Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 06.06.2013 06:36

Witam :D
Pozwolisz, że i ja o "ON-ym" :wink: poczytam :D
Pozdrawiam S.
Ewa i Piotr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 01.01.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa i Piotr » 06.06.2013 08:04

Pisz dalej - intrygująco się zaczyna .....
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 06.06.2013 08:33

A ja byłam pewna , ze będą w tym wątku pytania o olej napędowy :D Blondyna !!!! Ciekawie się zaczęło, więc czekam na ciąg dalszy ....
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 06.06.2013 08:40

piekara114 napisał(a): ale musiałam poczekać na to 11 lat

To sobie nieźle napięcie stopniowałaś :wink:

Obraz przemawia najmocniej, więc zdjęcia oczekiwane, dużo zdjęć.

Pozdrawiam.
:hut:
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 06.06.2013 08:43

I ja zasiadam i poczytam i pooglądam z chęcią :):)
Użytkownik usunięty
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2013 08:46

Lubię relacje po których nie wiadomo czego się spodziewać... :D
Hejterami nie przejmuj się bo to na ogół Ci, którzy sami do powiedzenia niczego sensownego nie mają, myślą, że na wszystkim się znają i wiedzę nadrabiają tym co im monitor komputera pokaże...
Pozdrawiam !
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 06.06.2013 08:55

Siadam :-)
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 06.06.2013 09:00

Zaczyna się interesująco...
Czekam na cd
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 06.06.2013 09:01

No to i ja sobie zasiądę i poczytam, bo ciekawie się zapowiada.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.06.2013 09:18

Witam serdecznie wszystkich, którzy tu zaglądnęli...
Sprawa tytułu w jakiś sposób już się rozwiązała.... na pewno nie chodzi o spotkanie z pewnym lekarzem :mrgreen: i na pewno nie chodzi i cenę ON, bo my "zagazownani" jesteśmy :D


Co do Zwardonia - z Suchej rzeczywiście jest najbliżej (jak porównuję to coraz lepiej się tamtędy jeździ i w zeszłym roku nie było masakrycznej mgły na powrocie, która zmusiłaby mnie do jazdy z zamkniętymi oczami po tym moście w powietrzu bez żadnego widoku)... Ale ja mam sentyment do Chyżnego (tyle razy tamtędy się jeździło), ale jak już pisałam ja w wakacje nie posiadam prawka, i sprawa trasy, winiet jest na głowie mojego prywatnego Księcia - Pana M. i ON tu decyduje :D

Relacja na pewno powstanie i musi się skończyć do 12 lipca, bo wtedy wiadomo jaki kierunek obieramy :lol: :lol: Zobaczymy czy bajka jakaś z tego będzie, ale ON na pewno będzie, nie ma wyjścia, jak już się raz pojawi to już nie ucieknie :D Królewicza trzeba trzymać mocno, bo jak wiadomo to gatunek już prawie wymarły :D

kaszubskiexpress właśnie wróciłam z Twoich stron i kusi mnie jeszcze na tą relację, bo było cudnie :D


Ale wracając do relacji... Imię ON powinno się dziś jeszcze wyjaśnić, najpóźniej jutro...
Tak jak pisałam dojechaliśmy do Primosten

Priomosten: 10:10 – przejechaliśmy 1093 km, 16 h jazdy – długo w tym roku - autostradą jakoś bardzo spooooooooooookojnie się jechało, wszyscy równooooooooo, mało kto się wyrywał, a w Primosten ……

Primosten odwiedziliśmy rok temu. Słynne zdjęcie jest i w naszym albumie, ale z zeszłego roku… Obrazek

Miasteczko średnio nam się spodobało…zobaczymy jak będzie w tym roku i jak tu się plażuje, bo rok temu byliśmy tylko popołudniem na spacerze..

Podejście nr 2.
UPAŁ, UPAŁ, UPAŁ
Podjeżdżamy pod dom (nad Jadranką), w którym mieszkają Dziadkowie, wnosimy lodówkę do apartamentu i na plażę. Plażujemy na głównej plaży z widokiem na Stare Miasto. Są spore fale, trzeba mocno z Jadranem walczyć, aby utrzymać się na materacu. Syn jest wniebowzięty, my wkońcu moczymy nogi (i nie tylko) w słusznym more, grzejemy różne części ciała, a Dziadkom leniwe wczasy za sprawą wnuka zmieniły się w dość aktywne kilka godzin...

Jemy kalmary, nie tak pyszne jak zeszłoroczne, ale to już wakacje :D a jeszcze do celu nie dojechaliśmy… oczy i buźki nam się śmieją… Kombinuję jak tu dostać się jeszcze do Rogoznicy, aby skosztować pyszne kalmary w naszym Fast foodzie
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 06.06.2013 09:22

Intrygujący tytuł ;) Miejsca już dla mnie mniej intrygujące co nie znaczy, że nie zasiądę tu z chęcią. Wiesz, ja stanowię tą niewielką odnogę na forum, której Promosten na kolana nie powalił :) Ale cieszę się jak coś cieszy innych i jak Inni się tą radością z nami cieszą - więc kontynuuj.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 06.06.2013 09:39

piekara114 napisał(a):kaszubskiexpress właśnie wróciłam z Twoich stron i kusi mnie jeszcze na tą relację, bo było cudnie :D

Cudnie ? Dość niepopularne stwierdzenie w stosunku do naszego wybrzeża :oczko_usmiech:
Żartuję, chętnie zobaczę swoje strony Twoimi oczami, więc czekam.
:hut:
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 06.06.2013 09:50

piekara114 napisał(a):Kombinuję jak tu dostać się jeszcze do Rogoznicy, aby skosztować pyszne kalmary w naszym Fast foodzie


Kocham to miejsce ;-) Lepszych kalmarków ze świecą szukać, a to winko do tego.... Jest to jedno z miejsc, których brakuje mi w innych mastach Chorwacji ( a może jeszcze po prostu na nie nie trafiłam :roll: ) :-)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.06.2013 10:00

kaszubskiexpress napisał(a):
piekara114 napisał(a):kaszubskiexpress właśnie wróciłam z Twoich stron i kusi mnie jeszcze na tą relację, bo było cudnie :D

Cudnie ? Dość niepopularne stwierdzenie w stosunku do naszego wybrzeża :oczko_usmiech:
Żartuję, chętnie zobaczę swoje strony Twoimi oczami, więc czekam.
:hut:


Oczywiście,że CUDOWNIE, bo ...
- słońce pięknie świeciło,
- plaża w Brzeźnie taka jak pamiętam z dzieciństwa (trochę brudny piach, ale szeroka i pełna muszelek),
- opaliliśmy się i kąpaliśmy w nie tak zimnym Bałtyku,
- zobaczyliśmy to, co planowałam i jeszcze bonus był :D
- i te wspaniałe ścieżki rowerowe i po PŁASKIM terenie, nawet ja zaczęłabym rower częściej używać :mrgreen:

viltob08 napisał(a): Kocham to miejsce ;-) Lepszych kalmarków ze świecą szukać, a to winko do tego.... Jest to jedno z miejsc, których brakuje mi w innych mastach Chorwacji ( a może jeszcze po prostu na nie nie trafiłam :roll: ) :-)

Całkowicie się z Tobą zgadzam, lepszych nie ma nigdzie indziej, pyszne są też na plaży Divulje w okolicy Trogiru
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 06.06.2013 10:04

Obecny, przepraszam za spóźnienie :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone