Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

omis z dziecmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ashlyy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.05.2014
omis z dziecmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) ashlyy » 31.05.2014 10:31

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. W chorwacji bylam 4 razy ale zawsze w Makarskiej. Bardzo nam sie podobała ta miejscowość. W tym roku ze względu na dzieci 4, 5, 6 lat obstawiamy omiś ze wzgledu na kawalek podobno piaszczystej plazy. Na forum jednak niektórzy pisza ze to wcale nie jest fajny piach, ze plaza jest brudna i ze woda zimna w morzu poprzez wpływajaca tam rzeke. BARDZO prosze osoby ktore juz tam byly o rzetelną opinie na temat tej miejscowości., czy faktycznie warto udac sie tam z dziecmi czy sa tam jakies place zabaw. Milo bedzie jesli ktos wspomni o cenach jakie sa mniej wiecej za kwatery i obiady. Z gory dziekuje i prosze o porady.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.05.2014 10:45

ashlyy napisał(a):W tym roku ze względu na dzieci 4, 5, 6 lat obstawiamy omiś ze wzgledu na kawalek podobno piaszczystej plazy. Na forum jednak niektórzy pisza ze to wcale nie jest fajny piach, ze plaza jest brudna i ze woda zimna w morzu poprzez wpływajaca tam rzeke.


Witaj na forum.
Nie trzeba pisać dwa razy na ten sam temat - moderatorzy nie bardzo to lubią. :wink:
Łatwiej Ci będzie znaleźć informacje, jeśli podejmiesz wysiłek i wpiszesz w forumową wyszukiwarkę interesujące Cię hasło. Wyniki zaprowadzą Cię np. do relacji takiej jak ta:
pierwszy-raz-w-chorwacji-omis-2013-camp-galeb-t44274.html
albo innej, a tam możesz już zasięgnąć informacji z pierwszej ręki u autora.
Twoje pytanie pojawiało się już na forum, więc możesz też poszukać gotowych odpowiedzi, np. tu:
omis-3-pytania-t9913.html
Dobry wynalazek, taka wyszukiwarka, prawda? :wink:
Zadawaj pytania w wątkach już istniejących - jak np. te powyżej - bo inaczej Twój temat wyląduje w śmieciach lub mod go sam będzie musiał przekleić.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 31.05.2014 10:48

Zerknij w relację Damiana.
waldek7512
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldek7512 » 31.05.2014 10:49

Witam Cię
Byłem tam w ubiegłym roku. Ceny tak jak wszędzie w HR .Woda rzeczywiście cieplejsza jak w Bałtyku ale troszkę chłodniejsza przez rzekę wypływającą z gór. Plaża czysta i z piaskiem. Na place zabaw uwagi nie zwracałem chociaż blisko rzeki było akurat wesołe miasteczko.Miasto ładne, jest również coś do zwiedzania.
Trafiłem tylko na dość upierdliwą właścicielkę apartamentu co nieco popsuło pobyt. :)
kam266
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kam266 » 31.05.2014 11:14

Szczerze powiedziawszy, ta plaża średnia jest. Na pewno nie jest to piasek jak nad Bałtykiem:-) Taki ciemny jakiś zieminiasty. Natomiast Omiś jako miasto i baza wypadowa, jak najbardziej. Przez środek miasta przechodzi droga nr8 , bardzo ruchliwa. Zależy co kto lubi. Jak osobiście byłem w Nemirze, malutkiej miejscowości obok i bywałem często w Omisiu. Ja osobiście wolę małe miejscowości z dala od ruchliwej 8. Zawsze można sobie podejść,podjechać. Pozdrawiam
ashlyy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ashlyy » 31.05.2014 17:43

Dzieki za podpowiedzi. Mikromir - masz racje ze forum jest obszerne w informacje mnie interesujące i przyznaje sie bez bicia ze troszke poszlam na łatwiznę powielajac juz istniejacy temat. Zabieram sie w takim razie do lektury szerokiego i obfitego jak morze w wiadomosci forum. Pozdrawiam.
vorny
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vorny » 02.06.2014 22:30

Proponuję Duce zaraz koło Omisia. Fajne plaże głównie kamieniste, ale też są odcinki piaszczyste, apartamenty max 150 m od plaży. Wieczorami można spacerkiem przejść się do Omisia na wyżerkę czy piwko.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.06.2014 22:35

vorny napisał(a):Proponuję Duce zaraz koło Omisia. Fajne plaże głównie kamieniste, ale też są odcinki piaszczyste, apartamenty max 150 m od plaży. Wieczorami można spacerkiem przejść się do Omisia na wyżerkę czy piwko.

Hmmm... Tylko ta magistrala... :roll:
vorny
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vorny » 03.06.2014 20:37

Uwierz mi, to nie jest problem. Nie ma żadnego problemu aby przejść na 2 stronę drogi. Samochody jeżdżą dosyć powoli. W niektórych miejscach są przejścia pod drogą prowadzące na plaże. A plaża jest jedną z lepszych w Chorwacji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.06.2014 23:49

vorny napisał(a): A plaża jest jedną z lepszych w Chorwacji.

Plaża przy Jadrance jedna z lepszych :roll: :?: no cóż jako kto woli :papa:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 04.06.2014 09:47

vorny napisał(a):Uwierz mi, to nie jest problem. Nie ma żadnego problemu aby przejść na 2 stronę drogi. Samochody jeżdżą dosyć powoli. W niektórych miejscach są przejścia pod drogą prowadzące na plaże. A plaża jest jedną z lepszych w Chorwacji.


W Duce można znaleźć bardzo fajny apartament i wcale nie trzeba przechodzić przez Jadrankę, ale co do plaży to powiem tak, jest w miarę fajna, ale na pewno nie piaszczysta, jest to drobny żwirek z którego dzieci potrafią nawet coś ulepić :lol:
Natomiast woda jest trochę chłodniejsza i niestety nie tak czysta :roll: , szczególnie po południu pływają w niej trawy wyrywane z dna prawdopodobnie przez różne pływadła :?

pla1.jpg


pla2.jpg

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone