Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Opłaty za autostrady

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafrob
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.07.2007
Opłaty za autostrady

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafrob » 01.08.2007 10:31

Witam, w sierpniu pierwszy raz jade do Chorwacji stąd moje pytanie.
Mam zamiar jechać Autostradą A4 (z Węgier do Zagrzebia) a pozniej A1 do Zadaru i do Biogradu.
Pytanie odnośnie opłat, czy tam są bramki przez które przejeżdżamy i płacimy? Ile mnie to średnio wyniesie i czy można płacić kartą (Inteligo VISA), czy w kunach lub może euro.


pozdrawiam
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 01.08.2007 10:54

Było to już setki razy wałkowane użyj opcji szukaj na niebieskim pasku!
parrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) parrot » 01.08.2007 11:33

Na A1 na bramkach bez problemu płaciłem Visą Electron. Szybko i sprawnie. Nawet podpisu nie chcieli. Kurs wyszedł 0,4788 za kunę, więc płacenie kartą jest OK. Możesz płacić też w kunach i euro. Nie ma problemu. Jeśli będziesz płacił w euro - lepiej mieć bilon, nie będzie problemu z wydaniem reszty ;)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone