Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Orebić po raz 4 - i na pewno nie ostatni :-)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 03.08.2011 12:10

Masz rację; może też mamy inną perspektywę, bo ja jadę na początku czerwca, a w tym roku było o tej porze pusto jak nigdy.
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 03.08.2011 12:19

maslinka napisał(a):
Ależ w Trpanju jest stare miasto ...


...Każdy wybiera to, co lubi



Oczywiście iż jest

Polacy do Sopotu też jeżdżą i im się podoba.
To nic że tłoczno...

Jednym smakuje karlowacko innym ożujsko. I fajnie iż tak jest

Ja jestem zwolennikiem Trpani, chociaż za 10 dni KORCULA HURA (chyba?)

Pozdr.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 03.08.2011 12:47

W tym roku w drugiej połowie lipca nawet Orebic nie był jakoś specjalnie zatłoczony. Powiedziałabym, że raczej był pustawy jak na swoje możliwości. I pełno pustych kwater.

Ja bym w Trpanju nie osiadła na wakacje aczkolwiek podoba mi się. Ale bardziej na chwilę, dwie :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.08.2011 16:23

Aldonka napisał(a):W tym roku w drugiej połowie lipca nawet Orebic nie był jakoś specjalnie zatłoczony. Powiedziałabym, że raczej był pustawy jak na swoje możliwości. I pełno pustych kwater.

Ja bym w Trpanju nie osiadła na wakacje aczkolwiek podoba mi się. Ale bardziej na chwilę, dwie :)


Witaj Aldonko :lol:
Już zaczynałam się martwić, że Cię nie ma na forum.
Ale widzę, że wróciliście "cali" i zdrowi :papa:
piotr65
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr65 » 07.08.2011 09:25

Aldonka napisał(a):W tym roku w drugiej połowie lipca nawet Orebic nie był jakoś specjalnie zatłoczony. Powiedziałabym, że raczej był pustawy jak na swoje możliwości. I pełno pustych kwater.

Ja bym w Trpanju nie osiadła na wakacje aczkolwiek podoba mi się. Ale bardziej na chwilę, dwie :)


Potwierdzam słowa Aldonki. A tak mnie straszono tłokiem na plaży :D
Fakt, że plażowaliśmy zaraz na początku przy jeszcze nie oddanym do
użytku hotelu, im dalej w kierunku centrum tym zagęszczenie ludzi na metr kwadratowy rosło. :lol:
Z dodatkowych atrakcji, widowisko: "światło i dźwięk" w postaci porannej burzy. Ale widok.
Pozdrawiam.
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011
witam wszystkich

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 07.08.2011 14:12

Od kilku lat jeżdżę do chorwacji i z dużym zaintersowaniem czytam Wasze forum. W końcu sama postanowiłam się zarejestrować i podzielić tym co wiem na tematy poruszane. :D
Tydzien temu wróciliśmy z półwyspu peljesac, rzeczywiście pogoda zrobiła w tym roku psikusa, ale i tak nie ma co narzekać. W chorwacji zasze jest super :D
Odnośnie promów z Orebica na Korculę, to ostatni odchodzi o 23, taksówka ostatnia o 22. Bilet kosztuje 12 kun. Prom samochodowy to koszt: auto 76 kun + 16 kun od każdej osoby.
A odnośnie knajpek z jedzeniem w Orebicu. Dla mnie było ich zdecydowanie za mało. Chyba, że gdzieś są ukryte, ale przy główym deptaku malutko.. a jedna to zupełne dno... Za to w Korculi nadmiar 8)
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 12.07.2013 18:52

Melduję myszko że relacja przeczytana w całości - dzięki za link.

Super! piękny ten Orebic. Żółwiki świetne :)

No i Budapeszt zachwycający. Ciągle sobie obiecujemy, że zatrzymamy się na zwiedzanie i jakoś tak schodzi, że podziwiamy przez szyby samochodu. Może w tym roku.... ?

:)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 12.07.2013 19:44

Goniaa napisał(a):Melduję myszko że relacja przeczytana w całości - dzięki za link.

Super! piękny ten Orebic. Żółwiki świetne :)

No i Budapeszt zachwycający. Ciągle sobie obiecujemy, że zatrzymamy się na zwiedzanie i jakoś tak schodzi, że podziwiamy przez szyby samochodu. Może w tym roku.... ?

:)


W Budapeszcie warto się zatrzymać, nawet kosztem jednego dnia w Cro :P ,
a Peljesac jest piękny, więc polecam :P ,
no i będę czekać na relację :P .

:papa:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 12.07.2013 20:42

mysza73 napisał(a):no i będę czekać na relację :P .

:papa:



...się postaram coś napisać:)
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 05.01.2015 14:12

Witam, przeczytałam relację za jednym "posiedzeniem".
Piękne zdjęcie, no i kto wie??może Orebic w tym roku??
Zawsze problem z decyzją, tu czy może lepiej tam.
Było by super gdyby urlop trwał przynaaajmniej miesiąc ;)
pozdrawiam w Nowym Roku
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Orebić po raz 4 - i na pewno nie ostatni :-) - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone