Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakoštane - nocne życie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Madara
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2015
Pakoštane - nocne życie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madara » 16.08.2015 18:15

Witam wszystkich. Wybieram się ze znajomymi do Pakoštane na początku września. Z tego co się orientuję, jest to dosyć spokojnie/rodzinne miejsce, ale chciałbym się dowiedzieć, czy jest tam co robić wieczorami/nocami. Czy są jakieś bary/kluby w mieście, gdzie można przyjść napić się, potańczyć itp.? Jakby co jesteśmy w wieku 22-25 lat. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Maciek^^
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.08.2015 18:52

Popić popijesz koło nowego portu i promenady. Jest kilka barów, jeden z tańcami.
Ze trzy lata temu pobujać można było się w przejściu za kioskiem w prawo.
http://www.pakostane.hr/en/media/webcam
Nie wiem, jak jest teraz.
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 17.08.2015 08:53

Tak jak napisał Fux w prawo i barów/pubów a nie restauracji jest blisko przynajmniej 2-3. Mnie natomiast rzucił się w oczy fajnie podświetlony i taki nowocześniejszy bar przy końcu promenady w stronę Kampu Kozarica, czyli jakieś 600-700m także w prawo od tego rozwidlenia. Swoją droga bardzo podobały mi się niektóre z występów - na stałej scenie zorganizowanej na środku przedmiotowego rozwidlenia – kiedy zespoły wokalne, najczęściej w składach wyłączenie męskich, śpiewały taką ich b.przyjemną mieszankę folku z popem oraz tradycyjne nazwijmy to „biesiadne” piosneczki. Wtedy pod sceną na tym „głównym” placu Pakostane tańczyło, bujało i bawiło się mnóstwo osób. Występy zaczynały się zwykle po zmroku.
Samo miasteczko z opisów forumowiczów wyobrażałem sobie bardziej kameralnie a okazało się nie aż tak małym i np. z całkiem sporą częścią rozrywkową dla dzieci, której nie spotkałem tak rozbudowanej w żadnym z innych miasteczek gdzie dotąd przebywaliśmy. Myślę tutaj o zlokalizowanym przy rondku koło portu placu na którym są dla dzieci samochodziki, kulki i dmuchańce, trampoliny z linami bungie i inne ustrojstwa na całkiem sporej powierzchni. Tak wiec jeśli wrażenia barowe by nie wystarczyły to doprawić się można 10 minutami na trampolinie i zawroty głowy jeszcze lepsze :mrgreen: .
Jeśli natomiast cichlibyście mocniej poszaleć to wtedy 5 km do Biogradu na Moru a tam to już wzdłuż promenady (w stronę Pakostane) macie full wypas w temacie pubów i tańca 8) .

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone