Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiš 2014 - ZipLine i inne atrakcje (filmy)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Drut
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 23.02.2015 00:49

Rewelacja! Gratuluje odwagi ! Wysłałem email! proszę o odpowiedż
AniaSlomka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaSlomka » 26.03.2015 09:14

po przeczytaniu zauroczyłam się tym miejscem, miałby ktoś i mógł podesłać jakieś sprawdzone namiary na kwaterę - 1 duży apartament lub 2 mniejsze dla 4 dorosłych i 4 dzieci od 3 do 12 lat od 27.06-06.07.2015 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 26.03.2015 16:04

AniaSlomka napisał(a):po przeczytaniu zauroczyłam się tym miejscem, miałby ktoś i mógł podesłać jakieś sprawdzone namiary na kwaterę - 1 duży apartament lub 2 mniejsze dla 4 dorosłych i 4 dzieci od 3 do 12 lat od 27.06-06.07.2015 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Prawda, że fajnie tam jest.
Ale jeśli chodzi o kwatery, to Ci niestety nie pomogę. Ja jeżdżę na wyjazdy zorganizowane i zakwaterowanie mam w hotelach.
Możesz zajrzeć do Działu https://www.cro.pl/apartamenty-hotele-pokoje-f6.html. Tam prędzej uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku w Chorwacji.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 04.05.2016 12:49

Gosia,
wreszcie mogłem dotrzeć do Twojej relacji.
Jest ............ świetna to mało powiedziane !!!! REWELKAAAAAAAAAAA !!!!
Świetnie opisane, sfilmowane - genialnie !!!

Na pewno kilkakrotnie będę jeszcze studiował Twoją relację bo wybieramy się do Nemiry a to po sąsiedzku z Brzet.

Jeszcze raz gratuluję wspaniałej relacji !!!
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 04.05.2016 17:57

pawelli napisał(a):Gosia,
wreszcie mogłem dotrzeć do Twojej relacji.
Jest ............ świetna to mało powiedziane !!!! REWELKAAAAAAAAAAA !!!!
Świetnie opisane, sfilmowane - genialnie !!!

Na pewno kilkakrotnie będę jeszcze studiował Twoją relację bo wybieramy się do Nemiry a to po sąsiedzku z Brzet.

Jeszcze raz gratuluję wspaniałej relacji !!!

Wielkie Dzięki :D
Myślałam, że już przebrzmiała ta moja relacja i nikt z niej nie skorzysta, a tu taka niespodzianka.
Cieszę się bardzo, że Ci się podoba.
Życzę udanego pobytu w Nemirze i okolicach.
Ja w tym roku ponownie jadę do Makarskiej. :papa:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 04.05.2016 18:02

Ja też po cichu korzystam bo mnie zip line korci 8O
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 04.05.2016 18:27

słoma79 napisał(a):Ja też po cichu korzystam bo mnie zip line korci 8O

Zipline polecam gorąco.
Fantastyczna zabawa.
Koniecznie musisz wziąć w tym udział, bo jak nie skorzystasz, to potem będziesz żałować. :hut:
kosi18
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kosi18 » 04.05.2016 22:51

Witam Gosiu
Jako, że lato się zbliża wielkimi krokami i mój urlop coraz bliżej :D i znów od miesiąca czytam tylko Wasze relacje z podroży mam pytane o ZipLine,
uwielbiam adrenalinę i piękne widoki z chorwackich wzniesień, ale niestety mam tez lęk wysokości i jakieś takie paranoje,że przecież to tylko jakaś cienka linka i zawsze może się zerwać :(
Czy oni jakoś kontrolują stan tego sprzętu jak tak sobie wisi od kilku sezonów?
Jadę do CRO z Córą 8 letnia w sierpniu. Mam już zarezerwowany tydzień na Hvarze na Robinsonadzie i potem parę dni na Korculi i Trpanj i planuję wyskoczyć na chwile do Mostaru, wodospadów Kravica, wjechać autem na szczyt SV.Jure i zjechać na zipline ale z tym ostatnim to mimo że chcę bardzo to nie wiem czy dam rade :(
Pewnie się tam czułaś zawieszona tylko na uprzęży wysokoooo nad ziemią....?
kosi18
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kosi18 » 04.05.2016 22:55

a tak abstrahując od wysokości to mam psa bulla z Częstochowy własnie i tez od Gosi :)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 05.05.2016 09:14

dhmegi napisał(a):Wielkie Dzięki :D
Myślałam, że już przebrzmiała ta moja relacja i nikt z niej nie skorzysta, a tu taka niespodzianka.
Cieszę się bardzo, że Ci się podoba.
Życzę udanego pobytu w Nemirze i okolicach.
Ja w tym roku ponownie jadę do Makarskiej. :papa:


Skoro zaprosiłaś to skorzystałem z zaproszenia :)
Miłego wypoczynku w Makarszczaku :)
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 05.05.2016 21:38

kosi18 napisał(a):Witam Gosiu
Jako, że lato się zbliża wielkimi krokami i mój urlop coraz bliżej :D i znów od miesiąca czytam tylko Wasze relacje z podroży mam pytane o ZipLine,
uwielbiam adrenalinę i piękne widoki z chorwackich wzniesień, ale niestety mam tez lęk wysokości i jakieś takie paranoje,że przecież to tylko jakaś cienka linka i zawsze może się zerwać :(
Czy oni jakoś kontrolują stan tego sprzętu jak tak sobie wisi od kilku sezonów?
Jadę do CRO z Córą 8 letnia w sierpniu. Mam już zarezerwowany tydzień na Hvarze na Robinsonadzie i potem parę dni na Korculi i Trpanj i planuję wyskoczyć na chwile do Mostaru, wodospadów Kravica, wjechać autem na szczyt SV.Jure i zjechać na zipline ale z tym ostatnim to mimo że chcę bardzo to nie wiem czy dam rade :(
Pewnie się tam czułaś zawieszona tylko na uprzęży wysokoooo nad ziemią....?

Witam Cię kosi18
Nie mam pojęcia, czy stan sprzętu jest kontrolowany. Tak daleko się nie zagłębiałam w ten temat. Wiem, że używają profesjonalnego sprzętu firmy "Petzl", który jest wysokiej jakości. Mój syn jest pasjonatem wspinaczki skałkowej i trochę się dzięki niemu obeznałam z tematem sprzętu wykorzystywanego w tym celu. Jak sama przygotowywałam się do ZipLinu, to czytałam w internecie kilka artykułów prasowych na ten temat. Niestety nie mogę teraz na nie trafić. Ale pamiętam, że tam było napisane, iż osoby, które założyły firmę "Malik" (która zajmuje się ZipLinem), to byli ratownicy wysokogórscy, a więc profesjonaliści, więc postanowiłam im zaufać. Szukając tych artykułów w internecie trafiłam na coś takiego http://www.chasingthedonkey.com/zip-line-omis-croatia/. Na końcu tego artykułu jest napisane, że minimalny wiek dla dzieci to dziewięć lat, więc skoro Twoja Córa ma osiem lat, to może być problem. Ale myślę, że można się z nimi dogadać, bo są otwarci na wszelkie sugestie.
Pozdrawiam i życzę wspaniałej zabawy na ZipLine.

kosi18 napisał(a):a tak abstrahując od wysokości to mam psa bulla z Częstochowy własnie i tez od Gosi :)

A co to za rasa "bull" (czyżby pitbull). Ja takiego nie mam, więc to nie ode mnie. :smo:
Ja posiadam biszkoptowego labradora.
Ostatnio edytowano 05.05.2016 21:52 przez megidh, łącznie edytowano 1 raz
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 05.05.2016 21:48

pawelli napisał(a):
dhmegi napisał(a):Wielkie Dzięki :D
Myślałam, że już przebrzmiała ta moja relacja i nikt z niej nie skorzysta, a tu taka niespodzianka.
Cieszę się bardzo, że Ci się podoba.
Życzę udanego pobytu w Nemirze i okolicach.
Ja w tym roku ponownie jadę do Makarskiej. :papa:


Skoro zaprosiłaś to skorzystałem z zaproszenia :)
Miłego wypoczynku w Makarszczaku :)

Przeczytałam Twój wpis rano w pracy i wstyd się przyznać nie wiedziałam, o co chodzi, jakie zaproszenie? :?
A teraz naszło mnie olśnienie, bowiem zaczęłam czytać kolejną część Twojej relacji z Makarskiej, w której gdy przeczytałam, że w tym roku wybierasz się do Omiša, to faktycznie zaprosiłam Cię do poczytania mojej relacji z pobytu w tej miejscowości.
No i wreszcie mi ulżyło, bo wreszcie wiem o co chodzi. :oczko_usmiech:
kosi18
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kosi18 » 05.05.2016 22:48

Dziękuję Gosiu za info
Cóz trzeba będzie się przełamać:) na stronie mają napisane, że od 7 lat można, więc da radę
Piesek to bullterier a labradorka widziałam na filmiku pocieszne pieski
Pozdrawiam
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 06.05.2016 08:17

dhmegi napisał(a):
Przeczytałam Twój wpis rano w pracy i wstyd się przyznać nie wiedziałam, o co chodzi, jakie zaproszenie? :?
A teraz naszło mnie olśnienie, bowiem zaczęłam czytać kolejną część Twojej relacji z Makarskiej, w której gdy przeczytałam, że w tym roku wybierasz się do Omiša, to faktycznie zaprosiłam Cię do poczytania mojej relacji z pobytu w tej miejscowości.
No i wreszcie mi ulżyło, bo wreszcie wiem o co chodzi. :oczko_usmiech:


Spoczko :) czyli nie jest aż tak źle z pamięcią ;) :D :D :D
1mario_p
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1mario_p » 21.02.2017 15:16

Gosia - szacun, opis, zdjęcia i filmy extra!
W tym roku będziemy w Pisak-u i parę pozycji z Twojej relacji już mi świta ;)
Dzięki i pozdrowienia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Omiš 2014 - ZipLine i inne atrakcje (filmy) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone