Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

OMIŚ - kto byl?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 15.08.2006 18:18

Sprytne....najwieksza perelke Trogir omineli.;) Tak wiec macie powod aby wrocic...
dawidoss
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidoss » 16.08.2006 13:25

hej! tydzien temu wrocilem!

60 euro za apartament dla 4 osob - Moze drogo ale standard super! 30 metrow od plazy. mebelki jeszcze jechaly nowoscia!
Omiś- jestem zachwycony! Widok niesmaowity plaza ideal woda nie zupowata

Raffting - niemozliwa zabawa! polecam
Trogir, wodospady KRKa, Dubrownik - koniecznie !!!!

Za rok jade do Omisia!

Bylem kilka dni po Kasi. N - mi bardzo bardzo pogoda przypasowala. No i korkow nie widzialem.

P.S. - Kasia wybacz ze sie nie odezwalem na miejscu ale na godziny przed wyjazdem zgubilem swoja komorke a tylko tam mielismy kontakt do Ciebie!
KasiaN
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaN » 16.08.2006 13:44

Nic sie nise stało. Cieszę się że Wam też się podobało. Mimo że Omiś mi się podobał to nie wiem czy pojechałabym tam jeszcZe raz. Moze znajdziemy jeszcze inne fajne miejsce. Dziecku się podobało, a to najważniejsze. my w końcu tylko płacilismy....
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 16.08.2006 13:58

KasiaN napisał(a):Nic sie nise stało. Cieszę się że Wam też się podobało. Mimo że Omiś mi się podobał to nie wiem czy pojechałabym tam jeszcZe raz. Moze znajdziemy jeszcze inne fajne miejsce. Dziecku się podobało, a to najważniejsze. my w końcu tylko płacilismy....




ze wzgledu na dzieci tez wrócimy----ale ja razem z koleżanka to raczej ze względu na instruktora ((((asi ariii :lol: :lol: :lol: ))))


a nasi faceci na ta ciemna łądna dziewczyne---kto był to wie o co chodzi :D :D :D :D :D
KasiaN
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaN » 16.08.2006 18:45

magdapaszek napisał(a):
KasiaN napisał(a):Nic sie nise stało. Cieszę się że Wam też się podobało. Mimo że Omiś mi się podobał to nie wiem czy pojechałabym tam jeszcZe raz. Moze znajdziemy jeszcze inne fajne miejsce. Dziecku się podobało, a to najważniejsze. my w końcu tylko płacilismy....




ze wzgledu na dzieci tez wrócimy----ale ja razem z koleżanka to raczej ze względu na instruktora ((((asi ariii :lol: :lol: :lol: ))))


a nasi faceci na ta ciemna łądna dziewczyne---kto był to wie o co chodzi :D :D :D :D :D


bomba po prostu. Moja siostra zakochała sięna zabój. Mamy tyle jego zdjęć że hoho. Ostatniego dnia nawet posżła do niego i mają wspólne zdjęcie. I przebuszowała cały internet żeby znależć te piosenki ale niestety klapa. więc jesli ktoś je odnalazł to pomóżcie a wielce sie przysłużycie mojej siostrze.... i mnie:)
pepe1969
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 25.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pepe1969 » 16.08.2006 19:49

Tu jest relacja i zdjęcia:

-> forum/viewtopic.php?t=12590

-> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


__________________________________________
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 17.08.2006 12:42

KasiaN napisał(a):
magdapaszek napisał(a):
KasiaN napisał(a):Nic sie nise stało. Cieszę się że Wam też się podobało. Mimo że Omiś mi się podobał to nie wiem czy pojechałabym tam jeszcZe raz. Moze znajdziemy jeszcze inne fajne miejsce. Dziecku się podobało, a to najważniejsze. my w końcu tylko płacilismy....




ze wzgledu na dzieci tez wrócimy----ale ja razem z koleżanka to raczej ze względu na instruktora ((((asi ariii :lol: :lol: :lol: ))))


a nasi faceci na ta ciemna łądna dziewczyne---kto był to wie o co chodzi :D :D :D :D :D


bomba po prostu. Moja siostra zakochała sięna zabój. Mamy tyle jego zdjęć że hoho. Ostatniego dnia nawet posżła do niego i mają wspólne zdjęcie. I przebuszowała cały internet żeby znależć te piosenki ale niestety klapa. więc jesli ktoś je odnalazł to pomóżcie a wielce sie przysłużycie mojej siostrze.... i mnie:)




jęsli mozesz to przeslij jakąs fotke pana instruktora :D :D :D ((nawet moja 9 córa sie zabujała)))

a co do piosenek to cały czas szukam -moze kidys natrafie
KasiaN
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaN » 17.08.2006 13:52

Magda napisz swojego maila i juz przesyłam
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 17.08.2006 15:06

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mamery
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamery » 17.08.2006 17:58

Witam wybieramy sie do Omisu wyjazd we wtorek :D ,czy nie będzie problemu z apartamentami?,i czy to dobry wybór?,jedziemy z dziecmi,i pierwszy raz :D
KasiaN
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaN » 17.08.2006 19:54

Myślę, że dobry. My nie mieliśmy problemu w szczycie z apartamentami, więc Wy tym bardziej teraz nie powinniście mieć

Pozdrawaim serdecznzie. i nie zapomnijcie spróbować Prożka i Wiśniowicy :)
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 17.08.2006 21:22

nie zapomnijcie spróbować Prożka i Wiśniowicy

Prosek rzeczywiście 1 klasa.Visniovica dla mnie trochę za słodka.Ale warto sprobować jeszcze Kruskovaca.Można pić sam albo z dodatkiem mleka.I jak do tego dodasz jeszcze lodu to na upały naprawdę wyśmienite.

pozdrav
KasiaN
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaN » 18.08.2006 09:07

I kruskovac i wszystko inne tez wypróbowane. Wlaściwie nie sposób przejść ta główna uliczką, żeby czegoś nie spróbować. Niestety rakija w czystej postaci mi nie zasmakowała, ale mimo to jest w czym wybierać.
mamery
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamery » 18.08.2006 13:00

napewo spróbuje tych wszystkich smakołyków,a co to jest ten Prożek?
jalmek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 07.07.2006
Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) jalmek » 19.08.2006 14:51

Byłem w tym roku w Omis i było super. Dobre miejsce wypadowe. Zwiedziłem Spilt, Trogir, Primosten, Vodice, N.Park Krka.
To miasteczko które powstało przy wysokich górach skalistych.
Część została usypana z kamieni pozostałych po wybudowanych tunelach.
Mieszkałem przy Studenacu. Dobra lokalizacja, bo wszedzie blisko. 60E za apartament dla 6os+dziecko. Można by pisać i pisać....
Pytaj o co chcesz.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
OMIŚ - kto byl? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone