Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane-Drage

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 27.05.2014 09:46

Na pewno jest wypożyczalnia rowerów na terenie Pine Beach, ale nie znam cen. Podejrzewam też,że są wypożyczalnie w pobliżu Vransko Jezero, bo wokół jeziora są dość popularne trasy rowerowe.
Radziki4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 446
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radziki4 » 27.05.2014 17:04

myslowska napisał(a):Mam pytanie odnośnie wypożyczenia rowerów w Pakostane. Gdzie jest taka możliwość i jak mniej wiecej cenowo to wyglada?


cześć w samym centrum jest możliwość wypożyczyć rower po lewej stronie patrząc na kościół ,ceny nie znam bo zawsze biore swoje
myslowska
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) myslowska » 31.05.2014 15:40

A jeszcze jedno - czy jest tak jak u nas nad morzem, że rowery mogą mieć foteliki dla dzieciaków ?
Radziki4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 446
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radziki4 » 31.05.2014 16:27

rowery z wypożyczenia czy własny ? bo jak własny to możesz mieć fotelik dla dziecka a jeśli chodzi o wypożyczalnie to nie widziałem by któryś miał
myslowska
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) myslowska » 01.06.2014 21:24

Chodzi mi o rowery wypożyczane - czy mają takie foteliki?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 01.06.2014 21:43

Poduszka na rurę lub bagażnik i jechane.
Mnie tak wożono, a kasków na dekiel nie było.
myslowska
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) myslowska » 02.06.2014 10:27

Z 3-latkiem nie zaryzykowałabym takiej jazdy.
Radziki4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 446
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radziki4 » 02.06.2014 16:21

myslowska napisał(a):Chodzi mi o rowery wypożyczane - czy mają takie foteliki?

raczej takich fotelików własnych nie mają , ja z takimi się nie spotkałem
piotrh_
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.07.2014
DRAGE / BINIČKI MARIJA

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrh_ » 03.07.2014 06:29

Witam,
mam zaklepane 9 dni w sierpniu w Apartamencie jak w tytule (ulica Zadarska 65) .
Mam kilka pytań :
- gdzie w Drage najfajniejsza plaża dla dzieci w wieku 6 - 10 lat ?
- jak z wyżywieniem (jakaś knajpka w Drage czy raczej Pakostane) ?
- pytanie trywialne ale zapytam : "obuwie ochronne" dla dzieci kupujecie w PL czy HR ?

Piotr

(jeżeli już takie tematy były to proszę o linka do postu)
mendoza1973
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mendoza1973 » 03.07.2014 08:38

Drage najpiekniejsza zatoka jest obok kampingu , półki skalne itp i dla dzieci fajna plaża
Najfajniejsze knajpki i na wieczorne spacery -Pakostane
Buty obojetnie gdzie...
Berbel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 18.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berbel » 06.07.2014 08:23

Buty w Cro w wiekszosci przypadkow maja silikonowe podeszwy i nie sa wytrzymale. Nasze 3 pary poprzecieraly sie po kilku dniach od skal i kamieni a uzywalismy je tylko do wody. W tym roku zakupilismy buty z gumowym spodem w domu.
Nova
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nova » 16.07.2014 22:11

Mam pytanie.
W piątek i sobotę we Vranie odbędą się turnieje czy też pokazy rycerskie. Czy ktoś był w ubiegłych latach? Warto?
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 16.07.2014 22:17

mendoza1973 napisał(a):Drage najpiekniejsza zatoka jest obok kampingu , półki skalne itp i dla dzieci fajna plaża
Najfajniejsze knajpki i na wieczorne spacery -Pakostane
Buty obojetnie gdzie...

Plaża (a nawet dwie) przy kempingu teoretycznie jest tylko dla jego gości, ale przedostają się tam ludzie z zewnątrz.

Plaża przy centrum bardziej przypomina cumowisko niż plażę, nie jest zbyt atrakcyjna.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.07.2014 06:48

Warto. W pierwszy dzień.
Jedź do wsi i tam zostaw auto. Zaparkuj tak, aby Was nie zastawili.
Można wjechać w pole, tymczasowy parking, gdybyście byli później.
Nie strojcie się za bardzo od pasa w dół, głównie obuwie. Powszechny pył z ziemi.
Polecam byka z ogniska. Koniecznie.
Inscenizacja jest fajna.
Sporo łakoci do kupienia, więc kolacji proponuję nie jeść.
ireneusz1977
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2013
Re: DRAGE / BINIČKI MARIJA

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireneusz1977 » 24.07.2014 15:32

piotrh_ napisał(a):Witam,
mam zaklepane 9 dni w sierpniu w Apartamencie jak w tytule (ulica Zadarska 65) .
Mam kilka pytań :
- gdzie w Drage najfajniejsza plaża dla dzieci w wieku 6 - 10 lat ?
- jak z wyżywieniem (jakaś knajpka w Drage czy raczej Pakostane) ?
- pytanie trywialne ale zapytam : "obuwie ochronne" dla dzieci kupujecie w PL czy HR ?

Piotr

(jeżeli już takie tematy były to proszę o linka do postu)


Z Twojego apartamentu będziesz miał ok 150 metrów do plazy żwirkowej dość płytkiej, w sam raz dla dzieci (wystarczy zejść do morza "główną" drogą). Przy tej samej plazy są dwie kafejki w których można zaspokoić pragnienie, zjeść lody pizzę itp.
Trochę blizej będziesz miał do plazy kamienistej, wystarczy, że zejdziesz prosto z apartamentu w kierunku morza. Na plazy kamienistej jest sporo betonowych platform, na których można się rozłozyć z plazowymi sprzętami, zwykle z tych platform do morza można zejść po schodach. Nasza pociecha rok temu miała 7 lat i radziła sobie całkiem dobrze w tej części plaży.
Większy wybór lokali z jedzeniem znajdziesz w pobliskim Pakostane, tam tez jest targ, trochę więcej sklepów itp. Kilka słów o tej okolicy znajdziesz pod adresem:
10-dni-czerwca-w-drage-t42003.html?hilit=10 dni czerwca
relację zacząłem ja rok temu, ale fajnie się kontynuuje o tegoroczne wrażenia innych osób.
pozdrav,
Irek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pakostane-Drage - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone