Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane i okolice 2017, czyli koniec pewnej epoki?

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2018 14:40

Slavko1974 napisał(a):Już nie ma tej fascynacji, tylko traktuję to jako kolejne wakacje.
Może potrzebna jest jakaś roczna przerwa? Nie wiem, na razie nieśmiało zaczynam szukać kolejnej mieściny w Chorwacji ale również myślę o Grecji... Nigdy tam nie byłem.

No i jednak "mieścina" Bjela Uvala :wink: :lol:

Czyli nie koniec epoki ... a Grecja musi dalej poczekać na swoją epokę .... :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.02.2018 14:45

Janusz Bajcer napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Już nie ma tej fascynacji, tylko traktuję to jako kolejne wakacje.
Może potrzebna jest jakaś roczna przerwa? Nie wiem, na razie nieśmiało zaczynam szukać kolejnej mieściny w Chorwacji ale również myślę o Grecji... Nigdy tam nie byłem.

No i jednak "mieścina" Bjela Uvala :wink: :lol:

Czyli nie koniec epoki ... a Grecja musi dalej poczekać na swoją epokę .... :oczko_usmiech:

Już mu pisałam w innych działach, że czekam na relację z tego kempingu, więc jedź i później wrzuć chociaż kilka zdjęć :D
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 22.02.2018 18:00

Janusz Bajcer napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Już nie ma tej fascynacji, tylko traktuję to jako kolejne wakacje.
Może potrzebna jest jakaś roczna przerwa? Nie wiem, na razie nieśmiało zaczynam szukać kolejnej mieściny w Chorwacji ale również myślę o Grecji... Nigdy tam nie byłem.

No i jednak "mieścina" Bjela Uvala :wink: :lol:

Czyli nie koniec epoki ... a Grecja musi dalej poczekać na swoją epokę .... :oczko_usmiech:


:D
Poczyniłem pewne kroki, żeby w tym roku było coś innego niż Chorwacja,ale jak mi Pani z zaprzyjaźnionej agencji przesłała oferty to się za głowę złapałem. Więc wybór mógł być tylko jeden, a Grecja jak napisałeś, jeszcze poczeka :)
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 22.02.2018 18:03

agata26061 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Już nie ma tej fascynacji, tylko traktuję to jako kolejne wakacje.
Może potrzebna jest jakaś roczna przerwa? Nie wiem, na razie nieśmiało zaczynam szukać kolejnej mieściny w Chorwacji ale również myślę o Grecji... Nigdy tam nie byłem.

No i jednak "mieścina" Bjela Uvala :wink: :lol:

Czyli nie koniec epoki ... a Grecja musi dalej poczekać na swoją epokę .... :oczko_usmiech:

Już mu pisałam w innych działach, że czekam na relację z tego kempingu, więc jedź i później wrzuć chociaż kilka zdjęć :D


Oczywiście, że będzie relacja :)
W 2015 roku gościłem na Lanternie i było super, a w 2016 roku zbudowali tam aquapark, więc pewnie jest jeszcze lepiej. Chciałem tam wrócić w tym roku ale za długo się namyślałem i Lanternę mi wykupili :(
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.02.2018 18:21

Slavko1974 napisał(a):Oczywiście, że będzie relacja :)
W 2015 roku gościłem na Lanternie i było super, a w 2016 roku zbudowali tam aquapark, więc pewnie jest jeszcze lepiej. Chciałem tam wrócić w tym roku ale za długo się namyślałem i Lanternę mi wykupili :(

No, to jak będzie relacja, to bardzo dobrze, bo z chęcią sobie przypomnę stare kąty...
karus
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) karus » 19.04.2018 11:40

hej, ciekawa opowieść :)

jedno tylko pytanie: co to jest Kamenjak? mapa wskazuje mi coś koło Puli
pzdr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.04.2018 12:30

karus napisał(a):jedno tylko pytanie: co to jest Kamenjak? mapa wskazuje mi coś koło Puli
pzdr

Tak - jeden Kamenjak jest koło Puli.
Drugi Kamenjak to punkt widokowy w okolicy Pakoštane.
https://www.pakostane.hr/pl/dobrze-wied ... -pakostane
karus
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) karus » 19.04.2018 12:47

Janusz Bajcer napisał(a):
karus napisał(a):jedno tylko pytanie: co to jest Kamenjak? mapa wskazuje mi coś koło Puli
pzdr

Tak - jeden Kamenjak jest koło Puli.
Drugi Kamenjak to punkt widokowy w okolicy Pakoštane.
https://www.pakostane.hr/pl/dobrze-wied ... -pakostane


Dzieki !
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pakostane i okolice 2017, czyli koniec pewnej epoki? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone