Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okrug Gornji lipiec 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin1976
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2013
Okrug Gornji lipiec 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1976 » 25.02.2013 13:36

Witam serdecznie,
Od dłuższego czasu przeglądam to fantastyczne kompendium wiedzy na temat Chorwacji jakim jest to forum. No i nie ukrywam wiele się dowiedziałem i wiem że jeszcze więcej nie wiem :)

W tym roku po raz pierwszy wybieram się z rodziną do Chorwacji. Wybór padł na Okrug Gornji. Od znajomych dostałem namiar na apartament, w którym przebywali w zeszłym roku, jednak od jakiegoś czasu próbuję się skontaktować z właścicielami ponosząc porażkę w tym temacie :) Stąd pomysł, żeby zapytać Was Bywalców, czy możecie polecić jakieś apartamenty?
Wyjazd planuję 01.07. - 11.07.2013 (10 noclegów), 2 rodziny (7 osób: 4 dorosłe, dzieci: 10,10,4) - możemy mieszkac w jednym apartamencie. Szukam apartamentu w okolicach plaży żwirkowej - ze względu na najmłodsze dziecko. Nie ukrywam, że marzy nam sie "upolować" apartament w cenowych okolicach 60-65euro/dobę. Będę wdzięczny za Wasze namiary.
Z Góry dziękuje i wszystkich pozdrawiam.
Loren
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loren » 25.02.2013 13:57

Ciovo - Okrug Gornji, plaża żwirowa tylko tzw. "Copacabana", zobacz na wyszukiwarce kwater zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Pani Vjera Mise rozmawia po polsku i może coś ci znajdzie.
kbgoral
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbgoral » 26.02.2013 17:38

Jeśli chcesz mogę podesłać Ci namiar na świetny apartament na Ciovo Okrug Gornji ul Gospino 50 m do plaże , bardzo mili ludzie i ceny przystępne. A w okolicy jest świetna plaża zero ludzi świetna woda i te widoki niedoopisania.
kbgoral
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbgoral » 26.02.2013 18:07

Nie mogę znaleźć wizytówki ale mam meila na 00 procent to do nich adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jakby coś to adres dał ci Christopher z Wiednia i z Zakopanego . Jak oni nie będą nic mieć to coś napewno znajdą u znajomych w koło mają pól rodziny z podobnymi pensjonatami. Dwa late temu u nich mieszkaliśmy a w tamtym roku postanowiliśmy ich odwiedzić wracając z Hvaru tyle że nie mieli nic wolnego to właściciel nas zaprosił na kawe a sam wziął tel i wydzwanial po całej okolicy i znalazł dla nas cały domek który mógł pomieścić 6 7 osób za 50 euro tylko że do tego pana też gdzieś się zawieruszyła wizytówka Powodzenia.
Marcin1976
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1976 » 26.02.2013 18:35

Wielkie dzięki za namiar - już zabieram się za pisanie meila. Postaram się napisać czy się udało czy nie :) Jeszcze raz wielkie dziękuję.
kbgoral
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbgoral » 26.02.2013 18:57

Znalazłem wizytówke tel 0038521886520 , 0038521531721 emeil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Właściciel się nazywa Andelko Drezga adres Gospino 59 21223 Okrug Gornji a tu masz jeszcze taka stronke cos na pewno najdziesz.zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kbgoral
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbgoral » 26.02.2013 19:03

A tu masz wspulżędne 43.486042, 16.228241 na fajna plaże troche tam trzeba zejsc z polnej drogi i w mozu troche jezowców ale poza tym to ludzi jak na lekarstwo i woda świetna
Marcin1976
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1976 » 26.02.2013 23:59

Wielgachne dzięki. Pod obydwa adresy poszedł meil. Odczekam chwilę i jeśli się nie uda, to zacznę szukać na tej stronie co ją podlinkowałeś. Jeszcze raz bardzo duże dziękuję - przede wszystkim za to, że Ci się chciało.
Loren
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loren » 28.02.2013 10:45

Chciałbym tylko zauważyć, że to już nie jest Okrug Gornji, położenie plaży powoduje, że nie będzie słońca od strony morza, tylko od lądu.
Marcin1976
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1976 » 28.02.2013 10:53

Loren, rozumiem że mówisz o plaży podanej przez kolegę? Hmm... ze wzgledu na dzieciaki zamierzam chodzić na te bliższą apartamentu nasłoneczniona od morza (jeśli uda się wynegocjować - wymiana meili trwa). Namiar na ta zaciszną plażę zachowam, żeby wykorzystać go na jeden z wieczornych spacerów z żoną ;)
lemini
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 28.02.2013 13:43

kbgoral napisał(a):Jeśli chcesz mogę podesłać Ci namiar na świetny apartament na Ciovo Okrug Gornji ul Gospino 50 m do plaże , bardzo mili ludzie i ceny przystępne. A w okolicy jest świetna plaża zero ludzi świetna woda i te widoki niedoopisania.



Witam.
Ja również proszę o info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Martab
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martab » 01.03.2013 11:38

Czy ktoś z Was zna ville Ojde Okrug Gornji - Mavarštica , wybieram się tam w czerwcu 2013 , jeżeli ktoś tam był lub w pobliżu to bardzo proszę o informację: jak dojechać bo na mapie ciężko namierzyć obiekt, czy do plaży jest faktycznie 100m itd.
Z góry dziękuję
kbgoral
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbgoral » 01.03.2013 11:43

Kolego Marcin1976 jeśli dogadasz się w sprawie apartamentu to do plaży z żwirkiem drobnym masz 50 metrów i woda tam będzie płytka i zero jeżowców tą plaże co ja podałem to najlepiej odwiedzić rano wtedy woda jest spokojna i nie jest jeszcze za gorąco, mnóstwo muszelek po jeżowcach , rozgwiazd . Jest tam trochę głębiej , jak dla mnie rewelacja jakieś 30 metrów od brzegu głębokość jakieś 15m i można dno oglądać . A jak kolega loren
pisał że nie będzie słońca to się bardzo myli słońce jest od wczesnego poranka gdzieś do godziny 17 ,18 puki słońce nie skryje się ze naszą wyspe . Gdybyś chciał coś więcej wiedzieć gdzie i czym najlepiej jechać to chętnie pomogę bo komunikacja z wyspy np do Trogiru samochodem w ciągu dnia to jakieś 2 godziny .
kbgoral
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbgoral » 01.03.2013 12:06

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Niestety niemam zdjęcia plaży podanej wyżej ale to jest foto widoki z niej
kbgoral
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbgoral » 01.03.2013 12:25

A tutaj plaża z Ciovo trochę kiepskie zdjęcie wieczorem robione są tam jeszcze 2 takie plaże z drobnym żwirkiem i łagodnym zejściem .zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Są tam tez wybetonowane podesty gdzie można się rozłożyć
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Okrug Gornji lipiec 2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone