Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiś

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maly1111
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.12.2012
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) maly1111 » 13.01.2013 15:58

Prośba o podesłanie namiary na jakiegoś gospodarza w OMIŚ. Szukam jedengo dużego lub 2 mniejszych apartamentów dla 3 rodzin. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
czacha19
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.04.2013
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) czacha19 » 06.04.2013 22:35

Sztyrlic69 napisał(a):Witam

(...) Jeżeli ktoś jest zaintersowany proszę o info.

Pozdrawiam


Z góry dziękuję za podanie namiarów adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam.
sebus119
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 19.01.2011
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 07.04.2013 10:34

W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?! Ja w tym roku jadę tam drugi raz! Każdy co był chociaż raz w Duce pisze o tej miejscowości w samych superlatywach a tu na forum wszyscy wypowiadają się o tej miejscowości nigdy w niej nie mieszkając. Byłem tam z trojgiem dzieci i nie ma żadnego problemu z przejściem przez Jardanke, za apartamentem góry widoki z nich piękne można posiedzieć i wypić Kaelowacko :lol: Plaża dla dzieci super piasek płytko, dla wolących kamyczki plaża z kamienista niedaleko można iść brzegiem w stronę Dugi Rat, ceny bardzo przystępne w porównaniu z innymi miejscowościami za Omisiem do Omisia 3 kilometry wieczorny spacerek dobrze robi na spożyte duże ilości Karlowacko :mrgreen: Polecam tą miejscowość jest super
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 09.04.2013 19:45

sebus119 napisał(a):W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?! Ja w tym roku jadę tam drugi raz! Każdy co był chociaż raz w Duce pisze o tej miejscowości w samych superlatywach a tu na forum wszyscy wypowiadają się o tej miejscowości nigdy w niej nie mieszkając. Byłem tam z trojgiem dzieci i nie ma żadnego problemu z przejściem przez Jardanke, za apartamentem góry widoki z nich piękne można posiedzieć i wypić Kaelowacko :lol: Plaża dla dzieci super piasek płytko, dla wolących kamyczki plaża z kamienista niedaleko można iść brzegiem w stronę Dugi Rat, ceny bardzo przystępne w porównaniu z innymi miejscowościami za Omisiem do Omisia 3 kilometry wieczorny spacerek dobrze robi na spożyte duże ilości Karlowacko :mrgreen: Polecam tą miejscowość jest super

MAM PYTANIE PROSZE O NAMIARY TEJ KWATERY JAK I JAKIES FOTKI OKOLICY?
davidson22
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.04.2013
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) davidson22 » 10.04.2013 12:34

Witam,
Szukam noclegów dla 6 osób (3 pary) tylko osobne pokoje.Planujemy region Istria, ale jak coś się znajdzie to pojedziemy w inny:)Termin od 3-10 sierpnia.


adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
sebus119
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 19.01.2011
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 10.04.2013 12:38

andreas66 podaj mi maila i termin kiedy chcesz wyjechać
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 13.04.2013 19:02

sebus119 napisał(a):andreas66 podaj mi maila i termin kiedy chcesz wyjechać
ok pocz sierpnia 2 tyg adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sebus119
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 19.01.2011
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 14.04.2013 09:39

Poszły na PRIV :lol:
Gazowana34
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.04.2013
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gazowana34 » 14.04.2013 12:45

andreas66 napisał(a):
sebus119 napisał(a):W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?! Ja w tym roku jadę tam drugi raz! Każdy co był chociaż raz w Duce pisze o tej miejscowości w samych superlatywach a tu na forum wszyscy wypowiadają się o tej miejscowości nigdy w niej nie mieszkając. Byłem tam z trojgiem dzieci i nie ma żadnego problemu z przejściem przez Jardanke, za apartamentem góry widoki z nich piękne można posiedzieć i wypić Kaelowacko :lol: Plaża dla dzieci super piasek płytko, dla wolących kamyczki plaża z kamienista niedaleko można iść brzegiem w stronę Dugi Rat, ceny bardzo przystępne w porównaniu z innymi miejscowościami za Omisiem do Omisia 3 kilometry wieczorny spacerek dobrze robi na spożyte duże ilości Karlowacko :mrgreen: Polecam tą miejscowość jest super



Witam, byłam zaledwie dwa razy w Chorwacji. Raz nie pamiętam jaka miejscowość, gdzieś pod namiotami, a drugi raz w Biogradzie. Ta miejscowość dla ludzi, którzy szukają rozrywki. Mieliśmy bardzo fajny apartament, tani, blisko morza, wówczas wyszukał go mąż. Tym razem na mnie spadło szukanie fajnej kwatery. Jedziemy w terminach 11.08-23.08.2013, w dwie rodziny, czyli w czworo dorosłych i dwoje dzieci. Po wielu szukaniach w sieci stwierdziłam, że dobrym miejscem będzie Omis, Podgora lub właśnie Duce, ze względu na piaszczyste plaże (których i tak jest tam mało). Mam pytanie, czy można podesłać tą kwaterę na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry bardzo dziękuję, a i tak jeszcze będę szukała.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 14.04.2013 14:43

sebus119 napisał(a):W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?!

Bo Mussolini nie jest lubiany. :lol: :wink:
jeremijo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 17.02.2012
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) jeremijo » 14.04.2013 15:03

Ja nie polecam w ogóle Duce po 1 bardzo duży ruch na ulicy w dzień i nocy po 2 zimna woda jak byliśmy na Istri syn nie chcieł wyjść z wody a w Duce może i super plaża daleko płytko ale zimna woda jak dla naszego syna no i dla mnie też
Gazowana34
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.04.2013
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gazowana34 » 14.04.2013 15:34

Hm, szukam raczej plaż piaszczystych ze względu na syna, no i dość ciepłej wody. Może i masz rację. A może masz jakiś namiar na tą kwaterę, chociaż bym wolała na lądzie. Zawsze na wyspach jest dużo drożej. Przynajmniej tak słyszałam. Jeśli masz jakiś namiar to poproszę na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dzięki. PS. tak na prawdę to szukam czegoś bliżej Dubrovnika, byłam dwa razy, ale tam akurat nie.
jeremijo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 17.02.2012
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) jeremijo » 15.04.2013 20:41

sory ale nie mam namiarów
mackal
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.04.2013
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) mackal » 21.04.2013 19:59

andreas66 napisał(a):
sebus119 napisał(a):W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?! Ja w tym roku jadę tam drugi raz! Każdy co był chociaż raz w Duce pisze o tej miejscowości w samych superlatywach a tu na forum wszyscy wypowiadają się o tej miejscowości nigdy w niej nie mieszkając. Byłem tam z trojgiem dzieci i nie ma żadnego problemu z przejściem przez Jardanke, za apartamentem góry widoki z nich piękne można posiedzieć i wypić Kaelowacko :lol: Plaża dla dzieci super piasek płytko, dla wolących kamyczki plaża z kamienista niedaleko można iść brzegiem w stronę Dugi Rat, ceny bardzo przystępne w porównaniu z innymi miejscowościami za Omisiem do Omisia 3 kilometry wieczorny spacerek dobrze robi na spożyte duże ilości Karlowacko :mrgreen: Polecam tą miejscowość jest super

MAM PYTANIE PROSZE O NAMIARY TEJ KWATERY JAK I JAKIES FOTKI OKOLICY?


Też bardzo prosiłbym o informacje i namiary na kwaterę. Za info będę wdzięczny 8)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 02.06.2013 20:46

Polecam Nemire !! Bardzo fajna miescinka blisko omisu - spacerkiemzaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone