Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

OMIŚ - kto byl?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KasiaN
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaN » 20.08.2006 11:10

Prosek to wspaniałe słodziutkie winoo winogronowe. Koniecznie trzeba spróbować
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 31.08.2006 23:04

niedawno byłem w Omis
spędziłem niezapomniane trzy godziny w korku w drodze na kwatere.
Z korku najbardziej urzekła mnie twierdza i ta opuszczona fabryka .
mnie zawsze kojarzyć się będzie z bezsensownym korkiem -nie ukrywam zwiedziłem dwa dni póżniej ....ale niesmak korka pozostał
mamery
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamery » 04.09.2006 17:08

zibek napisał(a):niedawno byłem w Omis
spędziłem niezapomniane trzy godziny w korku w drodze na kwatere.
Z korku najbardziej urzekła mnie twierdza i ta opuszczona fabryka .
mnie zawsze kojarzyć się będzie z bezsensownym korkiem -nie ukrywam zwiedziłem dwa dni póżniej ....ale niesmak korka pozostał

Faktycznie korek okolo południa jest i czasem po połudnu,ale fabryki nie widziałem w Omis,ale nie po to tam pojechałem,żeby korek i fabryke oglądać :wink: tylko inne piękne miejsca
pozdrawiam
KasiaN
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaN » 05.09.2006 08:15

Ja przez cały pobyt przyzwyczajałam się do tego wiecznego korka. Trąbienie samochodów mialo oznaczac chyba pozdrowienia, ale dlaczego o 4 nad ranem:)
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 05.09.2006 14:13

Potwierdzam- Omiś 1 i 1/2 godziny w śmierdzacym korku w drodze na Riwierę.
To chyba najgorsze miejsce w całej Cro!
mamery
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamery » 05.09.2006 22:07

Ja byłem w Duce koło Omisu,dzieci były bardzo zadowolone,plaża piaszczysta,i płytko na 50 metrów w głąb morza,cały czas po pas,takze nie martwiłem sie,ze dzieci nie maja co robić ,i woda ciepła,a do Omisu chodziłem na zakupy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.09.2006 22:57

Zgłaszam się jako kolejny "zakorkowany" między Splitem a Omisem w dniu 4.08.2006 w godzinach 12-14. Jak dla mnie odcinek wybrzeża Split-Omiś nie do pobytu w Cro, ani na kempingach, ani w kwaterach -i to nie ze względu na tegoroczny korek, lecz przez bliskość Jadranki przy plaży.
Móje "zakorkowanie" opisane jest tu:
forum/viewtopic.php?t=13524
Zenek06
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.05.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zenek06 » 04.08.2015 12:04

Sebastian napisał(a):
WASP napisał(a):Wróciłem w poniedziałek z Omisa
Jeśli jechałeś z niedzieli na poniedziałek to napisz proszę jaki był ruch na przejściach granicznych w strone Cro. Dzieki.

z 2/3 jechałem do Omisia, w Słoweni omijaliśmy autostradę - rewelacja tylko za Zagrzebiem korek. Z Apartamentami TRAGEdia, WSZĘDZIE ROZKŁADAJĄ RĘCE. TRZEBA KORZYSTAĆ Z TZW NAGANIACZY. aLE JEST OK
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
OMIŚ - kto byl? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone