Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - hodowla muli

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.08.2012 07:02

eRBe napisał(a):Ale najwazniejsze, ze wyczailem hodowle muli przy samym moscie na Pag. Zjezdza sie troche nizej niz te ruinki i tam mozna dostac mule prosto z morza (do godz. 9.00).


Zgadza się.

Dalmacja 2011 (II) 371a.jpg


Pozdrawiam
eRBe
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) eRBe » 24.08.2012 07:43

censor napisał(a): 8O 8O 8O w ubiegłym roku w Drače na Pelješacu płaciłem 15 kun/kg.



Taka cene mi podal wczoraj Chorwat, u ktorego mieszkam. Takze mala poprawka, dzis zaplacilem 20 Kun/kg. Jak za darmo :)
Luis
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luis » 24.08.2012 17:55

eRBe napisał(a):
bolosu napisał(a):To jest hodowla pereł więc tam nie ciśnij bo to jest bez sensu.


O tym juz czytalem gdzies na forum zanim zadalem pytanie. Nawet pomyslalem, ze jak sa perly to beda i malze ;) Ale znalazlem to na GE i to chyba wlasnie nie jest to.

bolosu napisał(a):Polecam zatoke w simuni...


I to jest konkret. Wielkie dzieki :) Wybiore sie tam w ktorys dzien urlopu i obadam co i jak. Najwazniejsze, ze mam brac garnek, bo jest szansa na swieze mule :)

Luis napisał(a):Hej, to ja chcę i będę wdzięczny jak podasz mi namiary w okolicach Trogiru. Pozdrawiam :)


Prosze bardzo. Ja sie tam zaopatrywalem. 43 30'54.36N 16 09'26.24''E http://www.panoramio.com/photo/29074773 Mam nadzieje, ze taki namiar wystarczy. Jesli nie to wytlumacze lopatologicznie. Smacznego :)


No i udalo się :)

Miejsce znalazłem, kupiłem, ukichiciłem i zjadłem :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.08.2012 18:28

Gwoli ścisłości Ribarica to miasto :mrgreen:

Ribarnica to co innego :)

Januszu czyżbyś nie czytał wszystkiego ? :mrgreen:
eRBe
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) eRBe » 25.08.2012 10:41

Luis napisał(a):Miejsce znalazłem, kupiłem, ukichiciłem i zjadłem :)


Ja rowniez :) Z czyszczeniem byl problem w warunkach polowych, ale jakos mniej-wiecej sie ualo ;) Dodam, ze o 7.45 byla juz koncowka muli w Pagu. Zostal moze kilogram, chyba ze mieli jeszcze cos na zapleczu. Takze faktycznie trzeba sie z ranca pojawic w ribarnicy.

Obrazek
Kajetanos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajetanos » 10.09.2012 20:53

eRBe napisz w którym miejscu w miesie Pag jest ten sklep rybny Ribarnica
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Pag - hodowla muli - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone