Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz1
Croentuzjasta
Posty: 146
Dołączył(a): 10.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz1 » 17.03.2013 21:25

Witam a czy ktoś był w miejscowości Potočnica? Jadę z początkiem czerwca i się zastanawiam czy są tam jakieś sklepy knajpki :?
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014
Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 06.02.2014 22:11

witaj nero.
Mam pytanko ponieważ byliście na Pagu i zwiedziliście wiele plaż to pewnie się orientujecie gdzie można wynurkować jakieś fajne muszle. Wybieramy się do miejscowości Caska obok Novaliji w sierpniu 2014. Strasznie lubię pływanie a w szczególności nurkowanie ale bez butli bo to troszkę za drogi sport jak dla mnie. Prosiłbym o jakieś namiary jeśli to nie problem. A druga sprawa to prom Prizna - Zigljen (Pag) którą płynęliście z lądu na wyspę jak to wygląda czasowo ile kosztuje jak często są promy i ile samochodów zabierają na raz.
Bardzo proszę o kontakt i dziękuję za odpowiedź.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.02.2014 09:19

marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 08.02.2014 21:04

witaj anakin. Bardzo dziękuję za linki. Jest tego strasznie dużo żeby to wszystko przeglądnąć potrzeba sporo czasu którego nie mam za wiele. Ale postaram się wyłowić coś z tekstów o muszlach. Być może ktoś tam opisał jakieś miejsca w pobliżu naszego zameldowania.
jeszcze raz dziękuję za lekturę pozdrowienia.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 08.02.2014 21:24

Nikt nie mówił, że bedzie łatwo.. :wink:
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 09.02.2014 14:42

Grzesiu mistrz LM i przewodnik po Pagu.
Nepcior
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nepcior » 31.07.2014 14:35

Właśnie się byczymy w Mandre na Pagu. Mieszkamy w tym samym apartamencie co Nero. Dodam kilka uwag od siebie, może się komuś przyda:
- Zaletą apartamentu na parterze jest to, że ma się swój własny parking. Pozostałe apartamenty mają wspólny, trochę ciasny.
- Ogródek z grillem do dyspozycji. Miło
- Plaża jest tak blisko, że nie ma problemu z robieniem "siku". Trzeba tylko przejść przez ulicę.
- Internet, klima, zmywarka, lodówka z zamrażarką, duży telewizor z satelitą (Przydał się, bo dwa dni były solidne burze)
- Nero pisał o jednej sypialni. My mamy dwie. Może wtedy jedna jeszcze nie była wykończona. Wygodnie śpimy z trójką dzieci.
- Kuchnia dobrze wyposażona. Brakuje nam tylko kubków na herbatę, ale radzimy sobie pijąc z misek :wink:
- Trochę ciemno w apartamencie, bo okien mało a zacienienie duże, ale rzadko tu siedzimy w dzień, wiec nam to nie przeszkadza. A nagrzewa się przez to mniej.
- Cena w szczycie sezonu (przełom lipca i sierpnia): 65EUR za dobę (2014)
- Łyżka dziegciu: czasem czuć szambo. To są tylko chwile, jednak potrafią zniesmaczyć kolację w ogrodzie. Wczoraj wywieźli ścieki i na razie nic nie czuć. Może to była kwestia przepełnienia. Jednak minus nam utkwił w pamięci.

W sumie w okolicy jest parę ciekawych miejsc do zobaczenia. Zadar, park Krka, jezaiora plitwickie - wszystko w zasięgu normalnej wycieczki samochodowej. Warto przy okazji wycieczek zrobić większe zakupy, bo ceny w Mandre powalają. Np. kostka masła to 20 kuna, snickers 8,29, puszka piwa 0,5l Ožujsko 9.99. Co ciekawe to samo Ožujsko, ale w plastikowej 2-litrowej butelce kosztuje 16,99, a to już cena całkiem przyzwoita.

Zaraz nasz najmłodszy przebudzi się z poobiedniej drzemki, więc czas zbierać się na plażę. Widoki podwodne niesamowite (trochę mi fale rzucały aparatem). Link trzeba sobie przekopiować, bo nie wolno mi jeszcze wstawiać normalnych linków:

youtu.be/qVEkPqfkyys

Pozdrawiam!
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 01.08.2014 12:19

Nepcior napisał(a):Właśnie się byczymy w Mandre na Pagu. Mieszkamy w tym samym apartamencie co Nero. Dodam kilka uwag od siebie, może się komuś przyda:
- Zaletą apartamentu na parterze jest to, że ma się swój własny parking. Pozostałe apartamenty mają wspólny, trochę ciasny.
- Ogródek z grillem do dyspozycji. Miło
- Plaża jest tak blisko, że nie ma problemu z robieniem "siku". Trzeba tylko przejść przez ulicę.
- Internet, klima, zmywarka, lodówka z zamrażarką, duży telewizor z satelitą (Przydał się, bo dwa dni były solidne burze)
- Nero pisał o jednej sypialni. My mamy dwie. Może wtedy jedna jeszcze nie była wykończona. Wygodnie śpimy z trójką dzieci.
- Kuchnia dobrze wyposażona. Brakuje nam tylko kubków na herbatę, ale radzimy sobie pijąc z misek :wink:
- Trochę ciemno w apartamencie, bo okien mało a zacienienie duże, ale rzadko tu siedzimy w dzień, wiec nam to nie przeszkadza. A nagrzewa się przez to mniej.
- Cena w szczycie sezonu (przełom lipca i sierpnia): 65EUR za dobę (2014)
- Łyżka dziegciu: czasem czuć szambo. To są tylko chwile, jednak potrafią zniesmaczyć kolację w ogrodzie. Wczoraj wywieźli ścieki i na razie nic nie czuć. Może to była kwestia przepełnienia. Jednak minus nam utkwił w pamięci.

W sumie w okolicy jest parę ciekawych miejsc do zobaczenia. Zadar, park Krka, jezaiora plitwickie - wszystko w zasięgu normalnej wycieczki samochodowej. Warto przy okazji wycieczek zrobić większe zakupy, bo ceny w Mandre powalają. Np. kostka masła to 20 kuna, snickers 8,29, puszka piwa 0,5l Ožujsko 9.99. Co ciekawe to samo Ožujsko, ale w plastikowej 2-litrowej butelce kosztuje 16,99, a to już cena całkiem przyzwoita.

Zaraz nasz najmłodszy przebudzi się z poobiedniej drzemki, więc czas zbierać się na plażę. Widoki podwodne niesamowite (trochę mi fale rzucały aparatem). Link trzeba sobie przekopiować, bo nie wolno mi jeszcze wstawiać normalnych linków:

youtu.be/qVEkPqfkyys

Pozdrawiam!



Witaj Nepcior , napisz jak z pogodą bo słuchy nas dochodzą,że pogoda nie rozpieszcza w tym roku :wink:
Pozdrawiam
Nepcior
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nepcior » 03.08.2014 13:39

No nie rozpieszcza. Znajomi byli wcześniej (chyba w czerwcu) i podobno lało prawie cały czas. My mieliśmy podczas dojazdu (sobota, 26.07) ulewy po drodze takie, że rzeki płynęły autostradą. Potem dwa dni ciężkich burz (wtorek i środa). Takich burz jeszcze nie widziałem. Nie jakaś przejściowa, tylko trzy godziny przeciągłych grzmotów i ulewy. Trzy dni pięknej pogody, ale ledwie woda znów się nagrzała i ponownie zaczyna się kiepścić. Jakiś niż nad Włochami. Ale przerwa się może przyda, bo strasznie się wszyscy spiekliśmy (mimo filtra 30 i 50)
Byle jutro pogoda się udała, bo planujemy odwiedzić park Krka.
manekk
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 11.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manekk » 19.03.2015 14:05

Witam !! Poszukuje 2 sprawdzonych apartamentów dla rodzin z małymi dziećmi w miejscowości Mandre. Jeśli ktoś chce mogę polecić apartamenty w miejscowości Pag gdzie byliśmy w zeszłym roku. PZDR.
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 19.03.2015 17:24

manekk napisał(a):Witam !! Poszukuje 2 sprawdzonych apartamentów dla rodzin z małymi dziećmi w miejscowości Mandre. Jeśli ktoś chce mogę polecić apartamenty w miejscowości Pag gdzie byliśmy w zeszłym roku. PZDR.

Poszło na PW :papa:
jagulka77
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jagulka77 » 17.04.2015 09:50

manekk proszę jak możesz prześlij mi namiar na apartamenty w Pagu, i czy miasto jest fajne, czy wieczorem można połazić z dzieciakami....napić się dobrej kawy czy zimnego piwa?:)
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 06.05.2015 06:00

jagulka77 napisał(a):manekk proszę jak możesz prześlij mi namiar na apartamenty w Pagu, i czy miasto jest fajne, czy wieczorem można połazić z dzieciakami....napić się dobrej kawy czy zimnego piwa?:)
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Można połazic,kawa i zimne piwo też jest.
magda8882
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8882 » 09.01.2016 18:31

Witam
Wybieram się w lipcu z grupą znajomych na Pag. Szukamy apartamentów w miejscowości Mandre.
Zależy nam na czymś w przystępnej cenie (do 55 Euro za apartament).
Możliwie nie daleko plaże ze względu na dzieci.
Jedziemy w 3 rodziny każda (2+2).
Czy macie coś sprawdzonego??? Proszę o namiary.
marcin25
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin25 » 03.06.2016 22:19

Trochę stary post, więc nic dziwnego, że zdjęcia z pierwszej strony wygasły i nie można pooglądać :(. Szkoda, bo chciałem zobaczyć jak wygląda Pag i może tam pojechać :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone