Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przemas777
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas777 » 24.02.2017 21:14

kobrat napisał(a):
Kacper1978 napisał(a):
DorotaF napisał(a):MY jedziemy w termionie 16-28.07 :) czy kojaży kros z Was Ville Julie na Brune Bušića 118?
Zarezerowaliśmy tam 2 apartamenty po 75 euro. ze strony wygląda zachęcająco ale nigdy w cro nie byłam i się zastanawiam czy warto akurat ta miejsćówke bo cena nie jest niska


Witaj.
Moim zdaniem 75 e to jest za dużo.
Ja 2 lata temu płaciłem 40e .
Nie wydaje mi się że aż tak podrożało.

Gdzie 2 lata temu po 40? bo ja jezdze co rok i ciezko cos znalezc ponizej 75 Euro za 4 osoby w lipcu. Willa Julia to willa ukrainskiego milionera , jest luksusowa , m.i z basenem .jedyny minus , ze daleko do centrum , a super plusem jest bliskosc pieknej plazy, pozdrawiam :) Jesli chodzi o apartamenty na okolo 6-8 osbob to cena waha sie od okolo 120 Euro, ciezko znalezc cos tanszego , no chyba , ze u Ivana ale bez klimy i czas sie zatrzymal 1967 he he. Najwazniejsza sprawa to czy mozna znalezc jeszcze cos sensownego? 95% jest juz dawno zarezerwowane


Witam, Kobrat skąd jedziecie, my również jedziemy 28.07-05.08, wstępnie mamy apartament w Seget Vranica, ale wydaje mi się, że Pakostane atrakcyjniejsze...poszukuję apartamentu 4+2 do 90 euro, pozdrawiam
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 25.02.2017 12:06

przemas777 napisał(a):
kobrat napisał(a):
Kacper1978 napisał(a):
DorotaF napisał(a):MY jedziemy w termionie 16-28.07 :) czy kojaży kros z Was Ville Julie na Brune Bušića 118?
Zarezerowaliśmy tam 2 apartamenty po 75 euro. ze strony wygląda zachęcająco ale nigdy w cro nie byłam i się zastanawiam czy warto akurat ta miejsćówke bo cena nie jest niska


Witaj.
Moim zdaniem 75 e to jest za dużo.
Ja 2 lata temu płaciłem 40e .
Nie wydaje mi się że aż tak podrożało.

Gdzie 2 lata temu po 40? bo ja jezdze co rok i ciezko cos znalezc ponizej 75 Euro za 4 osoby w lipcu. Willa Julia to willa ukrainskiego milionera , jest luksusowa , m.i z basenem .jedyny minus , ze daleko do centrum , a super plusem jest bliskosc pieknej plazy, pozdrawiam :) Jesli chodzi o apartamenty na okolo 6-8 osbob to cena waha sie od okolo 120 Euro, ciezko znalezc cos tanszego , no chyba , ze u Ivana ale bez klimy i czas sie zatrzymal 1967 he he. Najwazniejsza sprawa to czy mozna znalezc jeszcze cos sensownego? 95% jest juz dawno zarezerwowane


Witam, Kobrat skąd jedziecie, my również jedziemy 28.07-05.08, wstępnie mamy apartament w Seget Vranica, ale wydaje mi się, że Pakostane atrakcyjniejsze...poszukuję apartamentu 4+2 do 90 euro, pozdrawiam

z Opola 27.07 wyjazd
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 07.03.2017 11:54

Po lekturze plaż w Pakostane wnioskuję, że generalnie wszystkie posiadają łagodne zejścia i nadają się dla małych dzieci. Jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie.
Na plażach na południe od mariny czyli Janice 1 i Janice 2 trudno o cień, ale są one szersze niż plaże na północ od mariny. Czy na tych plażach są dostępne prysznice? Z dostępnych fotek widzę, że są ale chciałem się upewnić. Z kolei Punta jest wąska, pewnie bardziej zatłoczona ale na skraju piniowego lasu tak?
I kolejne pytanie: tutaj mamy http://www.pakostane.hr/pl/dobrze-wiedziec/plaze
Buzakovina i Pilatusa. Czy Buzakovina to jest rejon plaży Pine Beach? Czy cała plaża Buzakovina jest płatna czy tylko Pine? Czy jest możliwy wstęp na teren campingu Kozarica?
Czy te trzy wysepki przy Pakostane są prywatne, czy też jest możliwość podpłynięcia do nich?
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 07.03.2017 15:37

Slavko1974 napisał(a):Po lekturze plaż w Pakostane wnioskuję, że generalnie wszystkie posiadają łagodne zejścia i nadają się dla małych dzieci. Jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie.
Na plażach na południe od mariny czyli Janice 1 i Janice 2 trudno o cień, ale są one szersze niż plaże na północ od mariny. Czy na tych plażach są dostępne prysznice? Z dostępnych fotek widzę, że są ale chciałem się upewnić. Z kolei Punta jest wąska, pewnie bardziej zatłoczona ale na skraju piniowego lasu tak?
I kolejne pytanie: tutaj mamy http://www.pakostane.hr/pl/dobrze-wiedziec/plaze
Buzakovina i Pilatusa. Czy Buzakovina to jest rejon plaży Pine Beach? Czy cała plaża Buzakovina jest płatna czy tylko Pine? Czy jest możliwy wstęp na teren campingu Kozarica?
Czy te trzy wysepki przy Pakostane są prywatne, czy też jest możliwość podpłynięcia do nich?

Witaj, na plazach sa prysznice platne 2 kuna lecz na Punta blizej portu zostal w tamtym roku wyciety :(. Buzakovina to jest rejon plaży Pine Beach platnej. Jest możliwy wstęp na teren campingu Kozarica jak rowniez na betonowa plaze , ktora potem konczy sie plotem oddzielajacym ja od Pine . Na plaze Pilatusa jest darmowy wstep, jedynie parking platny (szlaban) , znajduje sie tam rowniez knajpka, jest cien z drzew. Trzy wysepki przy Pakostane nie są prywatne, i jest możliwość podpłynięcia do nich kajakiem lub czyms innym plywajacym( na jednej z nich jest cmentarz i kapliczka) , nie polecam plynac wplaw gdyz jest niebezpieczenstwo potracenia przez skutery badz inne motorowe lodzie. :papa: :hut:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.03.2017 15:48

Na końcu plaży Janica 2, tuż przy wyjściu z campu (chyba Nordsee) był prysznic bezpłatny (IX.2015). Ale tam na plaży są już brzydkie kamienie, w wodzie też, a dalej plaża robi się kamienno-skałkowa i jakoś niespecjalnie tam pachniało.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 14.03.2017 16:07

No to zarezerwowałem.
Aż dziw mnie bierze, że jeszcze mi się udało, nawet w dobrej lokalizacji. Na zdjęciach ładny okazały dom, korespondencja emailowa też niby w porządku. Ale coś mi nie pasuje, nie wiem co. Apartament nie ma własnej strony ale jest na jednym ze znanych portali z apartamentami w Chorwacji. Na moje prośby dostaję zdjęcia na emaila, ale coś mi nie pasi. Na gogle street też go widać, ale wiem, że to żaden dowód.
To będzie moja 7 przygoda z Chorwacją ale nie wiem, czy wszedłem za bardzo w rutynę i boję się, że to podpucha.
Może ktoś z Was ma patent na sprawdzenie wiarygodności właściciela?
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 14.03.2017 19:44

Slavko1974 napisał(a):No to zarezerwowałem.
Aż dziw mnie bierze, że jeszcze mi się udało, nawet w dobrej lokalizacji. Na zdjęciach ładny okazały dom, korespondencja emailowa też niby w porządku. Ale coś mi nie pasuje, nie wiem co. Apartament nie ma własnej strony ale jest na jednym ze znanych portali z apartamentami w Chorwacji. Na moje prośby dostaję zdjęcia na emaila, ale coś mi nie pasi. Na gogle street też go widać, ale wiem, że to żaden dowód.
To będzie moja 7 przygoda z Chorwacją ale nie wiem, czy wszedłem za bardzo w rutynę i boję się, że to podpucha.
Może ktoś z Was ma patent na sprawdzenie wiarygodności właściciela?

jak sie zwie? moze pomoge
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 14.03.2017 21:59

Apartamenty Jadranka, adres Kneza Borne 10 (są jeszcze inne apartamenty w Pakostane o takiej nazwie, dlatego podaję adres).
Właściciel/-ka nazywa się Juricin
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 14.03.2017 23:25

Slavko1974 napisał(a):Apartamenty Jadranka, adres Kneza Borne 10 (są jeszcze inne apartamenty w Pakostane o takiej nazwie, dlatego podaję adres).
Właściciel/-ka nazywa się Juricin

https://www.vip-ferienwohnungen.de/kroa ... stane.aspx.
Nic sie nie martw. Przechodzilismy tamtedy z plazy na obiadki do Galiji. Duzy budynek . jedynie chyba Problemen jest waski wjazd na posesje i i zeby wyjechac wszyscy co stoja za Toba musza tez wyjechac. Do plazy ze 100 m.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 14.03.2017 23:31

Zreszta jest podany numer Tel. Stacjonarnego . Zawsze mozna zadzwonic.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 15.03.2017 10:17

No to mnie trochę uspokoiłeś. Telefon do nich zostawiłem sobie jako ostateczność. Ewentualnie został mi jeszcze kontakt do chorwackiej informacji turystycznej.
jasminika
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasminika » 15.03.2017 14:15

Cześć, czy ulica Paklenicka w Pakostane to dobry wybór?
Czy Pakostane jest w miarę płaska? Nie ma ostrych podejść? Jest gdzie pospacerować z dzieciakami wieczorami?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.03.2017 14:21

W Pakostane jest płasko.
To nie Riwiera Makarska.
jasminika
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasminika » 15.03.2017 14:56

Jest tam coś w rodzaju centrum, promenady?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.03.2017 15:47

Jest malutki ryneczek i promenada - nie za długa.
Poczytaj wątek i relacje z Pakostane (chociażby moją) - wszystkie te informacje są tu na forum.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone