Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiś

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
misial1988
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.05.2015
Apartamenty w Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) misial1988 » 24.05.2015 11:36

Dzień dobry :)

Proszę o namiary o jakieś fajne noclegi w Omiš :)
Nie musi być przy samej plaży, ale też żeby nie było widoku z okna na śmietnik sąsiada :)
Nocleg jako bazę wypadową do zwiedzania, ale też żeby wieczorkiem na piechotkę pójść do jakieś knajpki albo wypić piwko na tarasie.


Znalazłem jakiś apartament Studio Ružica, może ktoś z Was był i może polecić ?

Pozdrawiam,
Michał
Marin0407
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.05.2015
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marin0407 » 01.06.2015 00:16

Ja również proszę o namiary o jakieś fajne noclegi w Omiš :) lub w okolicy (tak żeby pieszo można było dojść do centrum) byle nie przy jadnarce bezpośrednio i nie musi być plaża piaszczysta
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tomasz m
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.06.2007
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz m » 04.06.2015 09:27

Sztyrlic69 napisał(a):Witam

Ja osobiście polecam spędzenie wakacji w miejscowości Stanici (mała rybacka miejscowość położona na wybrzeżu Adriatyku, 4 km od miejscowości Omis w kierunku Makarskiej i Dubrovnika). Stanici posiada piękną długą plażę częściową zadrzewioną z łagodnym zejściem do morza. Jeżeli ktoś jest zaintersowany proszę o info.

Pozdrawiam

Witam mogę prosić o info dot.Stanici
pozdrawiam Tomek
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
.piotrekw.
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 05.06.2015
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) .piotrekw. » 05.06.2015 09:48

Witam ponownie wszystkich użytkowników, ja również podpinam się do tematu czy ktoś może podesłać jakieś namiary na kwatery w okolicach Omiśia, ale bardziej zwracam uwagę na plażę z łagodnym zejściem do morza i prysznicem na plaży poproszę o jakieś podpowiedi, co do kwater to dla rodziny trzy osobowej wysłałem już dużo zapytań no ale wiadomo jest już późno, mam coś zarezerwowane na Braciu w Pucisce na 12 dni za 900 Euro (63m2 z klimatyzacją) 12.07.-24.07. ale trochę boję się tej zatoki czy nie będzie brudno no i niedaleko jest kamieniołom stąd moje obawy. Dziękuję za podpowiedzi pozdrawiam Piotrek :papa:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
matpod
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.01.2018
Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) matpod » 25.01.2018 13:19

Witam,
Szukając apartamentu dla dwóch osób znalazłem taką ofertę i jestem ciekaw czy ktoś z Was może korzystał z tego miejsca i może podzielić się opinią:

Apartments Coko
Put Starog Sela 6, Omiš

Ewentualnie nie obrażę jeżeli ktoś w tym wątku poleci apartament w Omis dla 2 osob ;-)

Mój mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość dla nowego forumowicza ;-)
gaba30
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 08.07.2015
apartament w Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaba30 » 04.06.2020 08:56

Dzień dobry,

Poszukuję apartamentu dla czterech osób (2+2) w miejscowości Omis. Dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Zależy mi na tym, żeby do "starówki" miasteczka nie było więcej niż 2-3 km. Cena do 70 euro za dobę. Czy możecie coś polecić?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2020 12:38

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
marian666
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 19.08.2020
Omis - Apartamenty Hrbat

Nieprzeczytany postnapisał(a) marian666 » 17.12.2021 16:41

Cześć,

był ktoś może w apartamentach Hrbat? Albo może coś polecić niedaleko dla rodziny 2+1 (3 lata).
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Omis - Apartamenty Hrbat

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 17.12.2021 21:39

marian666 napisał(a): Albo może coś polecić niedaleko dla rodziny 2+1 (3 lata).

Ja mogę coś polecić.
Ja wynajmowałem większy apartament ale 2+1 też powinien być.
Apartments Ivka
+385 21 861 829
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 19.12.2021 17:45

Hejka, macie jakieś sprawdzone apartamenty jak najbliżej morza w Stanici? Czy w tej miejscowości możecie polecić jakieś kawiarnie i konoby gdzie warto zjeść? Pewnie kilka razy podjedziemy tez do Omis, może rafting?
AlbatrosPoland
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 18.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlbatrosPoland » 18.04.2022 13:25

Witam z Bydgoszczy.
Chciałbym opisać dziwny przypadek z rezerwacją w Omisu.
W listopadzie zarezerwowałem, przez znaną platformę, apartament Jole 65 Fra Stjepana Vrlića, 21310 Omiš. Miałem się zatrzymać na 2 noce.
2 tygodnie temu, właściciel przysłał mi informację, że w lipcu robi remont!!!! i mam odwołać rezerwację... Odpisałem, ze sobie jaja robi, bo kto normalny remontuje kwaterę w sezonie...? Oczywiście było to bardziej dyplomatycznie napisane. Apartament odpisał, że nie przyjmuje na taki krótki czas (o remoncie już nie ma mowy)i podtrzymuje żądanie, abym anulował rezerwacje. Zostałem bez noclegu.
Wnioski proszę wyciągnąć samemu...
Pozdrawiam z Bydgoszczy.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.04.2022 20:43

Wniosek wnioskiem ale czy to nie jest tak (gdybam sobie bo nie mam pojęcia jak są skonstruowane umowy z bookingiem), że jak anulujesz rezerwację, to booking nie będzie mógł mieć do właściciela app pretensji? Pewnie app nie może sam od siebie odwołać rezerwacji bo może zapłacić jakąś karę.
ZAQ_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 28.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAQ_12 » 19.04.2022 15:03

Wszystko zależy od rezerwacji, jak była dokonana: zwrotna, czy bezzwrotna? Jeżeli zwrotna, to na jakich warunkach? Jeżeli Gość anuluje rezerwację i mieści się w możliwym terminie anulacji, booking nie interweniuje. Jeżeli była to rezerwacja bezzwrotna i została anulowana przez Gościa, to booking kontaktuje się z właścicielem obiektu i pyta, czy zgadza się na bezkosztową anulację. Jeżeli właściciel zgodzi się na bezkosztową anulację, booking.com nie pobiera prowizji, w przeciwnym razie prowizję naliczy.
Co ważne, właściciel nie ma prawa sam anulować rezerwacji Gościowi, w takim przypadku musi zapewnić Gościowi inny obiekt o tym samym lub wyższym standardzie.
Oczywiście piszę to, z punktu widzenia hotelarza ... jak jest często w praktyce .. chyba wszyscy wiemy :roll:
AlbatrosPoland
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 18.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlbatrosPoland » 19.04.2022 17:33

Za rezerwację nic nie płaciłem.
Co ciekawe, apartament Jole dalej się wystawia- zwolniło się moje "okienko" i zaraz wskoczyło na booking.
Napisałem o przyczynach rezygnacji, ale te wszystkie platformy, to adres w biurze i w razie czego umywają ręce. Patrz firmy paczkowe, flixbusy i inne dziadostwa. Żadne z tych firm nie ma swojego sprzętu, hotelu...
Jak napisać opinie na google? Jole nie wyskakuje, w żaden sposób.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.04.2022 17:50

Należy skontaktować się z bookingiem i opisać sytuację (dać screen maili, SMS czy co tam jest) i nic nie odwoływać. Bing da opcje innych miejsc, nawet droższych. Zarezerwujesz sobie, a po pobycie bing zwróci różnicę między nową ceną a pierwotną. Różnicę ściągnie od pierwszego właściciela lub nawet wyrzuci go z bazy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone