Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

opłata za prąd - dobrowolna?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woj33
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.06.2003
opłata za prąd - dobrowolna?

Nieprzeczytany postnapisał(a) woj33 » 04.06.2003 11:17

Czy opłata za przyłączenie do prądu jest dobrowolna, czy doliczana obowiązkowo? Na wielu kampingach (www.camping.hr) to dość istotny składnik ceny całości...
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 04.06.2003 11:59

woj33 napisał(a):Czy opłata za przyłączenie do prądu jest dobrowolna, czy doliczana obowiązkowo? Na wielu kampingach (www.camping.hr) to dość istotny składnik ceny całości...


Nie jest raczej obowiązkowa - przy płaceniu pytali mi się, czy korzystałem, to się przyznawałem... :x

J
Cube
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cube » 04.06.2003 16:36

na tym campie co ja bylem oplata za prad oznaczala ze dostawales kabel pod namiot i mogles kozystac do woli. Jak sie nie chcialo miec takiego "bajeru" mozna bylo bezplatnie uzywac gniazdek przy lazienkach.

pozdro
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 04.06.2003 17:34

Cube napisał(a):na tym campie co ja bylem oplata za prad oznaczala ze dostawales kabel pod namiot i mogles kozystac do woli. Jak sie nie chcialo miec takiego "bajeru" mozna bylo bezplatnie uzywac gniazdek przy lazienkach.

pozdro


Na Koversadzie np. prąd jest w cenie.
arris32
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 11.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) arris32 » 04.06.2003 20:16

A na campie w okolicach Dubrovnika dali za darmo :) I nie policzyli też jednego dziecka.

Pozdrawiam
Piotr
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 05.06.2003 22:15

arris32 napisał(a):A na campie w okolicach Dubrovnika dali za darmo :) I nie policzyli też jednego dziecka.

Pozdrawiam
Piotr


Piotrze, a gdzie taki cudo kemping znalazłeś, możesz dać jakieś namiary? W tym roku wybieram się w tamte okolice a mam i dzieci i przyczepę co potrzebuje prądu. Pozdrawiam, :roll: Anka
arris32
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 11.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) arris32 » 05.06.2003 23:37

To było na campie "Pod maslinom" w miejscowosci Orasac, kilkanascie km przed Dubrovnikiem. Wlasciciel wyszedl sam z taka propozycja, wydaje mi sie ze obawial sie ze uciekniemy do konkurencji ktora byla 100 metrow dalej bo wyglądaliśmy wtedy na niezdecydowanych :) Szczególy znajdziesz na www.orasac.com (wraz z cennikiem) albo na mojej stronie: www.dubrovnik.republika.pl

Pozdrawiam
Piotr
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 06.06.2003 07:56

Dzięki wielkie, Piotrze. :lol: Anka
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 06.06.2003 11:38

Na kempingach na których bywaliśmy a jeżdżę do Chorwacji co rok od '96, prąd - struja był zawsze za dodatkową opłatą. Np.: 13 Kn za dobę lub miejsce z energią - 39 Kn a bez 25Kn. Pozdrawiam
woj33
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woj33 » 06.06.2003 14:28

Dziękuję za podjęcie tematu!!!

Wojtek

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
opłata za prąd - dobrowolna?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone