Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parę fotek z Breli.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 03.06.2013 20:21

Przeczytałam jednym cięgiem, bo fajnie się czytało i przyjemnie oglądało. W ubiegłym roku chcieliśmy zatrzymać się w Breli. Nawet do niej wjechaliśmy, ale postawienie samochodu (wrzesień) graniczyło z cudem i trochę nie pasowało nam latanie po schodach. Przeraziły nas też duże ilości ludzi i wylądowaliśmy w Tucepi, a potem w Orebiciu.
Hvar chcesz zobaczyć w jeden dzień? :?: Dobrze radzę zaplanuj sobie (jeśli oczywiście możesz) kilka dni. Będziesz miał wielki niedosyt (jak ja po 4 dniach).
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 03.06.2013 20:27

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Fajne miejsca, ciekawy tekst w lipcu czekam na kolejną relację :D

:papa:

Dziękuję Arturze za to że jesteś i wytrzymałeś do końca :P
Pozdrawiam serdecznie :papa:

Aldonka napisał(a):Jakoś mnie wcześniej ominęła przyjemność skosztowania tej relacji, no ale lepiej późno niż wcale :D Warto było przeczytać od początku do końca jednym tchem. Piękne zdjęcia. Mam nadzieję, że i tegoroczne wakacje będą zakończone relacją :D


Hej Aldonka :P
Miło mi, że zajrzałaś i poświęciłaś swój czas na czytanie moich wspomnień - jak mówisz "lepiej późno niż wcale",
a relacja będzie na 100%, teraz czynię przygotowania do wyjazdu naszej 9-osobowej ekipy, pierwszy raz decyduję się jechać na wakacje wynajętym 9-cio osobowym busem.
Emocje rosną, bo to już tuż tuż :P :oczko_usmiech:
Busik już zaklepany, zestawy do snurkowania zamówione, dziewczyny pokupowały już stroje kąpielowe, navi zaktualizowane zostało jeszcze parę szczegółów do dopięcia tak więc u nas gorączka przedwyjazdowa w pełni :P
:smo: :smo: :smo:

kiniaa napisał(a):hej Dave swietna relacja i fotki rowniez :)
Tez mieszkam w UK i wybieramy sie w okolice Breli w sierpniu ale postanowilam ze jedziemy od razu z Anglii, zaczepimy po drodze o poludnie Francji, Wenecje we Wloszech a pozniej Makarska Riviera :))


Hejka Kiniaa :P
Już ci zazdroszczę (ale tak pozytywnie :P ), tych wszystkich wspaniałych miejsc jakie napotkacie po drodze.
Południe Francji jest jednym z moich jeszcze niezrealizowanych kierunków wakacyjnych, a Ty dokładasz do tego Wenecję (fiu fiu :smo: ), abyście po wszystkich achach i ochach mieli ochotę jechać dalej do Cro... :wink:
Jestem pewien, że to będą bardzo udane wakacje, a po powrocie opisz proszę w tym dziale swoje wrażenia i zdradź tajemnicę gdzie według ciebie było najładniej :wink:
Będę czekał na Twoja relację 8O
Pozdrawiam :P
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 05.06.2013 23:04

Dziękuję za fajną relację i życzę udanego wyjazdu w tym roku . Jestem przekonany , że uda Wam się odwiedzić Hvar tak jak zaplanowałeś i będziecie się dobrze bawić :mrgreen: :papa:


Pozdrawiam
Piotr
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 06.06.2013 10:14

Dave, masz jakiś namiar na kwaterę na Hvarze?
Możesz podesłać linka?

8)
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 06.06.2013 11:32

wiila Ypsylon w Świętej Niedzieli :wink:
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 07.06.2013 09:04

piotrf napisał(a):Dziękuję za fajną relację i życzę udanego wyjazdu w tym roku . Jestem przekonany , że uda Wam się odwiedzić Hvar tak jak zaplanowałeś i będziecie się dobrze bawić :mrgreen: :papa:


Pozdrawiam
Piotr


Piotr, dzięki za czytanie, a Hvar na 100% i obiecuję, że opiszę 8)
Pozdrawiam :papa:

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Dave, masz jakiś namiar na kwaterę na Hvarze?
Możesz podesłać linka?

8)


Witaj Arturze :oczko_usmiech:
Nie planuję noclegów na Hvarze, więc nic nie organizowałem :roll:
Ale dla ciebie rozejrzę się bacznie wokoło :mrgreen:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 07.06.2013 10:22

dave.pl napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Cześć,

termin nasz już znasz, a będziemy stacjonować na ul. Vincenza (gdzieś nad kortami tenisowymi), a planowana jest plaża właśnie w kierunku Caklje.
A Wy od kiedy stacjonujecie w Podgorze?

Pozdrawiam :papa:


Hej :P
Będziemy od 20-go lipca na ul.Braće Letica
Więc trzymajcie w lodówce zimnie Karlovaćko :twisted:
Pozdr!



Sorki za wcześniejsze pytanie nie zauważyłem, że stacjonujesz gdzie indziej :oops:


:papa:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 07.06.2013 10:32

henius34 napisał(a):wiila Ypsylon w Świętej Niedzieli :wink:



Sprawdzona miejscówka?
jendrek1977
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jendrek1977 » 08.06.2013 01:03

dzięki Dave za tę wspaniałą relację, wspomnienia wracają... jakbym tam był z powrotem.
Byłem w Breli w 2011 a wcześniej w Makarskiej (2008) i chciałbym koniecznie znowu w tym roku zagościć w CRO.
Siedzę teraz odpijam piwko i myślę co tu zrobić żeby zebrać ekipę. Niestety proza życia swoje załatwiła i wszyscy przyjaciele jakoś się porozchodzili w tym życiu. No nic, trzeba będzie we dwójkę ze Skarbem uderzać, choć nie ukrywam, że serce woła "zabierz tam wszystkich, których znasz i na pewno nikt nie będzie żałował".

Był taki post o różnicach cen w knajpach. Tutaj się z tym zgadzam. Brela = Makarska + średnio 20%.
Sprawdzałem tego samego dnia żeby nie było. Coś jak u nas Jurata vs Jastarnia ( i nawet odległość podobna):).
Serdecznie pozdrawiam i być może do zobaczenia w tym pięknym zakątku Europy.
kiniaa
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiniaa » 12.06.2013 10:07

kiniaa napisał(a):hej Dave swietna relacja i fotki rowniez :)
Tez mieszkam w UK i wybieramy sie w okolice Breli w sierpniu ale postanowilam ze jedziemy od razu z Anglii, zaczepimy po drodze o poludnie Francji, Wenecje we Wloszech a pozniej Makarska Riviera :))


Hejka Kiniaa :P
Już ci zazdroszczę (ale tak pozytywnie :P ), tych wszystkich wspaniałych miejsc jakie napotkacie po drodze.
Południe Francji jest jednym z moich jeszcze niezrealizowanych kierunków wakacyjnych, a Ty dokładasz do tego Wenecję (fiu fiu :smo: ), abyście po wszystkich achach i ochach mieli ochotę jechać dalej do Cro... :wink:
Jestem pewien, że to będą bardzo udane wakacje, a po powrocie opisz proszę w tym dziale swoje wrażenia i zdradź tajemnicę gdzie według ciebie było najładniej :wink:
Będę czekał na Twoja relację 8O
Pozdrawiam :P[/quote]

Dzieki Dave, postaram sie napisac relacje :) Ze zdjec ktore znalazlam w "googlach" ladniej wyglada Chorwacja ale zobaczymy ;)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.06.2013 14:29

Jak widzę o Breli i Dalmacji można bez końca i chociaż wszystko się powtarza to czyta się i ogląda z niesamowitą przyjemnością.
Twoja relacja jest świetna, czułem jakbym był w Breli ... znów
Pauletta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 17.06.2013 08:17

Piękna Brela, chcemy urlopu!!!!! :( :)
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 17.06.2013 16:35

kaeres napisał(a):Jak widzę o Breli i Dalmacji można bez końca i chociaż wszystko się powtarza to czyta się i ogląda z niesamowitą przyjemnością.
Twoja relacja jest świetna, czułem jakbym był w Breli ... znów

Kaeres dzięki, tez tak mam, czytam w nieskończoność o tych samych miejscach i nigdy nie mam dosyć.
Fotki mimo, iż większość widziałem po 100 razy i tak zachwycają, tak już mam :P :P :P
Pauletta napisał(a):Piękna Brela, chcemy urlopu!!!!! :( :)

Piękna, a jak :P
33 dni do urlopu w Cro i też chceeeeeeeeeeemy już bardzoooooooo :!: :!: :!:
Pozdrawiam serdecznie :papa:
lidziasc
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lidziasc » 17.06.2013 17:33

Dave wspaniałą relacja.Miejsca piękne,zdjęcia rewelacyjne i sliczna z Was rodzina!
W tym roku wybieram się po raz pierwszy na Chorwację i niewiem czy nie będzie to właśnie Brela
Dracro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dracro » 19.06.2013 21:47

dave.pl napisał(a):Obrazek


Witam
Dzięki za Twoją fotorelację. Bardzo mnie nakręciła :)
W tym roku ja jadę bo Breli i zainteresowało mnie miejsce gdzie strzeliłeś tę fotkę... Chodzi mi o piaszczystą plażę. Myślałem, że znajdę tam jedynie żwir. Możesz powiedzieć gdzie to było?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Parę fotek z Breli. - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone