Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Orebić -apartament Stara?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Orebić -apartament Stara?

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.11.2014 08:02

Witam serdecznie

Czy ktoś z Was stacjonował może w Orebić w apartamencie Stara?
Zastanawiam się,czy się zdecydować...czy to dobra lokalizacja? Czy nie będzie tłumów?
Zerkniecie?

Pozdrawiam i liczę na pomoc:)

Ania
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.11.2014 12:36

To jest ten budynek. Samo centrum. W sezonie tą uliczka chodzą tłumy turystów. Przy samej lodziarni Bliźniaków.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 19.11.2014 13:35 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.11.2014 13:32

loverosa napisał(a):...czy to dobra lokalizacja? Czy nie będzie tłumów?


Ogólnie w Orebic jest b. dużo turystów i b. dużo naszych rodaków.
Ten apartament stoi przy głównym deptaku, choć jakby plecami do niego. Tarasy apartamentów są skierowane w stronę plaży i morza. Tuż obok jest restauracja - na parterze otwarta w kierunku morza, do tego ma również otwarty taras na piętrze. Popołudniami i wieczorem to raczej normalne, że sporo ludzi się kręci i jakieś tam dźwięki z restauracji mogą docierać ale nie do późnych godzin nocnych. Raz przechodziliśmy tamtędy koło 23 to nie było hałasów. Jeśli apartament jest od strony morza a nie deptaka to powinno być ok.

Na plaży raczej bez tłumów - ja tam nie mieszkałam ale przechodziłam tam kilka razy. Tuż obok jest słynna lodziarnia Oaza.
Zauważyłam, że plaża jest jakby oddzielona i nie bardzo jest się którędy na nią dostać jeśli nie mieszka się w tym budynku lub obok w kolejnym.
Na fotkach w necie budynek wygląda nieco inaczej - jest bez elewacji, w rzeczywistości posiada elewację.
Wg mnie to ten budynek na środku mojej fotki.
post-7016-0-79170500-1409782072.jpg
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.11.2014 17:17

Tak, to ten dom ze zdjęcia. Ja także tam nie mieszkałem, byłem jedynie w Orebiću jakieś 50 razy :)
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.11.2014 17:46

Dziękuję Wam ślicznie,ale nie tego szukałam.Wolę bardziej zaciszne miejsca.Dobrze,że się zapytałam :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.11.2014 17:51

loverosa napisał(a):Dziękuję Wam ślicznie,ale nie tego szukałam.Wolę bardziej zaciszne miejsca.Dobrze,że się zapytałam :)

Orebić to największe miasteczko na półwyspie. Chesz spokoju to szukaj w Žuljanie, Trsteniku, Trpanju, Podobuće, Postupie, Borje albo w zatunelowym Pelješcu czyli w Borku. Do Orebića to na zakupy i lody można jeździć, choć są i tacy co tam mieszkają i sobie chwalą. Ale raczej nie przy Obali Pomoraca :) Szukaj po mapie, wtedy widać co i jak ;)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Orebić -apartament Stara?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone