Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane-Drage

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
windulek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) windulek » 02.07.2009 17:18

Witam!

Ja również wybieram się do Drage. Wyruszam z rodzinka i przyjaciółmi 14.07. Do zobaczenia! :)
Radziki4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 446
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radziki4 » 03.07.2009 17:03

Witam byłem w Pakosztanach trzy razy super miejscowość jest wszystko poczta , bankomaty restauracje do wyboru , deptak i wiele wiele więcej . byłem zawsze w połowie lipca i wcale nie jest aż tak dużo turystów jadę zawsze w ciemno i szukanie noclegu zajmuje mi 10 min. W tym roku znó tam jadę 16 lipca na 2 tygodnie. Pozdrawiam :? :? :?
Tomaszek68
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomaszek68 » 03.07.2009 22:17

Witam!
Również z rodzinką i doświadczonymi "Pakostanami" w tej miejscowości będę od 14 -23.07.09.
Pozdrawiam:)
Radziki4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 446
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radziki4 » 03.07.2009 22:21

Może się trafimy my zazwyczaj stołujemy się w Laternie na obiadokolacji około 18
Tomaszek68
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomaszek68 » 03.07.2009 22:25

Radziki4 napisał(a):Może się trafimy my zazwyczaj stołujemy się w Laternie na obiadokolacji około 18

Ok:)
Postaram się namierzyc...my z rodzinką pierwszy raz.....znajomi już chyba 5, ale pierwszy z maluszkiem - 2 letnim. Mam nadzieję , że wszystko będzie ok....
Pożyjemy zobaczymy!:)
Badi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badi » 11.07.2009 18:04

Pakostane - fajne miasteczko. Byliśmy w tamtym roku, dobre jedzonko w "Tri Ferala" i nawet alternator mi naprawili (oczywiście nie w restauracji ;))
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.07.2009 19:27

Badi napisał(a):Pakostane - fajne miasteczko. Byliśmy w tamtym roku, dobre jedzonko w "Tri Ferala" i nawet alternator mi naprawili (oczywiście nie w restauracji ;))

Polecam Giorgino...
w_ania
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) w_ania » 06.08.2009 11:11

Byliśmy w zeszłym roku i w obu miejscowościach.
Pakostane większe miasteczko z portem z aulą koncertową w porcie (co jakiś czas koncerty) jest poczta sklepiki knajpki kościół itd. W pakostane są duże campingi bardzo fajnie zacienione na campingu jest plac zabaw dla dzieci oraz mini market. Natomiast plaża na campie taka sobie (dużo skał kamieni - dla dzieci średnio) i cykady java:emoticon(':)')
Smile

Drage - zdecydowanie mniejsza miejscowość właściwie sam camping ale za to wypasiony ale droższy (extra prysznice) plaża sztuczna super dla dzieci wysypana kamyczkami (skałki nieco dalej dla miłośników nurkowania swobodnego)
w Drage na plaży można nabyć lody oranżinę oraz zapiekanki i hot-dogi. :) [/code]
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 10.08.2009 11:34

w_ania napisał(a):Byliśmy w zeszłym roku i w obu miejscowościach.
Pakostane większe miasteczko z portem z aulą koncertową w porcie (co jakiś czas koncerty) jest poczta sklepiki knajpki kościół itd. W pakostane są duże campingi bardzo fajnie zacienione na campingu jest plac zabaw dla dzieci oraz mini market. Natomiast plaża na campie taka sobie (dużo skał kamieni - dla dzieci średnio) i cykady java:emoticon(':)')
Smile

Drage - zdecydowanie mniejsza miejscowość właściwie sam camping ale za to wypasiony ale droższy (extra prysznice) plaża sztuczna super dla dzieci wysypana kamyczkami (skałki nieco dalej dla miłośników nurkowania swobodnego)
w Drage na plaży można nabyć lody oranżinę oraz zapiekanki i hot-dogi. :) [/code]


W Drage jest super knajpka (1 na dole od wjazdu).

Pozdraw.
Toranaga
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 12.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Toranaga » 25.10.2009 12:26

moondek napisał(a):Też polecam Drage. Cisza, spokój, czysta woda... Ale sklep i większa knajpa jest w najbliższym Pakostane.


Pewnie zależy gdzie. Może przy kempingu. Ja mieszkałem w centrum. O 5.30 pobudka (dzwonnica kościelna) i tak potem o pełnej godzinie. Ale i tak miałem lepiej niż Ci co mieszkali na morzem. Hałas który wydają cykady, przez cały dzień nie wiem jak w nocy, jest niesamowity.
Tomass33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 02.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomass33 » 08.12.2009 23:25

witam też miałem w planach drage ale jak przyjechałem w lipcu to juz fajne miejsca były zajęte a mam spory namiot jechałem w ciemno i wróciłem się do Sw. Petar gdzie znalazłem super camping u Josipa Colica ale Drage i Pakostan czesto odwiedzałem w drodze na murter i inne miejsca wypadowe.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.12.2009 00:02

Toranaga napisał(a): Hałas który wydają cykady, przez cały dzień nie wiem jak w nocy, jest niesamowity.


W nocy cykady nie hałasują :D

A w dzień ten hałas to m.in. akustyczny urok Dalmacji :D :D
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 09.12.2009 14:22

A mnie tam nic nie zrazi. 23 sierpnia jadę do Drage i kropka :D
Radziki4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 446
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radziki4 » 02.07.2010 19:10

witam ponownie wyjazd 15 lipca popołudniu oczywiście do Pakostan , ta miejscowość ma swój urok , miejscowi pozytywnie nastawieni do Polaków . Pozdrawiam , może ktoś się wybiera w tym samym czasie w tą stronę ? .. http://www.pakostane.hr/onama_HR.php?l=1&s=1
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.07.2010 19:31

Się wybierają.... :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pakostane-Drage - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone