Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Oznaczone plaże FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014
Oznaczone plaże FKK

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 31.12.2014 19:39

Cześć.
Śledząc różne wątki na naszym fantastycznym forum, pomyślałem, że może udałoby nam się wspólnie stworzyć rozpiskę oznaczonych plaż FKK w Chorwacji. Będzie wszystko w jednym miejscu, bo teraz ma wrażenie, że jest lekki chaos. Zdaję sobie sprawę, że taką plażą może być prawie każda mniejsza lub większa zatoczka, ale może dobrze byłoby mieć takie kompendium oznakowanych plaż. Sądzę, że będzie pomocne dla wszystkich miłośników FKK w Chrowacji. (byłem w tym roku m.in. na plaży FKK w Bol'u [i nie mam na myśli Pakliny], a o tym miejscu nie znalazłem na forum informacji, stąd wpadłem na taki pomysł).
Co to tym sądzicie?
Pozdrawiam :)
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 06.01.2015 15:42

Coś małe zainteresowanie tym tematem. Ale jak widać w innych tematach też za wiele się nie dzieje. Chyba taki okres.
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 07.01.2015 17:49

Skoro zacząłem wątek, to może rozpocznę jako pierwszy.
Do wakacji pewnie coś się uzbiera w tej bazie :)

Mieliśmy w tym roku okazję wypoczywać na wyspie Brač i korzystać z 3 oznaczonych plaż FKK:

1] plaża FKK w miejscowości MIRCA (łączy Mircę i Supetar)

MIRCA.jpg


2] plaża FKK w miejscowości BOL (znajduje się zaraz za tekstylną plażą za klasztorem na wschodzie miejscowości)

BOL.jpg


3] plaża FKK Paklina na ZŁOTYM ROGU (lokalizacji nie muszę chyba szczególnie opisywać)

RAT.jpg


Podsumowując:
wyspa BRAČ
1] FKK MIRCA
2] FKK BOL
3] FKK ZŁOTY RÓG

Czekam(y) na kolejne plaże.
Pozdrawiam :)
nowotarżanin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1108
Dołączył(a): 21.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 07.01.2015 20:44

Plaża Plitka Punta Vodice, plaża kameralna, oznaczona FKK, w ubiegłym roku nie było zbyt wielu ludzi, w większości Austriacy i Niemcy, można spokojnie odpoczywać, choć obok plaży przebiega polna droga prowadząca do Tribunj i zdarzają się niestety ciekawscy panowie.
Załączniki:
Plaża FKK Vodice - Tribunj.PNG
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 09.01.2015 17:09

nowotarżanin napisał(a):, choć obok plaży przebiega polna droga prowadząca do Tribunj i zdarzają się niestety ciekawscy panowie.


Ciekawscy Panowie w majtkach zdarzają się wszędzie na FKK. Chyba nie sposób tego uniknąć. Mnie osobiście śmieszą :)
Ale w końcu nie o to w tym wątku chodzi.

Czekamy na kolejne wpisy.....
Hellmutos
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hellmutos » 14.01.2015 16:29

Pytanko...może ktoś wie czy obok zaznaczonych plaż i/lub innych plaż FKK w Chorwacji znajdują się jakieś tanie, przydomowe campingi?
Oczywiście zdaje sobie sprawę z istnienia dużych ośrodków naturystycznych...przeglądałem także tematy na forum gdzie podane są namiary na tanie pola namiotowe, jednakże nie zawsze idzie to w parze z dostępem do nagiej plaży. Jeżeli ktokolwiek cokolwiek wie i pomoże mi w połączeniu wyjazdu na tani kemping z dostępem w okolicy do plaży FKK będę wdzięczny...przypuszczam, że inni forumowicze także
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 19.01.2015 22:59

Fajny temat :) ja mogę tylko napisać o plaży Nugal na Makarskiej ale to chyba każdy go zna ;)
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 20.01.2015 17:58

Pozwolę sobie na uzupełnienie wpisu KrzychuZiom'a (mam nadzieję, że się nie obrazi) o mapkę z plażą FKK Nugal. Znajduje się między Makarską, a Tučepi. Ja nie byłem tam jeszcze. Może kiedyś... :)

Nugal.jpg

Zachęcam by dopisywać kolejne plaże FKK. Gdy uzbiera się tego więcej, będę robił małe podsumowania. Czekamy...
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 23.01.2015 12:55

Hellmutos napisał(a):Pytanko...może ktoś wie czy obok zaznaczonych plaż i/lub innych plaż FKK w Chorwacji znajdują się jakieś tanie, przydomowe campingi?
Oczywiście zdaje sobie sprawę z istnienia dużych ośrodków naturystycznych...przeglądałem także tematy na forum gdzie podane są namiary na tanie pola namiotowe, jednakże nie zawsze idzie to w parze z dostępem do nagiej plaży. Jeżeli ktokolwiek cokolwiek wie i pomoże mi w połączeniu wyjazdu na tani kemping z dostępem w okolicy do plaży FKK będę wdzięczny...przypuszczam, że inni forumowicze także


Ja Ci niestety nie pomogę, bo się tym nie interesowaliśmy. Proponuję Ci poszukać gdzieś na forum, lub ewentualnie znaleźć kamping, który jest położony najbliżej plaż FKK w danej miejscowości.
osowa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osowa » 29.01.2015 17:38

Witam , jestem tu nowy tzn. nigdy nie byłem w Chorwacji tylko Polskie Dębki. czy sa jakieś plaże naturystyczne bliżej Słowenii ?
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 30.01.2015 23:40

Myślę, że powinieneś poszukać czegoś na Istrii. Poczytaj informacje na forum. No chyba, że ktoś wrzuci jakieś namiary na plaże FKK tym wątku. Poniekąd dlatego go stworzyłem, ale na razie słabo z informacjami... :)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 31.01.2015 09:33

Spokojnie ;) uzbiera sie :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.02.2015 09:48

osowa napisał(a):Witam , jestem tu nowy tzn. nigdy nie byłem w Chorwacji tylko Polskie Dębki. czy sa jakieś plaże naturystyczne bliżej Słowenii ?


proponuje Istrię a tam ogromne ilości, wystarczy poczytać :)
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 12.02.2015 10:52

Zivogosce - plaża za hotelem Nimfa - dobrze oznaczona, choć będąc w Chorwacji pierwszy raz nie miałem pojęcia co to jest FKK! Klub jakiś czy co? I poszedłem dalej... Na szczęście nikogo nie było i od tej pory jako "tekstylny" szanuję "nietekstylnych" i unikam takich miejsc :oops:
Załączniki:
cro_fkk.JPG
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.02.2015 13:20

Chcąc się opalać i spędzać czas nago nie ma potrzeby szukać plaży FKK w Cro :)
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Oznaczone plaże FKK
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone