Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG - kwatery, knajpy, plaże - koszty ogólne.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zorbas
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2009
PAG - kwatery, knajpy, plaże - koszty ogólne.

Nieprzeczytany postnapisał(a) zorbas » 13.07.2009 16:55

Mam zamiar wybrać się w tym roku na wyspę PAG (pierwszy raz będę w Chorwacji). Interesują mnie kwatery - jest możliwość znalezienia czegoś w okolicach 15-20 sierpnia za 20-25EU za 2 osoby? Nie ukrywam, że na kwaterze chciałbym tylko spać i robić sobie szybki obiady, więc szczególnie mi nie zależy na komforcie. Myślicie że taniej będzie coś znaleźć na miejscu czy zarezerwować przez internet?
Zastanawiam się też jak wyglądają tam ceny w knajpkach. Ile kosztuje np. pepsi+jakaś przekąska?
Prosiłbym też o informację odnośnie plaż - są one prywatne czy ogólnie dostępne, płaci się za wstęp na plaże i miejsce pod parasolem? Jak wygląda zatłoczenie na plażach - jest pusto czy raczej nie ma gdzie ręcznika rozłożyć?
No i końcowe pytanie: nie licząc ceny benzyny i zakładając 25EU za kwaterę, wystarczy 1000zł-1500zł na 10 dni dla 2 osób? Oczywiście większość jedzenia przywieźlibyśmy z Polski więc tego nie liczę.
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 13.07.2009 17:17

zorbas napisał(a):Mam zamiar wybrać się w tym roku na wyspę PAG (pierwszy raz będę w Chorwacji). Interesują mnie kwatery - jest możliwość znalezienia czegoś w okolicach 15-20 sierpnia za 20-25EU za 2 osoby? Nie ukrywam, że na kwaterze chciałbym tylko spać i robić sobie szybki obiady, więc szczególnie mi nie zależy na komforcie. Myślicie że taniej będzie coś znaleźć na miejscu czy zarezerwować przez internet?
Zastanawiam się też jak wyglądają tam ceny w knajpkach. Ile kosztuje np. pepsi+jakaś przekąska?
Prosiłbym też o informację odnośnie plaż - są one prywatne czy ogólnie dostępne, płaci się za wstęp na plaże i miejsce pod parasolem? Jak wygląda zatłoczenie na plażach - jest pusto czy raczej nie ma gdzie ręcznika rozłożyć?
No i końcowe pytanie: nie licząc ceny benzyny i zakładając 25EU za kwaterę, wystarczy 1000zł-1500zł na 10 dni dla 2 osób? Oczywiście większość jedzenia przywieźlibyśmy z Polski więc tego nie liczę.



Kolego to wszystko o co pytasz jest na forum, poszukaj troszeczkę :D ja jade w sierpniu tez na Pag .
zorbas
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zorbas » 13.07.2009 17:43

evil napisał(a):Kolego to wszystko o co pytasz jest na forum, poszukaj troszeczkę :D ja jade w sierpniu tez na Pag .


No właśnie czytam od rana - między innymi lektura forum skierowała moje plany w stronę Pag. Sęk w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć kosztów pobytu, a jak już znajduję to ceny za 4-6 osobowe lokum.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.07.2009 18:31

zorbas napisał(a):.....No i końcowe pytanie: nie licząc ceny benzyny i zakładając 25EU za kwaterę, wystarczy 1000zł-1500zł na 10 dni dla 2 osób? Oczywiście większość jedzenia przywieźlibyśmy z Polski więc tego nie liczę.

wałkowany od kilku dni temat czy 1000 PLN/os wystarczy: www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=23518&highlight=
zorbas napisał(a):...Sęk w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć kosztów pobytu, a jak już znajduję to ceny za 4-6 osobowe lokum.

bo źle szukasz.
W FAQ jest takich namiarów do wyboru, do koloru: www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17804 tylko mi nie pisz, że tam są tylko 4-osobowe bo sam ten wątek pisałem, więc zawartośc znam :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
PAG - kwatery, knajpy, plaże - koszty ogólne.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone