Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Palenie, picie itp.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iamam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 210
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) iamam » 14.07.2009 10:33

Ja właśnie pożyczyłem od kuzyna box 500L więc w bagażniku zwolni się trochę miejsca na dodatkową zgrzewkę Tyskacza :)
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 14.07.2009 10:40

Dobre rozwiązanie.
Ja zobacze najpierw jak z bagażami, ale nie liczę nawet, że mi miejsca na zgrzewkę zostanie :(
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 14.07.2009 12:11

Ja pomimo euro zaopatruję się na Słowacji w Kelta. Lubię go i muszę mieć parę butelek na początek, później oczywiście Karlovacko. :D
KumoterSzyszkownik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 29.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumoterSzyszkownik » 14.07.2009 23:15

Bez podpisu widac po poscie,ze kolega Btk201 z Minska Mazowieckiego! :wink:
kiedy i w jaki rejon ruszasz do Chorwacji?My juz za 2 dni.
w Minsku sie urodzilem i spedzilem prawie 30 lat swego zycia!Pozdrawiam!! :D
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 15.07.2009 09:11

KumoterSzyszkownik napisał(a):Bez podpisu widac po poscie,ze kolega Btk201 z Minska Mazowieckiego! :wink:
kiedy i w jaki rejon ruszasz do Chorwacji?My juz za 2 dni.
w Minsku sie urodzilem i spedzilem prawie 30 lat swego zycia!Pozdrawiam!! :D


Witam Mińszczanina :D . Zaskoczyleś mnie co nieco, że po samym poście można stwierdzić, że jestem z Mińska, mógłbyś nieco więcej o tym napisać.

Co do wyjazdu to niestety dopiero za rok (zbieram kasę). Forum pozwoliło mi zebrać niezbędne informacje. Jestem na 99% przekonany, że moim celem będzie okolica Makarskiej, najpewniej Baska Voda albo Tucepi, jeszcze się zastanawiam. A ty?
KumoterSzyszkownik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 29.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumoterSzyszkownik » 15.07.2009 11:15

Bo ja tez lubie wypic pivko..i rakiji tez sie z przyjemnoscia napije.No a w Minsku w knajpkach/przynajmniej ja tak to pamietam/ludzie za kolnierz nie wylewaja.Co to to nie! :wink:
My jutro poznym wieczorem wyjezdzamy do Orebica.

Pozdrawiam! :D
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 15.07.2009 11:30

KumoterSzyszkownik napisał(a):Bo ja tez lubie wypic pivko..i rakiji tez sie z przyjemnoscia napije.No a w Minsku w knajpkach/przynajmniej ja tak to pamietam/ludzie za kolnierz nie wylewaja.Co to to nie! :wink:
My jutro poznym wieczorem wyjezdzamy do Orebica.

Pozdrawiam! :D


Co to to racja. Napisz koniecznie jak było po powrocie.
Udanych wakacji!
KumoterSzyszkownik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 29.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumoterSzyszkownik » 15.07.2009 12:12

Ja 6-ty raz do Corwacji jade,a 2-gi dokladnie w to samo miejsce.. :wink:
Dzieki-nawzajem!
david8213
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 09.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) david8213 » 02.09.2013 08:35

Czy można legalnie pić piwo w miejscach publicznych? Nie chodzi mi o plażę bo to normalne. Ale np w parkach, na ławkach na promenadach ?
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Palenie, picie itp. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone