Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG i my- Chorwacja po raz drugi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.11.2015 22:08

Drugie zdjęcie jest robione na Pagu?
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 05.11.2015 22:19

tak a czemu pytasz?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.11.2015 22:27

A tak z ciekawości........ :wink:
Wygląda na kiepskiej jakości fotomontaż, ale pewnie mam zwidy, bo skoro reszta była na Pagu, to i to pewnie też........ :wink:
To po prostu mi dziwnie wali po oczach........

Osobiście życzę wszystkiego Naj na nowej drodze życia...... :D
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 05.11.2015 22:36

:D Na szczęscie sam je robiłem to mam 100% pewnosci :D
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 05.11.2015 22:38

No No fajowe zdjęćka.
Szkoda że ja nie mam takich.
Widzę że "anakin" był pierwszy.
A i ja się przyłączam do życzeń.
Wszystkiego Naj Naj.
Pozdrowionka
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 05.11.2015 22:42

anakin napisał(a):Osobiście życzę wszystkiego Naj na nowej drodze życia...... :D

marosmaro napisał(a):No No fajowe zdjęćka.
Szkoda że ja nie mam takich.
Widzę że "anakin" był pierwszy.
A i ja się przyłączam do życzeń.
Wszystkiego Naj Naj.
Pozdrowionka


Dziękujemy :-D
olkas
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 01.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olkas » 06.11.2015 09:32

Czekam na jeszcze więcej zdjęć,pozdrawiam
stonoga1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) stonoga1 » 08.11.2015 17:59

marcin_wawa85 napisał(a):
stonoga1 napisał(a):Witaj, fajna relacja i piękne zdjęcia. Mam pytanie, co do trasy - jak się jechało przez Zwardoń. Też ruszamy w następne wakacje spod Warszawy, jedziemy przez Słowację i Węgry i zastanawiamy się nad Zwardoniem. Do tej pory wybierając trasę via Słowacja, Węgry jechaliśmy na Cieszyn. Ile czasu zajęło Wam dojechanie do granicy, czy były jakieś trudnienia, itp. Będę wdzięczna za info, bo trudno znaleźć cokolwiek o nowootwartej ES-ce. Pozdrawiam.



Jechało się bardzo dobrze, wyjeżdzaliśmy o 18 z wawy i w Zwardoniu byliśmy o 22, na CPNie zrobiliśmy sobie godzinę postoju + tankowanie. Przejazd przez Słowację w nocy pozwolił uniknąc korków na zwężeniach na autostradzie. O 6 rano przekroczyliśmy granicę węgiersko- chorwacką. W samo południe dotarliśmy na miejsce. Trasa przez Polskę bezproblemowo, tylko wyprzedzające sie tiry denerwują :D Ale trasę ogólnie polecam i jak bede jechal następnym razem do cro to jade tak samo :hut:


Wielkie dzięki za odpowiedź :D Chyba pokusimy się na Zwardoń. Jeszcze tylko 8 miesięcy :D
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 08.11.2015 18:51

stonoga1 napisał(a):
marcin_wawa85 napisał(a):
stonoga1 napisał(a):Witaj, fajna relacja i piękne zdjęcia. Mam pytanie, co do trasy - jak się jechało przez Zwardoń. Też ruszamy w następne wakacje spod Warszawy, jedziemy przez Słowację i Węgry i zastanawiamy się nad Zwardoniem. Do tej pory wybierając trasę via Słowacja, Węgry jechaliśmy na Cieszyn. Ile czasu zajęło Wam dojechanie do granicy, czy były jakieś trudnienia, itp. Będę wdzięczna za info, bo trudno znaleźć cokolwiek o nowootwartej ES-ce. Pozdrawiam.



Jechało się bardzo dobrze, wyjeżdzaliśmy o 18 z wawy i w Zwardoniu byliśmy o 22, na CPNie zrobiliśmy sobie godzinę postoju + tankowanie. Przejazd przez Słowację w nocy pozwolił uniknąc korków na zwężeniach na autostradzie. O 6 rano przekroczyliśmy granicę węgiersko- chorwacką. W samo południe dotarliśmy na miejsce. Trasa przez Polskę bezproblemowo, tylko wyprzedzające sie tiry denerwują :D Ale trasę ogólnie polecam i jak bede jechal następnym razem do cro to jade tak samo :hut:


Wielkie dzięki za odpowiedź :D Chyba pokusimy się na Zwardoń. Jeszcze tylko 8 miesięcy :D


Nie ma za co i udanego urlopu już teraz życzę :hut:
Emiliaa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emiliaa » 09.11.2015 22:22

W końcu się doczekałam! Super zdjęcia Marcinie, będzie piękna pamiątka :wink: mnie to by się marzył od razu ślub w Chorwacji, ale mając taki dowód jak Twój, nie musi nikt wiedzieć, że wcale tak nie było :D
Pozdrawiam!

P.S. Podobni jesteście do siebie z Żonką :)
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 13.11.2015 20:40

Emiliaa napisał(a):W końcu się doczekałam! Super zdjęcia Marcinie, będzie piękna pamiątka :wink: mnie to by się marzył od razu ślub w Chorwacji, ale mając taki dowód jak Twój, nie musi nikt wiedzieć, że wcale tak nie było :D
Pozdrawiam!

P.S. Podobni jesteście do siebie z Żonką :)


Dzięki:) no pamiątka jest:) w albumie zdjęcia robią jeszcze lepsze wrażenie :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.11.2015 18:15

Zdjęcia ślubne extra! :D
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 13.12.2015 10:53

agata26061 napisał(a):Zdjęcia ślubne extra! :D

dziękujemy :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.12.2015 11:18

Piękne zdjęcia ślubne i fantastyczna pamiątka. :)
BTW - przekaż małżonce, że suknia ślubna śliczna i bardzo gustowna. :wink:
Oczywiście Twój strój też niczego sobie, ale wiadomo że panna młoda jest zawsze najpiękniejsza... :oczko_usmiech:
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 13.12.2015 12:13

Mikromir napisał(a):Piękne zdjęcia ślubne i fantastyczna pamiątka. :)
BTW - przekaż małżonce, że suknia ślubna śliczna i bardzo gustowna. :wink:
Oczywiście Twój strój też niczego sobie, ale wiadomo że panna młoda jest zawsze najpiękniejsza... :oczko_usmiech:


Jeszcze raz dziękujemy :D
Małżonce przekazane jest jej bardzo miło :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
PAG i my- Chorwacja po raz drugi - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone