF9983.JPG


Pozostała droga powrotna, w której zawsze po drodze chcemy zaliczyć coś "na deser".
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 03.04.2018 23:12

Ładny ten Krk. Może któregoś razu w drodze do albo z Cro... hmmm pomyślę :mrgreen:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.04.2018 08:15

CROnikiCROpka napisał(a):Ładny ten Krk. Może któregoś razu w drodze do albo z Cro... hmmm pomyślę :mrgreen:


naprawdę polecam, taka Dalmacja północy, obiecuję, że przy naszym następnym razie na Krku, założę Klub Miłośników, , chyba że Ktoś mnie w tym uprzedzi
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.04.2018 08:50

te kiero napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Ładny ten Krk. Może któregoś razu w drodze do albo z Cro... hmmm pomyślę :mrgreen:


naprawdę polecam, taka Dalmacja północy, obiecuję, że przy naszym następnym razie na Krku, założę Klub Miłośników, , chyba że Ktoś mnie w tym uprzedzi


A zakładaj - my na Krk pojedziemy w tym roku czwarty raz :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.04.2018 09:07

Jest taki jeden na forum :wink: dla którego Chorwacja to KRK :smo:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.04.2018 09:13

Janusz Bajcer napisał(a):Jest taki jeden na forum :wink: dla którego Chorwacja to KRK :smo:

Będąc pierwszy raz w Chorwacji właśnie na Krku myślałem,
że same Krakusy tam jeżdżą,bo prawie każde auto miało rejestrację KRK :roll: :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.04.2018 09:23

Taki jeden to akurat z Podkarpacia. :wink:
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 04.04.2018 10:25

@te kiero, 29 kwietnia następny z Podkarpacia zamelduje się na Krku i podąży Twoimi śladami (i nie tylko). Mam nadzieję, że uda się poplażować i popływać...
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 04.04.2018 10:42

Nabrałam tego balsamu Twojego w buteleczkę...Musi starczyć do 2019, może uda się wtedy osobiście uzupełnić zapas :P
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.04.2018 14:30

Pääkäyttäjä napisał(a):
te kiero napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Ładny ten Krk. Może któregoś razu w drodze do albo z Cro... hmmm pomyślę :mrgreen:

naprawdę polecam, taka Dalmacja północy, obiecuję, że przy naszym następnym razie na Krku, założę Klub Miłośników, , chyba że Ktoś mnie w tym uprzedzi

A zakładaj - my na Krk pojedziemy w tym roku czwarty raz :mrgreen:

Ty masz zdecydowanie większe doświadczenie w exploracji wyspy skoro to już 4x;
ja już założyłem 2 Kluby na forum, nad kolejnym się zastanowię

tomekkulach napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Jest taki jeden na forum :wink: dla którego Chorwacja to KRK :smo:

Będąc pierwszy raz w Chorwacji właśnie na Krku myślałem,
że same Krakusy tam jeżdżą,bo prawie każde auto miało rejestrację KRK :roll: :oczko_usmiech:

również wtedy takich polskich KRkowców nie brakowało; pamiętam zaś jak szukałem info o Krku to wpisując KRK w Googlea, wychodzi KRK - Krajowy Rejestr Karny lub lotnisko w Balicach :wink: trzeba sprecyzować dodając Chorwacja lub wyspa

lkemot napisał(a):@te kiero, 29 kwietnia następny z Podkarpacia zamelduje się na Krku i podąży Twoimi śladami (i nie tylko). Mam nadzieję, że uda się poplażować i popływać...

no to powodzenia i czekam na jakieś sprawozdanie na bieżąco z pobytu :D

Katerina napisał(a):Nabrałam tego balsamu Twojego w buteleczkę...

właśnie widzę, bo sporo ubyło :wink:
Katerina napisał(a):Musi starczyć do 2019, może uda się wtedy osobiście uzupełnić zapas :P

oj, do tego czasu to będziesz musiała nabierać i z innych relacji, których pewnie wysyp będzie na wczesną jesień, a taki balsam Hvarski, Braćski czy inny to i nawet lepiej działa :D




Niedługo dojedziemy do "półwyspu", ale to już za Crogranicą...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.04.2018 14:53

te kiero napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Ładny ten Krk. Może któregoś razu w drodze do albo z Cro... hmmm pomyślę :mrgreen:


naprawdę polecam, taka Dalmacja północy, obiecuję, że przy naszym następnym razie na Krku, założę Klub Miłośników, , chyba że Ktoś mnie w tym uprzedzi

Wpisowe do Klubu mam :wink:

te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.04.2018 19:18

Janusz Bajcer napisał(a):Wpisowe do Klubu mam :wink:


miodne, mmmh... zabrzmiało rytmami urlopu, ale Cro w tym roku dopiero gdzieś we wrześniu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Parę fotek z KRKu - Majówka 2017 - jedziemy po balsam - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone