Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiš 2014 - ZipLine i inne atrakcje (filmy)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 22.02.2017 21:45

1mario_p napisał(a):Gosia - szacun, opis, zdjęcia i filmy extra!
W tym roku będziemy w Pisak-u i parę pozycji z Twojej relacji już mi świta ;)
Dzięki i pozdrowienia.

Cieszę się, że Ci się podobało i życzę Wam równie udanych wakacji, jak nasze.
guzu
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 25.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) guzu » 30.05.2017 15:28

Dość marnie to wygląda przy Zip Line w Omisu...

http://www.tipextreme.hr/text/pogled/2
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 30.05.2017 17:46

guzu napisał(a):Dość marnie to wygląda przy Zip Line w Omisu...

http://www.tipextreme.hr/text/pogled/2


Masz rację. ZipLine w Tučepi to taka mała popierdółka.
Trafiłam do Górnego Tučepi podczas pobytu w Makarskiej w 2016 roku i widziałam górną stację tamtejszego ZipLine. Niestety było deszczowo i wszystko pozamykane, ale zobaczyłam pierwsze liny. Po ZipLine w Omišu nie mogły mnie zachwycić, co nie znaczy, że nie zdecydowałabym się na zjazd. Gdyby było czynne, to pewnie bym zjechała. Nie musiałabym wtedy na nogach wracać do Makarskiej, tylko zaliczyłabym szybkie przemieszczenie w dół do Tučepi.
Spacer Makarska - Gornje Tučepi - Makarska
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 21.09.2018 20:45

Super relacja! Gratuluję! Wszystkie info dot. Omisia, jego atrakcji i najbliższej okolicy w pigułce.

Szczególnie dziękuję za filmiki z Brzet, który jest naszym wielce prawdopodobnym celem na wakacje 2019 (wstępnie zarezerwowany pokój w tym samym hotelu) :D a w necie informacji niewiele...
Utwierdzilaś nas w przekonaniu, że to dobry kierunek. Fajna plaża pod nosem i Omis na wyciągnięcie ręki :D

Zjazd na linach mega!!! Też się na niego szykuję 8) :wink:

Pozdrawiam :papa:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 24.09.2018 08:59

pocztówka28 napisał(a):Super relacja! Gratuluję! Wszystkie info dot. Omisia, jego atrakcji i najbliższej okolicy w pigułce.

Szczególnie dziękuję za filmiki z Brzet, który jest naszym wielce prawdopodobnym celem na wakacje 2019 (wstępnie zarezerwowany pokój w tym samym hotelu) :D a w necie informacji niewiele...
Utwierdzilaś nas w przekonaniu, że to dobry kierunek. Fajna plaża pod nosem i Omis na wyciągnięcie ręki :D

Zjazd na linach mega!!! Też się na niego szykuję 8) :wink:

Pozdrawiam :papa:

O, dziękuję za pochwały. Cieszę się, że moje informacje są przydatne. W necie faktycznie jest ich niewiele. Też kiedyś szukałam i niestety nie dowiedziałam się prawie niczego. Jedynie ludzikiem z map google pochodziłam po okolicy i to było wszystko.
Hotel Brzet nam bardzo przypadł do gustu, ze względu na swoje położenie. Bliskość do plaży jest jego największym atutem. Niestety widok z balkonu już nie powala, bo zasłania go roślinność rosnąca wzdłuż ulicy Brzet. Może pokoje na piętrze są pod tym względem atrakcyjniejsze, a my trafiliśmy na parter.
A ZipLine wart każdych pieniędzy. Nie zrezygnujcie z niego, bo naprawdę byłoby szkoda nie doświadczyć tego na własnej skórze.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 24.09.2018 09:08

megidh napisał(a):O, dziękuję za pochwały. Cieszę się, że moje informacje są przydatne.

Niniejszym przychylam się do podziękowań, bo będąc w tym roku w Omišu korzytsałem na bieżąco z Twoich wskazówek. :D
Co prawda nie w kwestii ZipLine ( bo strach mi nie pozwolił :wink: ), ale raftingu, Forticy, Mirabelli, prakingów i całej reszty. :wink:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 24.09.2018 18:47

anakin napisał(a):
megidh napisał(a):O, dziękuję za pochwały. Cieszę się, że moje informacje są przydatne.

Niniejszym przychylam się do podziękowań, bo będąc w tym roku w Omišu korzytsałem na bieżąco z Twoich wskazówek. :D
Co prawda nie w kwestii ZipLine ( bo strach mi nie pozwolił :wink: ), ale raftingu, Forticy, Mirabelli, prakingów i całej reszty. :wink:

Czytanie takich postów z podziękowaniami jest bardzo przyjemne. :D
Dlatego ja dziękuję, za te podziękowania.

Ale się zdziwiłam, gdy spojrzałam na licznik 8O.
Prawie 28 tysięcy wejść. Nie spodziewałam się takiego wyniku.
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 24.09.2018 19:15

:papa:
Na pewno sięgnę do Twojej relacji nie raz. Marzy mi się Omiš. A do relacji o Makarskiej również zaglądałam. Pięknie podróżujecie. :D :wink:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 24.09.2018 21:39

pomorzanka zachodnia napisał(a)::papa:
Na pewno sięgnę do Twojej relacji nie raz. Marzy mi się Omiš. A do relacji o Makarskiej również zaglądałam. Pięknie podróżujecie. :D :wink:

Dziękuję. Miło mi, że jesteś zainteresowana. :D
Omiš i Makarską polecam, bo jest tam pięknie. Tylko najlepiej tam jechać przed sezonem, co w Twoim przypadku, ze względu na dzieci w wieku szkolnym, chyba będzie trudne do zrealizowania.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Omiš 2014 - ZipLine i inne atrakcje (filmy) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone