Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parasailing - nuda.

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 21.09.2010 15:35

Lelon napisał(a):ja w tym roku leciałem 2-gi raz, rzeczywiście jakiś mega emocji nie ma.


Najwięcej emocji dostarczyła mi pękająca/rozpruwająca się lina i metalowy zaczep, który kilka razy hałaśliwie "przeskoczył" i czuć było wyraźne szarpnięcie. Widać, że sprzęt już wyeksploatowany bo 2 lata temu na tej samej łódce/spadochronie tego nie było.


U mnie podczas lotu było podobnie 8O . Jejuś jak mnie ręce bolały od trzymania się tych szelek :D Ze sto zdrowasiek odmówiłam podczas lotu, aby nie odlecieć w siną dal :D Do tego mężuś na dole, że niby psa musi pilnować :D Sama musiałam lecieć :) Ale nie żałuję.
Jak dla mnie lot bomba :) Widoki, wysokość, trzepot spadochronu i ta cisza. Ale nie powiem, nogi mi sie trzęsły po wylądowaniu :)
Tomasz W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1152
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 21.09.2010 15:59

Proponuje wszystkim parasailingowcom koła ciągnione za motorówką. Wrażenia niezapomniane. Oczywiście obowiązkowa wywrotka w umówionym miejscu i czasie... :twisted:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.09.2010 18:34

Nie korzystałam z owej atrakcji ale chętnie bym skorzystała dla samych widoków i możliwości zrobienia zdjęć z lotu ptaka.
Tyle, że w Orebicu tego typu atrakcji nie zauważyłam dotąd a może kiepsko patrzyłam, rzadko bywam w Orebicu za dnia :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.09.2010 18:50

mutiaq napisał(a):A mnie się bardzo podobało i mimo - faktycznie - nieodczuwalnej predkości, nie żałuję i mogłabym jeszcze raz polatać :)
Pozdrawiam!

Nic trudnego.
Proszę udać się do najbliższego aeroklubu.
Proponuję skoki spadochronowe. Trochę więcej emocji jest zagwarantowane. :lol:
orfik11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 28.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) orfik11 » 21.09.2010 19:04

Ja leciałem z córka i powiem szczerze, że polecam. bardzo fajna sprawa. przyjemnie popatrzeć z góry na to wszystko no i ta adrenalina czy wszystko wytrzyma :D Leciałem Makarskiej i widoki były przednie. I ta cisza w powietrzu...
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 18.10.2010 10:38

Emocji nie będzie, bo wiadomo, że nic wam się w powietrzu stać się nie może.
Emocje się zaczną gdy poluzują się niespodziewanie jakieś elementy uprzęży lub stanie silnik w holującej łodzi :!:
Ale oczywiście tego nikomu nie życzę :lol:
babeczka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) babeczka » 18.10.2010 14:03

Ile lotów, tyle odczuć, proponuję jednak spróbować i mieć własne zdanie.Podziwiając koloryt wody, zauważyłam dwa baraszkujące delfiny, to był widok! :D (Brela16.09.'10)
orfik11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 28.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) orfik11 » 18.10.2010 17:36

koleżanka ma rację, są rzeczy będąc tam u góry których z dołu nie widać i nie sposób ocenić. Ta cisza u góry, ten widok całej Makarskiej, szeroki widok zatoki i Morza. Wysp. Super. Ale każdy ma swoje zdanie. I dobrze. Pozdrawiam
kasiekmotyczka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiekmotyczka » 20.07.2011 14:58

Dla mnie żadna rewelacja. Cena 250 kn. Za te same pieniądze można wynająć łódeczkę na 2 godziny, takiego pyrkacza :).
orfik11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 28.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) orfik11 » 20.07.2011 16:35

Mój znajomy się troszkę potargował i dostaliśmy cenę po 150 Kuna za osobę/były nas 4 osoby/. Myślę, że warto. Chyba, że ktoś uprawia sporty ekstremalne to co innego. :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.07.2011 18:07

sowiq napisał(a):chociaż trochę się wynudziłem dyndając pod spadochronem :)
A jakie są wasze wrażenia?


Ja np. robiłem na drutach,więc spoko.
Nie nudziłem się.
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 20.07.2011 18:27

anakin napisał(a):
sowiq napisał(a):chociaż trochę się wynudziłem dyndając pod spadochronem :)
A jakie są wasze wrażenia?


Ja np. robiłem na drutach,więc spoko.
Nie nudziłem się.


:lol:

To dopiero miałeś adrenalinę przy przerabianiu oczek!

:wink:
tomaszc_r4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 29.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszc_r4 » 21.07.2011 17:48

Odnośnie wrażeń to ciekawie jest jak łódka płynie w kierunku brzegu potem zawraca a spadochron siłą rozpędu leci nad ląd (inne odczucia jak nad wodą). Ja latałem 8 lat temu za 180 kun w tym roku (2011) moje córki w tandemie za 180 kun w Baśce, za 1 osobe liczyli 120 kun (ale słyszałem, że 200 też wołali więc targować się trzeba), a na Ciovo (w tym roku) za 1 osobę chcieli 300 kun
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 21.07.2011 18:48

Aldonka napisał(a):Nie korzystałam z owej atrakcji ale chętnie bym skorzystała dla samych widoków i możliwości zrobienia zdjęć z lotu ptaka.
Tyle, że w Orebicu tego typu atrakcji nie zauważyłam dotąd a może kiepsko patrzyłam, rzadko bywam w Orebicu za dnia :)

Tylko Aldonko weż aparat w górę koniecznie .....ja do dziś żałuję że go nie zabrałem. :cry:
Drugi raz raczej na to nie pójdę , trzeba skosztować czegoś innego.

Tomasz W napisał(a):Proponuje wszystkim parasailingowcom koła ciągnione za motorówką. Wrażenia niezapomniane. Oczywiście obowiązkowa wywrotka w umówionym miejscu i czasie... :twisted:

W planie mam spróbowanie tej atrakcji we wrześniu..... :D

Czy w Orebicu lub w pobliżu jest ta zabawka?
tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 21.07.2011 20:41

Może parasailing do sportów ekstremalnych nie należy ale myślę że warto zobaczyć i ocenić samemu. Nas facet opuszczał do wody gdzieś 8 razy tak prawie do ramion mieliśmy przy tym niezły ubaw. Motorówka wypasiona muzyczka i super atmosfera wszystko praktycznie nówka sądzę że warto. Potem korzystaliśmy z wyżej wspomnianych tub (kół na wodzie) potem jet ski też bomba ale ja najbardziej lubię wakeboard :D 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone