Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Orebić - szukam ładowarki do nokii

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Orebić - szukam ładowarki do nokii

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 14.07.2014 20:24

Mam prośbę, czy ktoś z osób będących aktualnie w Orebiću mógłby pożyczyć ładowarki do nokii z cieńszym , koncentrycznym końcem? Mam starą nokię C5 i zapomniałam ładowarki.

Pozdrawiam
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 14.07.2014 20:34

W takim razie, mam radę ;) Odpocznij od telefonów ;) Wczasy, to wczasy :D Dawniej ludzie żyli bez komórek i nie narzekali :mrgreen: :oczko_usmiech:
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 14.07.2014 21:45

no tak, odpoczywam ale obiecałam mojej szefowej że w pomogę w razie problemów w pracy (to służbowy telefon). Ona jest wobec mnie ok , ja też staram się być w porządku.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 14.07.2014 22:03

ewa.krakuska napisał(a):no tak, odpoczywam ale obiecałam mojej szefowej że w pomogę w razie problemów w pracy (to służbowy telefon).
szefowa powinna wszystko umieć. :D
Ostatecznie możesz wykupić kartę do automatu telefonicznego lub zatelefonować z poczty (poprosić o rachunek to może Ci go rozliczą.)
Solek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Solek » 14.07.2014 22:07

o ile nie jestes tam sama moze poprostu przełóz karte do innego telefonu:)
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 14.07.2014 22:26

w moim osobistym telefonie mam mikro kartę i duża nie podejdzie,
no trudno, jutro będę pytać Polaków licznie odwiezających Orebic
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 15.07.2014 00:20

Ewa - myśmy 3 lata temu szukali "na gwałt" ładowarki do aparatu, bo zapomnielismy - akcja była spora, na fishpicnicu wyczailismy człowieka z aparatem jak nasz - na szczęście był to Polak i mieszkał na naszym kempingu :D
Ale do rzeczy - zanim go namierzylismy, to zjeździliśmy cały Zadar we wszystkich sklepach elaktro pytaliśmy i nie było ładowarki do lustrzanki Sony, ale do telefonów mogłaś kupić kazdy rodzaj, jakic chiałaś :D
Podejrzewam, że w Splicie znajdziesz bez problemu :)
Koszt też kilkanaście do kilkadziesiąt złotych :)

A - 4 lata temu zapomnieliśmy ładowarki do telefonu, ale T kupił na podrzednej stacji benzynowej wersję samochodową - ze 20 zł w przeliczeniu za to dał a służy do dziś choć zmienił się nawet model telefonu ;) (dzięki fachowcom za wtyczkę mini/mikro usb ;) )
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 15.07.2014 06:37

Natko_ napisał(a):Podejrzewam, że w Splicie znajdziesz bez problemu :)
Koszt też kilkanaście do kilkadziesiąt złotych :)


No tak ale do Splitu mam kawał drogi :).

Jak nie znajdę wcześniej to w czasie wycieczki do Dubrownika na pewno kupię.
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 15.07.2014 10:47

W Trogirze spytaj - na wlocie (od Szybenika?) pobudowały się większe markety - powinni mieć - albo właśnie stacja benzynowa :)

Rozumiem Twój ból - wiadomo, na wakacjach telefon nie jest najważniejszy, ale czasem zwyczajnie jest potrzebny :( ;)

Udanej wycieczki do Dubrownika - jej, ja jeszcze 40 dni siedzę w PL, a potemmmmm.... :hut: :hut: :hut:
killu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 04.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) killu » 15.07.2014 11:04

Pozdrawiam, w Korculi naprzeciwko dworca autobusowego jest sklepik z akcesoriami do telefonów(patrząc od strony morza za plecami masz marinę z jachtami, przed sobą mały placyk zabaw dla dzieci z drewnianym statkiem do wspinania się, za tym placykiem do zabaw jest mały sklepik z akcesoriami, zresztą miejscowi powinni pokazać drogę).
Z Orebica do Korculi podpłyń sobie promem lub mniejszą łódką jakiegoś przewoźnika, pływa tam co chwilę coś tylko do Korculi a nie na przystań Domince- ta znajduje się parę kilometrów od miasta, koszt promu to kilkanaście kun a przy okazji jakie widoki :lol:
Powodzenia :papa:
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 15.07.2014 11:09

O rany - Ewa - ale palnęłam :P :oops: :oops: :oops:

Czytałam wcześniej relację z Ciovo i jakoś mnie zaćmiło, że Wy na Ciovo jesteście :P
Aaaale Ci poradziłam z tym Splitem i Trogirem :D
Wybacz :D :D :D

Nie no, Orebic to wiadomo - Dubrovnik chyba zostaje... Ewentualnie popatrz w tym wielkim Konzumie na wlocie do Orebica...
A gospodarze nie mogą poradzić? W sumie ładowarka do nokii ta z "dziubkiem" to nie jest jakaś nieosiągalna jeszcze....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2014 11:10

No tragedia no...urlop bez telefonu, bez laptopa, bez filmów innych pierdół jest wręcz urlopem straconym...ja zawsze zabieram dwa laptopy, dwie ładowarki, komputer stacjonarny, mnóstwo wgranych filmów bo wolę pogadać na cro jak wypoczywać...poza tym praca - fakt, jest urlop ale trzeba pracować i jakoś prowadzić firmę...na plaży też przyjemnie posiedzieć z laptopem i telefonem, zawsze to czas szybciej mija...w zeszłym roku jak byłem w cro, był taki upał, że na okrągło w apartamencie siedziałem ale na szczęście miałem dostęp do internetu... :D ...żona z początku się denerwowała ale rozumiała moje urlopowe potrzeby :!: :)
Na wszelki wypadek chodzę też z dwoma telefonami - prywatnym i służbowym bo kiedyś dzwonili do mnie z pracy z pytaniem gdzie jest cukier bo nie mogą znaleźć... :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.07.2014 11:28

A kto tu pisze o laptopach, komputerach, dwóch telefonach? Po prostu, ktoś musi mieć telefon i wszystko. Jest mu potrzebny nawet na urlopie. A czasem i net jest potrzebny, taka robota...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2014 11:31

Dlatego napisałem, że się zabezpieczam...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 15.07.2014 11:35

alechandro napisał(a):Dlatego napisałem, że się zabezpieczam...

Można i tak ;)
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Orebić - szukam ładowarki do nokii
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone