Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

OMIŚ, DUCE - SPRAWDZONE NOCLEGI

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 06.03.2018 08:05

Szukam kwatery w Omiśu. 9 osób...6 dorosłych plus 3 dzieciaków. Jeśli ma ktoś namiar na fajną kwaterę dla takiej grupy osób to bardzo proszę o kontakt na maila : elka505@ tlen.pl
Jakub367
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub367 » 20.03.2018 17:07

Szanowni Forumowicze, czy ktoś z Was może polecić sprawdzone kwatery dla 4 dorosłych osób, w Omisiu lub pobliskich okolicach? Nie muszą to być warunki hotelowe, złote klamki także nie są wymagane :). Planuję wyjazd do Chorwacji w pierwszej połowie sierpnia.
Będę wdzięczny za każdą odpowiedź na priv lub e-mail.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 23.03.2018 11:21

Bardzo chętnie polecę Państwu mój sprawdzony namiar na noclegi u wspaniałego gospodarza, do którego jeżdżę już od 8 lat. Apartamenty w cichej, malowniczej okolicy, z pięknym widokiem na morze, nowoczesne i czyste, w pomiędzy Omisiem a Brelą, w bardzo przystępnej cenie. WARUNKI JAK I OSOBA GOSPODARZA SUPER!!!! proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 02.04.2018 13:51

karolina031 napisał(a):Bardzo chętnie polecę Państwu mój sprawdzony namiar na noclegi u wspaniałego gospodarza, do którego jeżdżę już od 8 lat. Apartamenty w cichej, malowniczej okolicy, z pięknym widokiem na morze, nowoczesne i czyste, w pomiędzy Omisiem a Brelą, w bardzo przystępnej cenie. WARUNKI JAK I OSOBA GOSPODARZA SUPER!!!! proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Wstrzymaj się z dalszym zaśmiecaniem wątków. Wystarczy już tej akwizycji.
Dziękuję.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 02.04.2018 17:43

Bea.ta napisał(a):
karolina031 napisał(a):Bardzo chętnie polecę Państwu mój sprawdzony namiar na noclegi u wspaniałego gospodarza, do którego jeżdżę już od 8 lat. Apartamenty w cichej, malowniczej okolicy, z pięknym widokiem na morze, nowoczesne i czyste, w pomiędzy Omisiem a Brelą, w bardzo przystępnej cenie. WARUNKI JAK I OSOBA GOSPODARZA SUPER!!!! proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Wstrzymaj się z dalszym zaśmiecaniem wątków. Wystarczy już tej akwizycji.
Dziękuję.



To nie jest żadna akwizycja więc bardzo proszę mnie nie obrażać. Jeżdżę do fajnego człowieka, w piękne miejsce od lat i nie rozumiem dlaczego nie miałabym go nie polecać osobom, które poszukują właśnie sprawdzonych miejsc. Jeśli nie podoba się Pani to, że ktoś chce komus użyczyć namiarów na priv to jest to Pani sprawa, natomiast proszę się wstrzymać od złośliwych komentarzy i pomówień. Pozdrawiam
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 02.04.2018 19:04

karolina031 napisał(a):To nie jest żadna akwizycja więc bardzo proszę mnie nie obrażać. Jeżdżę do fajnego człowieka, w piękne miejsce od lat i nie rozumiem dlaczego nie miałabym go nie polecać osobom, które poszukują właśnie sprawdzonych miejsc. Jeśli nie podoba się Pani to, że ktoś chce komus użyczyć namiarów na priv to jest to Pani sprawa, natomiast proszę się wstrzymać od złośliwych komentarzy i pomówień. Pozdrawiam

Dzisiaj w trzech różnych wątkach to samo wpisane, w marcu w dwóch, wcześniej również.
Wydaje mi się, że wystarczy raz zaistnieć.

Edit.
Skoro się tak zaperzyłaś, to przejrzałam Twoje wątki.
Wybacz, ale nie piszesz nic innego, poza polecaniem miejsca, do którego jeździsz.
Więc coś z pomówieniami nie tak.....
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 02.04.2018 19:51

Bea.ta napisał(a):
karolina031 napisał(a):To nie jest żadna akwizycja więc bardzo proszę mnie nie obrażać. Jeżdżę do fajnego człowieka, w piękne miejsce od lat i nie rozumiem dlaczego nie miałabym go nie polecać osobom, które poszukują właśnie sprawdzonych miejsc. Jeśli nie podoba się Pani to, że ktoś chce komus użyczyć namiarów na priv to jest to Pani sprawa, natomiast proszę się wstrzymać od złośliwych komentarzy i pomówień. Pozdrawiam

Dzisiaj w trzech różnych wątkach to samo wpisane, w marcu w dwóch, wcześniej również.
Wydaje mi się, że wystarczy raz zaistnieć.

Edit.
Skoro się tak zaperzyłaś, to przejrzałam Twoje wątki.
Wybacz, ale nie piszesz nic innego, poza polecaniem miejsca, do którego jeździsz.
Więc coś z pomówieniami nie tak.....



A czy to zbrodnia lub wykroczenie przeciwko regulaminowi polecać ludziom przyjazne, sprawdzone miejsce? Nie rozumiem jakie mi stawiasz zarzuty?
To że przez kilka dobrych lat jestem uczestnikiem tego forum to fakt. Faktem jest także ze, na przestrzeni tych kilku lat polecam moje sprawdzone miejsce - bez reklamowania go, bo nie podaję namiarów dokładnych na to miejsce tutaj na forum (co jak rozumiem nie jest zakazane w regulaminie, bo zakazana jest reklama). Robię to, nie dlatego, że mam z tego jakies zyski czy jestem akwizytorem jak mnie pejoratywnie nazwałaś lub nie dlatego, że jest to mój prywatny biznes. Robię to, bo chcę po prostu ludziom polecić godną polecenia kwaterę u uczciwego gospodarza, a temu to forum i niektóre jego wątki jak rozumiem miały służyć. Dlatego nie zgadzam się na insynuacje w stylu, że zaśmiecam forum lub ze param się akwizycją. Sporo osób pojechało w to miejsce i byli bardzo zadowoleni. Dyskusja o nim , zresztą bardzo żywa toczy się w Banku kwater, jest też tam kilka moich wpisów, o których nie wspomniałaś, jak również bogata dokumentacja zdjęciowa gościa Amatus. Dlatego wybacz ale jako moderator tego forum powinnaś Beato zastanowić się, zanim czyjeś wpisy nazwiesz akwizycją, bo jest to dla mnie wielce krzywdzące. Nie dokonuje wpisów niezgodnych z regulaminem, a co do tego, że polecam na przestrzeni lat mojego fajnego gospodarza czy widzisz w tym coś zakazanego lub niezgodnego z regulaminem? Skoro na forum założenie jest takie aby pomagać ludziom i polecać sprawdzone kwatery ?
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 02.04.2018 21:24

Bea.ta napisał(a):
karolina031 napisał(a):To nie jest żadna akwizycja więc bardzo proszę mnie nie obrażać. Jeżdżę do fajnego człowieka, w piękne miejsce od lat i nie rozumiem dlaczego nie miałabym go nie polecać osobom, które poszukują właśnie sprawdzonych miejsc. Jeśli nie podoba się Pani to, że ktoś chce komus użyczyć namiarów na priv to jest to Pani sprawa, natomiast proszę się wstrzymać od złośliwych komentarzy i pomówień. Pozdrawiam

Dzisiaj w trzech różnych wątkach to samo wpisane, w marcu w dwóch, wcześniej również.
Wydaje mi się, że wystarczy raz zaistnieć.

Edit.
Skoro się tak zaperzyłaś, to przejrzałam Twoje wątki.
Wybacz, ale nie piszesz nic innego, poza polecaniem miejsca, do którego jeździsz.
Więc coś z pomówieniami nie tak.....



Odniosę się jeszcze do Twojego przeglądania moich wątków, czy aby na pewno zrobiłaś to w 100% dokładnie?
I czy aby na pewno zawsze polecam tylko miejsce moich wakacyjnych wyjazdów?
Patrz choćby moja odpowiedź z dn. 18.12.2016 r. na forum w dziale o nazwie: Rezerwacja poprzez booking.com
dotycząca doświadczeń z tym portalem i możliwości odzyskania pobranych niezgodnie z warunkami rezerwacji środków z konta. Była to porada udzielona forumowiczowi z racji zwykłej ludzkiej zyczliwości a nie akwizycji na rzecz booking. com zapewniam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.04.2018 13:21

karolina031 napisał(a):Odniosę się jeszcze do Twojego przeglądania moich wątków, czy aby na pewno zrobiłaś to w 100% dokładnie?
I czy aby na pewno zawsze polecam tylko miejsce moich wakacyjnych wyjazdów?
Patrz choćby moja odpowiedź z dn. 18.12.2016 r. na forum w dziale o nazwie: Rezerwacja poprzez booking.com
dotycząca doświadczeń z tym portalem i możliwości odzyskania pobranych niezgodnie z warunkami rezerwacji środków z konta. Była to porada udzielona forumowiczowi z racji zwykłej ludzkiej zyczliwości a nie akwizycji na rzecz booking. com zapewniam


Jeśli chcesz udzielić porad forumowiczom zapraszam do dokonania wpisu w Banku kwater na warunkach tam określonych.

Kolejny post o treści:

karolina031 napisał(a):Witam wszystkich zainteresowanych wakacyjnym pobytem w sprawdzonym apartamencie u cudownie gościnnego i ciepłego gospodarza, z dala od zgiełku ale blisko komercyjnych atrakcji Omisia, Breli i Baska Voda zapraszam do kontaktu na priv. Zostały ostatnie wolne terminy: po 15.08. 2018 w apartamentach 3 i 4 osobowych oraz termin do 14.07 w apartamencie 6 osobowym z garażem. Apartamenty klimatyzowane z pięknymi tarasami z panoramą na morze w pełni wyposażone. Kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


zostanie potraktowany jako spam z pełnymi konsekwencjami. Proszę również o niepodejmowanie dyskusji w tym temacie zgodnie z zapisami regulaminu forum.

Z góry dziękuję.
yunior81
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) yunior81 » 08.04.2018 19:35

Witam wszystkich
Poszukuję noclegu dla 3 osób w Omisiu lub w okolicy, w terminie 28.07.2018 - 12.08.2018.
Będę wdzięczny za informację i namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
shadar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.08.2018
Re: Proszę oopinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) shadar » 09.08.2018 12:44

Glinek napisał(a):Witam.
Proszę o opinie o tym apartamencie. Może ktoś z was tam był. Może obok tego miejsca. Chcemy się tam wybrać z dziećmi 2 i 7 lat. Warto???
Apartamenty Ivica Ćosić - Duće ,Dugi rat


I jak, byłeś tam finalnie? My mamy potwierdzić rezerwację i szukam opinii ale coś nie mogę znaleźć...
shadar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) shadar » 27.08.2018 10:09

Witam, jeśli ktoś się będzie zastanawiał nad pobytem w Apartamenty Ivica Ćosić śmiało mogę polecić. Właśnie wróciliśmy, właściciele bardzo mili i pomocni.
Na wejście standardowo napitek. Jeśli ktoś chce, gospodarze w rozsądnych pieniądzach przygotują grilla ze świeżymi, bardzo dobrze przyrządzonymi rybami i sporą liczbą dodatków (bije na głowę restauracje).
Sama lokalizacja apartamentu jest fajna, od plaży 50 m. Trzeba przejść przez Jadrankę, ale bez problemu można zrobić to bezpiecznie - przejście dla pieszych jest zaraz obok. Budynek mieści się w drugim ciągu zabudowy więc szumu z drogi zupełnie nie słychać. Same plaże nie są złe (a taką opinię można przeczytać w wielu miejscach np. na tym forum), w miarę czyste z ciemnym, grubym piaskiem. Rodziny z małymi dziećmi docenią fakt że 20 m od brzegu było może 50 cm głębokości. My gdy chcieliśmy popływać na głębokiej wodzie jechaliśmy do Nemiry (2-3 km za Omisiem). Świetna kamienista plaża w cieniu drzew, gdzie 4-5 m od brzegu głębokość wynosiła z 10 m.
Generalnie jesteśmy zadowoleni z pobytu i lokalizacji. Jeśli jednak ktoś oczekuje że dookoła będzie niewiele ludzi to sugeruję wybrać się na którąś z wysp.
burno
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) burno » 17.01.2019 22:54

Czy mogę prosić o mejla do właściciela apartamentów na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl? Szukam noclegów dla 3 rodzin 2+2.
majki13
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 05.05.2019
Duce/Omis - nocleg dla dwóch rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) majki13 » 07.05.2019 10:37

Cześć,

szukam jakiegoś apartamentu w Duce albo Omis dla dwóch rodzin - każda rodzina dwie osoby dorosłe + 1 dziecko do 2 lat.

Zależy mi bardziej na Duce - tam znalazłem noclegi u Juricy Ticinovica w cenie 70 EUR za noc, za apartament numer 6.

czy ktoś był może w ostatnich powiedzmy dwóch latach w tych miejscowościach i mógłby polecić coś?
bazyl_221
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.08.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl_221 » 03.09.2023 18:29

Szukam kwatery w Duce / Omisiu dla pary od 9-15.09. . Jeśli ma ktoś namiar na fajną kwaterę to bardzo proszę o kontakt na maila : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
OMIŚ, DUCE - SPRAWDZONE NOCLEGI - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone