Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiš 2013 - pamiątka w wyjazdu

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 17.06.2014 22:41

kaeres napisał(a):
konopackir napisał(a):
Nie zrażajcie kolegi, cały czas mam nadzieję, że zaraz się stanie...

Tja :D
tu-epi-2012-t45498.html


W Omišu ciasno, w Tučepi wąsko.
Berbel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 18.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berbel » 17.06.2014 22:43

Zastanawia mnie dlaczego ludzie zawsze czepiaja sie slabszych albo innych niz oni sami. Chlopak sie stara, moze nie wychodzi mu najlepiej, i co z tego. Czy ktos go zna? Pewnie nie, ale oceniac jest latwo. Moze gosc ma powody zeby pisac w taki a nie inny sposob, moze jest za to geniuszem w innej dziedzinie.
A jesli chodzi o rodzicow, mam 40stke i oddalbym wszystko zeby z tata pojsc w gory.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.06.2014 16:06

Berbel napisał(a):
A jesli chodzi o rodzicow, mam 40stke i oddalbym wszystko zeby z tata pojsc w gory.


A moja córa - 24l. i jej od soboty już mąż 26l. :) byli z nami 2 lata temu w Cro i też nas cisną aby znów jechać razem i w tym roku. To miłe :hearts:
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 18.06.2014 17:16

Berbel napisał(a):Zastanawia mnie dlaczego ludzie zawsze czepiaja sie slabszych albo innych niz oni sami. Chlopak sie stara, moze nie wychodzi mu najlepiej, i co z tego. Czy ktos go zna? Pewnie nie, ale oceniac jest latwo. Moze gosc ma powody zeby pisac w taki a nie inny sposob, moze jest za to geniuszem w innej dziedzinie.
A jesli chodzi o rodzicow, mam 40stke i oddalbym wszystko zeby z tata pojsc w gory.



popieram... dobrze mowisz... ja akurat oddalbym wszystko zeby z ojcem pojsc gdziekolwiek...

a co do relacji to kazdy pisze tak jak potrafi... i jesli sie komus nie podoba to jest tyle innych do czytania...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2014 22:30

Dziękuję Berbel i nimm2. To znaczy, nie piszę dalej relacji, bo jej nie pamiętam, tak aby ją dokładniej opisać. No co się może robić na wakacjach w Chorwacji, oprócz leżenia, kąpieli w morzu i spacerów wieczornych? Nic. Można zwiedzać, co też napisałem. A, że ktoś się uczepi, to nie mój problem :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 18.06.2014 23:01

nimm2 napisał(a):a co do relacji to kazdy pisze tak jak potrafi... i jesli sie komus nie podoba to jest tyle innych do czytania...



M23 napisał(a):To znaczy, nie piszę dalej relacji, bo jej nie pamiętam, tak aby ją dokładniej opisać.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 18.06.2014 23:11

Berbel napisał(a):Zastanawia mnie dlaczego ludzie zawsze czepiaja sie slabszych albo innych niz oni sami. Chlopak sie stara, moze nie wychodzi mu najlepiej, i co z tego. Czy ktos go zna? Pewnie nie, ale oceniac jest latwo. Moze gosc ma powody zeby pisac w taki a nie inny sposob, moze jest za to geniuszem w innej dziedzinie.

Gość (jak piszesz) założył 2 wątki w dziale z relacjami - nie rozumiem dlaczego dziwisz się,
że niektórzy (w tym i ja) czują się nieco zawiedzeni, że jednak relacji nie będzie...

jara napisał(a):
nimm2 napisał(a):a co do relacji to kazdy pisze tak jak potrafi... i jesli sie komus nie podoba to jest tyle innych do czytania...
M23 napisał(a):To znaczy, nie piszę dalej relacji, bo jej nie pamiętam, tak aby ją dokładniej opisać.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Berbel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 18.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berbel » 18.06.2014 23:38

Prawda jest, ze wchodzac do dzialu relacje mamy ochote poczytac o przezyciach i wrazeniach innych ludzi, mozna byc rozczarowanym relacja kolegi, ale to nie zmienia faktu, ze nie powinnismy nikogo wysmiewac tylko dlatego ze pisze jak pisze.
Prawda tez jest, ze nie wnosi ona zupelnie nic do tego dzialu.
20ddw :papa:
Ostatnio edytowano 18.06.2014 23:49 przez Berbel, łącznie edytowano 1 raz
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 18.06.2014 23:47

Berbel napisał(a):Prawda jest ze wchodzac do dzialu relacje mamy ochote poczytac o przezyciach i wrazeniach innych ludzi, mozna byc rozczarowanym relacja kolegi, ale to nie zmienia faktu, ze nie powinnismy nikogo wysmiewac tylko dlatego ze pisze jak pisze. Relacja M23 zamknela sie w jednym poscie i powinnismy to uszanowac, jest inna niz sie spodziewalismy, ale on ma prawo decydowac o formie swojej relacji. Tak naprawde, to nie dalismy mu szansy sie rozkrecic, a przeciez obiecal filmy i moglo byc ciekawie. 20ddw :papa:


Nie zaczyna się relacji, nie pamiętając pobytu, którego ma dotyczyć. Wg. mnie-trolling.
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 19.06.2014 06:55

Koleżanki i Koledzy, może Chłopak chciał napisać zwykły komentarz do jakiegoś tematu że był w tym miejscu i coś utkwiło mu w pamięci, a przez przypadek otworzył nowy wątek. Tak to odbieram. Może niech każdy z nas dopisze coś z pobytu w Omiś + fotki i wyjdzie fajna relacja, początek jest i już 5 stron. :papa:

Pzd be-ja
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.06.2014 09:59

W takim razie, nie będę już nic pisał. Tak będzie lepiej. Bo widzę, że każdemu to przeszkadza, a tak naprawdę to nie wiem, czy ktoś z Was (Ci którzy tutaj napisali w tym wątku) napisał kiedyś relację, dosyć długą.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 19.06.2014 10:36

M23 napisał(a):W takim razie, nie będę już nic pisał. Tak będzie lepiej. Bo widzę, że każdemu to przeszkadza, a tak naprawdę to nie wiem, czy ktoś z Was (Ci którzy tutaj napisali w tym wątku) napisał kiedyś relację, dosyć długą.


Najbardziej przeszkadza to, że nie ma relacji. Ja nie napisałem, dlatego lubię poczytać. Ale skoro nic nie pamiętasz z pobytu... :roll:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 19.06.2014 10:58

M23 napisał(a):W takim razie, nie będę już nic pisał. Tak będzie lepiej. Bo widzę, że każdemu to przeszkadza, a tak naprawdę to nie wiem, czy ktoś z Was (Ci którzy tutaj napisali w tym wątku) napisał kiedyś relację, dosyć długą.



Kolego, zamiast się obrażać, powinieneś przyjąć krytykę na klatę :wink: Publikując coś na forum wystawiasz się niejako na "widok publiczny" - trzeba się liczyć z tym, że to co piszemy może się komuś nie spodobać. I oni też mają prawo wyrazić swoje zdanie. Fakt, że może niektórzy wyrazili je za ostro.

Ja też chciałam poczytać, a tu taki zonk :roll: Czujemy się trochę zrobieni w bambuko- otwierając dział "relacje" chcemy poznać czyjeś wrażenia, pooglądać zdjęcia czy też znaleźć inspirację na następny wyjazd. Ale jak cała relacja sprowadza się do zdania "cały czas byłem na plaży, bo co innego tam robić"- to sorry, ale taka "relacja" rozczarowuje. I stąd te wszystkie komentarze :!:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 19.06.2014 11:24

M23 napisał(a): a tak naprawdę to nie wiem, czy ktoś z Was (Ci którzy tutaj napisali w tym wątku) .



M23 napisał(a):samochodem nie polecam, bo z tego co widziałem, ciężko z parkowaniem.


...nie przesadzaj , jadąc od Makarskiej przed mostem w prawo i za tunelem jest duży darmowy parking :wink:

20120609154110 (2).jpg


...tylko tyle napisałem w tym wątku :wink:




M23 napisał(a):
napisał kiedyś relację, dosyć długą.


...nie wiem :idea: :roll:
... czy dla ciebie jest to dość długa relacja :wink:
do-chorwacji-przez-montenegro-t43071.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.06.2014 11:28

Ogólnie rzecz biorąc, myślałem że Omis jest większym miastem. Tak początkowo mi się wydawało. Bardzo mi się spodobały ruiny zamku, z którego widok rozprzestrzenia się na całą okolicę i można podziwiać niesamowite widoki, a z tyłu, za zamkiem już skały i góry, więc to w sumie było takie inne uczucie. Zamek, góry :) Jest co przeżywać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Omiš 2013 - pamiątka w wyjazdu - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone