Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Paliwo, czyli wtopa...

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majchrzy
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 21.03.2017 09:04

rufus295 napisał(a):55,czyli wejdzie jakieś 58.Realne przy baaaardzo spokojnej jeździe.

Średnie spalanie na poziomie 4,5l w Polsce a na Austriackiej ropie to nawet deko mniej.
Tak jak napisałem toczenie a nie jazda.
kondi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondi » 21.03.2017 09:35

A to ciekawostka. Posiadam też taki pojazd, stara poczciwa Ibiza '99 z silnikiem 1.9 TDI GT, silnik AFN. Nigdy na autostradzie nie udało mi się zejść przez kilkanaście lat jazdy przy 120-130km/h poniżej 4.9l/100km, pomimo iż jest 3-dr. i absolutnie bezawaryjna. 4.4/100km było realne do 90km/h płynnej jazdy + AC/off + modny Eco-Driving.
rufus295
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 21.03.2017 09:38

A skrzynia tak samo zestopniowana?
majchrzy
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 21.03.2017 09:46

kondi napisał(a):A to ciekawostka. Posiadam też taki pojazd, stara poczciwa Ibiza '99 z silnikiem 1.9 TDI GT, silnik AFN. Nigdy na autostradzie nie udało mi się zejść przez kilkanaście lat jazdy przy 120-130km/h poniżej 4.9l/100km, pomimo iż jest 3-dr. i absolutnie bezawaryjna. 4.4/100km było realne do 90km/h płynnej jazdy + AC/off + modny Eco-Driving.

Jazda max 120 przy wyprzedzaniu, nie mam klimy, jazda płynna praktycznie non stop.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Paliwo, czyli wtopa... - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017