Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Osada Ćunski - wyspa Losinj (niedaleko Mali Losinj)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Przemolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 18.07.2004
Osada Ćunski - wyspa Losinj (niedaleko Mali Losinj)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemolo » 08.05.2017 18:08

Czy ktoś zna osadę Ćunski? śmieszna nazwa, na forom praktycznie się nie pojawiała.
Pytam, bo wstępnie sobie tam na 5 dni nocleg zaklepałem. 8km do Mali Losinj (w kierunku Cres).

Czy w Mali Losinj da się zrobić normalne zakupy w "lądowych" cenach w jakimś markecie?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.05.2017 19:52

Powinieneś zajrzeć do tej relacji:
lost-in-t49368-75.html#p1649388
i ewentualnie pogadać z jej autorem.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 09.05.2017 11:24

Jeżdżę na Losinj od 2006 roku. Teraz będzie już dziewiąty raz :) . W Cunski jest małe lotnisko. Poza tym niewiele o tej mieścince wiem. Cres i Losinj zwiedziłem dość dokładnie, ale Cunski kojarzę tylko z uwagi na to lotnisko. Mali Losinj to największa wyspiarska miejscowość w Chorwacji. Cen nie kojarzę, ale widziałem tam chyba markety wszystkich sieci :)
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 09.05.2017 14:51

w Mali Losinj jest na pewno Konzum i Lidl, ceny normalne, Chorwackie. Ja osobiście nie widziałem różnic w cenie w sklepach nawet w centrum Hvaru. W restauracjach, owszem można się doszukać kilku procent różnicy.
Malowa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 654
Dołączył(a): 31.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 18.05.2017 17:05

Przemolo napisał(a):Czy ktoś zna osadę Ćunski? śmieszna nazwa, na forom praktycznie się nie pojawiała.
Pytam, bo wstępnie sobie tam na 5 dni nocleg zaklepałem. 8km do Mali Losinj (w kierunku Cres).

Czy w Mali Losinj da się zrobić normalne zakupy w "lądowych" cenach w jakimś markecie?



W Cunski jest świetna knajpa - bufet Dvie Palme - nie wyględna, ale żarcie pierwsza klasa, najlepiej zapytać właściciela co poleca i olać kartę :).
Sklepu nie kojarzę, mieszkaliśmy w pobliskim Artatore i tam robiliśmy drobne zakupy. W Mali Losinij jest duży Konzum, ceny z tego co pamiętam w 2015 były normalne.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Osada Ćunski - wyspa Losinj (niedaleko Mali Losinj)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone