Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 29.01.2015 23:18

kmichal napisał(a):Przerażają mnie te korki w okolicach Gardy, a my wybieramy się tam na przełomie lipca i sierpnia ... :( ...
Do Wenecji też chcemy zajrzeć ... :) ...

Byliśmy w ubiegłym roku w sierpniu - jest gęsto. :wink:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 29.01.2015 23:20

walp napisał(a):Byliśmy w ubiegłym roku w sierpniu - jest gęsto. :wink:


... rozumiem, że "gęsto" to wersja dla mnie, żeby mnie nie wystraszyć ... :roll: ... :lol: ...
Pozdrawiam.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 29.01.2015 23:37

kmichal napisał(a):
walp napisał(a):Byliśmy w ubiegłym roku w sierpniu - jest gęsto. :wink:


... rozumiem, że "gęsto" to wersja dla mnie, żeby mnie nie wystraszyć ... :roll: ... :lol: ...
Pozdrawiam.

Spoko, nie zamierzam nikogo straszyć. My też jeździmy w sierpniu, bo nam ten okres odpowiada. :wink:

Nad Gardą, z największym problemem spotkaliśmy się podczas objazdu jeziora. Trzeba było zrezygnować z odwiedzenia kilku miejsc, ze względu na duży ruch na drogach wokół Gardy.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 29.01.2015 23:43

walp napisał(a):Spoko, nie zamierzam nikogo straszyć. My też jeździmy w sierpniu, bo nam ten okres odpowiada. :wink:


... my do tej pory tylko początek lipca ... :) ...

walp napisał(a):Nad Gardą, z największym problemem spotkaliśmy się podczas objazdu jeziora. Trzeba było zrezygnować z odwiedzenia kilku miejsc, ze względu na duży ruch na drogach wokół Gardy.


... najwyżej bardziej skupimy się na terenach na północ od Arco ... :roll: ...
Pozdrawiam.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: ON...ONA(str.28)...

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.02.2018 16:30

piekara114 napisał(a): ... W Weronie, jak w całych Włoszech, większość miejsc parkingowych w miastach jest płatna. Możliwość zaparkowania i wielkości opłaty ustalone są w zależności od odległości od centrum, a miejsca parkingowe są oznaczone liniami poziomymi: białą, żółtą lub niebieską. Ale mamy instrukcję i wiemy gdzie zaparkować blisko centrum i za darmo (nie wiemy ile czasu zajmie nam spacer, więc to rozwiązanie jest idealne).
Dojeżdżamy do centrum, skręcamy w lewo i kamienną wąską uliczką dojeżdżamy do parkingu. Jest on wprawdzie ziemny, ale raczej mokro nie jest, więc nie ma co się błota obawiać. Mapka - może kiedyś komuś się przyda...
Może mi :?: :)
Fajnie, że tu trafiłam ... tzn. trafiłam już wcześniej ale wtedy chyba tylko bazylikę św. Marka sobie zwiedziłam na krzywy ryjek ;)
nie cofając się do Werony, a tu proszę :!: świetny przewodnik po mieście :).
Ciekawe czy parking nadal jest free?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32) - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone